برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

amir6417 آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    386

Smile پیشنهاد کاربردی برای دوستانی که اوایل راه کار با پریمیر هستند

دوستان......بنده مدتی است که با برنامه پریمیر افتر فتوشاپ...خلاصه محصولات ادوبی کار میکنم (تدوین میکس و مونتاژ ) اخیرا به سرم زد بشینم یه بار این پست ...سوالات شما در مورد نرم افزار پریمیر.....رو از اول تا آخر بخونم. بالاخره امروز رسیدم به صفحه آخر. در نهایت به این نتیجه رسیدم که این قسمت که البته حاصل تلاش و پاسخ گویی های تعدادی از دوستان و اساتید این برنامه هست خصوصا امید عزیز خودش مثل یه فایل آموزشی عمل میکنه. یعنی شما در مورد پریمیر پلاگیناش و .....همه مواردش اطلاعاتتون افزایش پیدا میکنه با آخرین تغییرات ورژنهای مختلف و.......پرچونگی نکنم. خلاصه کسایی که با پریمیر کار میکنن این مطالبو از دست ندن .

reza57 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    2817
    موافقم با شما دوست خوبم مطالب سایت در همه زمینه ها خوبه در اینجا میخواستم هم از شما دوست خوبم بخاطر یاد آوری این مطلب و هم از اساتید بزرگوار سایت آقای هادیپور، اساتید بزرگوار امید و مجتبی ظریف و محمد انوران و تورج یوسفی و محسن دلیرعزیزم، خانم عیدی پور گل و ندا خانم بزرگواراز همه و همه از دوستان خوبم مثل شاهین هیچ و وحید مستقیم خوبم همه و همه این بزرگواران حتی همه اونایی که الان یادم رفت اسم زیباشون رو در اینجا بنویسم از همه بزرگواران بخاطر همه لطفهاییکه داشتند به نوبه خودم وظیفه میدونم از همه شون نهایت تشکر ور قدردانی رو دارم

Elka Eydipor آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4564
    درود بر شما و سپاس آقا امیر و آقا رضا بله درسته ولی یه پیشنهاد!! بسم الله شروع کنید به نوشتن!

یه پیشنهاد مفید دیگه است اینی که میگم مطالب رو دسته بندی کنیداز آغاز تا پایان قشنگ دو نفری هر مشکلی توی

نوشتن داشتید آقای انوران و من هستم از راهنمایی های آقای امید هاتف بزرگوار توی زمینه پریمیر هم بی بهره نشید....

بنویسید مطالب و چیزهایی که اساتید گفتن با تکیه بر مستندات و کمک از اساتید پریمیر ... بنویسید بسم الله...

????? ?? ????? ?? ??? ???? ?? ???? ???????
    ?? ??? ????? ??????!
    ????? ?? ?? ?? ??????? ??? ?? ??? ?????? ?? ???

?????? ?? ??????? ??? ????? ????!????? ?? ?? ??? ??? ....
    ??? ?? ???? ?? ?? ??? ??? ?? ??? ??...

