برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 18 از 18

مشاهده : 3904 , پاسخ ها : 17
موضوع: فرایند تولید انیمیشهای مختلف...

aliranger آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    11632
    اول ایده ی کار
    بعد داستان پردازی
    بعد استوری برد با توجه به قابلیت های شخصی اعضای گروه ( اینجا یهو دیدی همه ی کارها افتاد گردن نفر اخر که افترافکت کار می کنه )
    بعدش طراحی کاراکتر با توجه به نوع داستان که پس از طراحی سر کاراکتر صداگذاری رو انجام بدیم و صدا و لحنی متناسب با صورت ( face ) کاراکتر ضبط کنیم
    بعدش که کار قشنگ میخوابه و انیمیت کار و کامپوزیت کار استراحت می کنه تا کاراکتر اماده شه و یکم اموزش نگاه می کنه که اینجاشو مطمئنا کار اشتباهی می کنیم
    ( خداییش الان از اسفند دارم استراحت می کنم )
    بعد یهو کاراکتر های کامل شده میرسه به انیمیت کار بیچاره که ریگ بندی رو انجام میده و شروع به انیمیت می کنه در این حین ساخت محیط انجام میشه که این هم یک پروسه ی خیلی زمانبره
    بعدش که کار ها انجام شد بخش رندر میرسه که من امروز فهمیدم 2 دقیقه کار انیمشین 20 روز 24 ساعته طول میکشه که این دیگه مطمئن مطمئنم اصلا درست نیست با موتور رندر vray و arnold میگن اون هم با سیستم core i7 و 16 گیگ رم و ...
    بعدش هم که بخش vfx و تدوین و صداگذاری و میکس و مستر و ... که بنده انجام میدم و فقط یک هفته نهایتا وقت میدن

ببخشید که سرتون رو درد اوردم

خیلی ممنون میشم اگه کسایی که تجربه ی کارهای اینچنینی دارن تجربیاتشون رو در اختیارمون قرار بدن
    مخصوصا تو بخش از بخش کاراکتر به بخش انیمیت و توی انیمیت صورت کاراکتر و رندر
    خدا همه ی دوستانی که توی این زمینه فعالیت می کنن موفق کنه
    متاسفانه کار کوچیکمون که انجام دادیم فعلا اجازه ی پخش نداریم همون لحظه که اجازش صادر شد حتما میزارم براتون

????? ???? ???? ? ??? ???? ????? ?????? ???? ???

Elka Eydipor آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4564
    نقل قول نوشته اصلی توسط aliranger نمایش پست ها
    اول ایده ی کار
    بعد داستان پردازی
    بعد استوری برد با توجه به قابلیت های شخصی اعضای گروه ( اینجا یهو دیدی همه ی کارها افتاد گردن نفر اخر که افترافکت کار می کنه )
    بعدش طراحی کاراکتر با توجه به نوع داستان که پس از طراحی سر کاراکتر صداگذاری رو انجام بدیم و صدا و لحنی متناسب با صورت ( face ) کاراکتر ضبط کنیم
    بعدش که کار قشنگ میخوابه و انیمیت کار و کامپوزیت کار استراحت می کنه تا کاراکتر اماده شه و یکم اموزش نگاه می کنه که اینجاشو مطمئنا کار اشتباهی می کنیم
    ( خداییش الان از اسفند دارم استراحت می کنم )
    بعد یهو کاراکتر های کامل شده میرسه به انیمیت کار بیچاره که ریگ بندی رو انجام میده و شروع به انیمیت می کنه در این حین ساخت محیط انجام میشه که این هم یک پروسه ی خیلی زمانبره
    بعدش که کار ها انجام شد بخش رندر میرسه که من امروز فهمیدم 2 دقیقه کار انیمشین 20 روز 24 ساعته طول میکشه که این دیگه مطمئن مطمئنم اصلا درست نیست با موتور رندر vray و arnold میگن اون هم با سیستم core i7 و 16 گیگ رم و ...
    بعدش هم که بخش vfx و تدوین و صداگذاری و میکس و مستر و ... که بنده انجام میدم و فقط یک هفته نهایتا وقت میدن

