برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

مشاهده : 1007 , پاسخ ها : 3
موضوع: بلر کردن لایه ها در سه بعدی با تنظیمات دوربین

بلر کردن لایه ها در سه بعدی با تنظیمات دوربین

سلام.موقع استفاده از دوربین چطوری میشه لایه ای که در فاصله دورتر(یا نزدیکتر) قرار داره بلر کنیم. من گزینه depth of field را فعال کردم و درصد بلر را بالابردم و فوکوس دوربین را روی لایه موردنظر تنظیم کردم ولی اصلا بلر نمیشه. لطفا راهنمایی کنید. ممنونم.

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    با سلام ؛
    دوست من ، بعد از انجام این کارها بنظر میرسد لازم است تا دریچه " Aperture " دوربین را باز یا بسته کنید تا به تنظیم دلخواه برسید . برای استفاده بهتر از دوربین توصیه میشود که نگاهی دقیقتر به این دو ویدئوی آموزشی زیر بیاندازید . آموزشهای بیشتر را میتوانید در بخش ویدئو های آموزشی رایگان و بسته های تخصصی سایت جستجو کنید . موفق باشید .

Tutorial-Camera-Rig-In-AfterEffects.

126-Tutorial-Camera-AfterEffects
    ویرایش توسط kkhodaey : 04-08-18 در ساعت 00:09

نقل قول نوشته اصلی توسط kkhodaey نمایش پست ها
    با سلام ؛
    دوست من ، بعد از انجام این کارها بنظر میرسد لازم است تا دریچه " Aperture " دوربین را باز یا بسته کنید تا به تنظیم دلخواه برسید . برای استفاده بهتر از دوربین توصیه میشود که نگاهی دقیقتر به این دو ویدئوی آموزشی زیر بیاندازید . آموزشهای بیشتر را میتوانید در بخش ویدئو های آموزشی رایگان و بسته های تخصصی سایت جستجو کنید . موفق باشید .

Tutorial-Camera-Rig-In-AfterEffects.

126-Tutorial-Camera-AfterEffects
    سلام. خیلی ممنون. طبق راهنمایی عمل کردم ولی بازهم بلر نشد. اپرچر هم خیلی بالا پایین کردم ولی درست نشد. کار ساده ای به نظر میاد متوجه نمیشم مشکل چیه!!!

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    باسلام ؛
    دوست من ، آنچه لازم بود بیان شد شاید اصلا تیک سه بعدی لایه ها را قعال نکرده باشید !!! به آموزشها با دقت بیشری مراجعه کنید و اگر نیاز به راهنمایی بیشتری دارید حداقل یک عکس از محیط کارتان ارسال کنید یا از مراحل کار خود فیلم بگیرید ( البته کوتاه ) و به پیوست ارسال کنید تا دوستان مشکل کار شما را بهتر درک کنند و راهنمایی لازم را ارائه دهند . موفق باشید .