amir6417 آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    386
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza57 نمایش پست ها
    موافقم با شما دوست خوبم مطالب سایت در همه زمینه ها خوبه در اینجا میخواستم هم از شما دوست خوبم بخاطر یاد آوری این مطلب و هم از اساتید بزرگوار سایت آقای هادیپور، اساتید بزرگوار امید و مجتبی ظریف و محمد انوران و تورج یوسفی و محسن دلیرعزیزم، خانم عیدی پور گل و ندا خانم بزرگواراز همه و همه از دوستان خوبم مثل شاهین هیچ و وحید مستقیم خوبم همه و همه این بزرگواران حتی همه اونایی که الان یادم رفت اسم زیباشون رو در اینجا بنویسم از همه بزرگواران بخاطر همه لطفهاییکه داشتند به نوبه خودم وظیفه میدونم از همه شون نهایت تشکر ور قدردانی رو دارم
    ممنونم. فقط یه نکته...اگه امید عزیز را نام بردم فقط واسه اینکه بیشتر نامش برده شده بود گفتم و نخواستم متن رو زیاد کشش بدم وگرنه همونطور که شما اشاره کردید خیلی خیلی خیلی ...از دوستان هستند اگر بخوایم نام ببریم. همینجا هم جا داره یه مطلب دیگه رو که به ذهن حقیر میرسه یادآوری کنم یا به اصطلاح تذکر بدم که خیلی وقته رو دلم سنگینی میکنه و تو گفتنش شک داشتم . ولی میگم دیگه هرچه باداباد...خخخخخ...دوستان تو خیلی از پست ها شاهدیم مثلا یه عزیزی یه فایل ...حالا هرچی آموزشی . نرم افزاری .....قرار میده برای استفاده دوستان. بعد میبینیم هر عزیزی که میاد تشکر و سپاس و قدر دانی های متنی که من فکر میکنم با همون علامت لایک میشه همون قصد رو رسوند. حتی بعضی جاها دیدم هنوز طرف اون مثلا پلاگین معرفی شده رو دانلود نکرده نصب نکرده ولی داره تشکر میکنه و عالیه من پیشنهادم اینه بجای اون متن های تشکر و.....که میشه بجاش از علامت لایک استفاده کرد بیایم اگر در مورد خود اون فایل حالا هرچی نصبش ... استفادش...کاراییش و.....متن بنویسیم یا مطلبی رو بگیم که دوستان دیگه ای که به اون پست سر میزنن با خوندن اون مطالب اطلاعاتشون کامل تر بشه بهتر نیست؟؟؟هی وای من چقد طولانی شد...شرمنده ببخشید منو تورو خدا.

Elka Eydipor آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4564
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir6417 نمایش پست ها
    ممنونم. فقط یه نکته...اگه امید عزیز را نام بردم فقط واسه اینکه بیشتر نامش برده شده بود گفتم و نخواستم متن رو زیاد کشش بدم وگرنه همونطور که شما اشاره کردید خیلی خیلی خیلی ...از دوستان هستند اگر بخوایم نام ببریم. همینجا هم جا داره یه مطلب دیگه رو که به ذهن حقیر میرسه یادآوری کنم یا به اصطلاح تذکر بدم که خیلی وقته رو دلم سنگینی میکنه و تو گفتنش شک داشتم . ولی میگم دیگه هرچه باداباد...خخخخخ...دوستان تو خیلی از پست ها شاهدیم مثلا یه عزیزی یه فایل ...حالا هرچی آموزشی . نرم افزاری .....قرار میده برای استفاده دوستان. بعد میبینیم هر عزیزی که میاد تشکر و سپاس و قدر دانی های متنی که من فکر میکنم با همون علامت لایک میشه همون قصد رو رسوند. حتی بعضی جاها دیدم هنوز طرف اون مثلا پلاگین معرفی شده رو دانلود نکرده نصب نکرده ولی داره تشکر میکنه و عالیه من پیشنهادم اینه بجای اون متن های تشکر و.....که میشه بجاش از علامت لایک استفاده کرد بیایم اگر در مورد خود اون فایل حالا هرچی نصبش ... استفادش...کاراییش و.....متن بنویسیم یا مطلبی رو بگیم که دوستان دیگه ای که به اون پست سر میزنن با خوندن اون مطالب اطلاعاتشون کامل تر بشه بهتر نیست؟؟؟هی وای من چقد طولانی شد...شرمنده ببخشید منو تورو خدا.

درود بر شما بله دقیقا" با این قسمتی که قرمز کردم موافقم در مورد خود اون مطلب بنویسید!! دوستان نه اینکه کامنتهای

تشکر بزارید لایک خودش گویای همه چیزه مگر اینکه واقعا نیاز باشه ...
    ????? ?? ????? ?? ??? ???? ?? ???? ???????
    ?? ??? ????? ??????!
    ????? ?? ?? ?? ??????? ??? ?? ??? ?????? ?? ???

?????? ?? ??????? ??? ????? ????!????? ?? ?? ??? ??? ....
    ??? ?? ???? ?? ?? ??? ??? ?? ??? ??...

کلمات کلیدی این موضوع