ببخشید که سرتون رو درد اوردم

خیلی ممنون میشم اگه کسایی که تجربه ی کارهای اینچنینی دارن تجربیاتشون رو در اختیارمون قرار بدن
    مخصوصا تو بخش از بخش کاراکتر به بخش انیمیت و توی انیمیت صورت کاراکتر و رندر
    خدا همه ی دوستانی که توی این زمینه فعالیت می کنن موفق کنه
    متاسفانه کار کوچیکمون که انجام دادیم فعلا اجازه ی پخش نداریم همون لحظه که اجازش صادر شد حتما میزارم براتون

خوب آقا علی ببینید ... انیمیشن همین هست و واقعا" کار زمان بری هست و دقت زیادی میخواد شما باید به خیلی مسائل موقع

یه انیمیشن فکر کنید... ایده به تنهایی! پشتش یه عالمه مطالعه از جغرافیا زمان و مکان اتفاق افتادن اون ایده است! و باید تاریخ

و فرهنگ اون مکان رو در نظر گرفت! البته یه بخشیش این هست!بماند که تبدیل به فیلمنامه تصویری میشه! حالا اینا همه به کنار

توصیه میکنم قبل از ساخت توی کامپیوتر اتودهایی از شخصیتها بزنید و اونو تست کنید! تست حرکت! این کار انیمیتتون رو راحت

تر میکنه البته من تجربه سه بعدی سازی رو ندارم! ولی یه پشت صحنه از شرک دیدم و خیلی چیزها متوجه شدم! قبل از اینکه شخصیت

رو توی کامپیوتر بریزن و روش کار کنند اول طراحی های دستی از حرکتهای مختلف شخصیتها رو توی کامیپوتر اسکن و چیدن کنار هم

در واقع از استوری بورد یه انیمیشن خطی ساختن!! اونا کارشون رو بلدن و میدونن دارن چکار میکنند! وقتی روی اصول پیش

برید مطمئنا" نتیجه بهتری خواهید گرفت امیدوارم کارتون رو ببینیم ... و بازم سوالی بود درپاسخگو خواهم بود...
    ????? ?? ????? ?? ??? ???? ?? ???? ???????
    ?? ??? ????? ??????!
    ????? ?? ?? ?? ??????? ??? ?? ??? ?????? ?? ???

?????? ?? ??????? ??? ????? ????!????? ?? ?? ??? ??? ....
    ??? ?? ???? ?? ?? ??? ??? ?? ??? ??...

aliranger آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    11632
    نقل قول نوشته اصلی توسط Elka Eydipor نمایش پست ها
    خوب آقا علی ببینید ... ...
    دیدیم دیدیم حجم اینترنتی کم دارم 100 مگ فردا فشفشه میگیرم همشو نگاه می کنیییییم به امید خدا
    من تاحالا این دوتا تاپیکی که فرمودین با صدق دل نگاه نکرده بودم امیدوارم که بنده رو عفو بفرمایید

????? ???? ???? ? ??? ???? ????? ?????? ???? ???

Elka Eydipor آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4564
    نقل قول نوشته اصلی توسط aliranger نمایش پست ها
    دیدیم دیدیم حجم اینترنتی کم دارم 100 مگ فردا فشفشه میگیرم همشو نگاه می کنیییییم به امید خدا
    من تاحالا این دوتا تاپیکی که فرمودین با صدق دل نگاه نکرده بودم امیدوارم که بنده رو عفو بفرمایید

خواهش هر کی هر جور راحته دوست گرامی... امیدوارم موفق باشید..
    ????? ?? ????? ?? ??? ???? ?? ???? ???????
    ?? ??? ????? ??????!
    ????? ?? ?? ?? ??????? ??? ?? ??? ?????? ?? ???

?????? ?? ??????? ??? ????? ????!????? ?? ?? ??? ??? ....
    ??? ?? ???? ?? ?? ??? ??? ?? ??? ??...

خیلی سپاس گزارم

بسیار عالی.خسته نباشی.مطالب مفیدی هست.سپاس

با تشکر از شما

بسیار عالی
    دستتون درد نکنه
    ???? ??? ???? ???? ???:"??? ?? ??? ??? ???? ??? ???? ?????? ??? ?? ????? ????? ????? ???????? ???? ????"

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

کلمات کلیدی این موضوع