برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

درخواست آموزش ترکینگ دوتا فیلم درحال حرکت دوربین

سلام.
    میخواستم بدونم میشه که مثلا یه فیلمی که در اون یه شخص درحال راه رفتنه ودوربین هم حرکت داره روی یه فیلم دیگه که اون هم دوربین داره(یعنی دوربین در حال حرکته)ترکینگ کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    امیدوارم منظورم رو فهمیده باشین که اگر فهمیده باشین یه آموزشی یا یه چیزی در این موردبذارین..
    مر30
    12

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام
    بهتر توضیح بدید
    منظورتون اینه که دو تا فیلم رو با هم ترکینگ کنید؟ یا ترکینگ ویدیوی دیگه رو بدید به این ویدیو؟
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    سلام
    بهتر توضیح بدید
    منظورتون اینه که دو تا فیلم رو با هم ترکینگ کنید؟ یا ترکینگ ویدیوی دیگه رو بدید به این ویدیو؟
    بذارین کامل توضیح بدم..
    من یه فیلم دارم که خودم با دوربین گرفتم که یه شخصی داره باسرعت میدوه......یه فیلم دیگه هم از اینترنت پیدا کرددم که اونم فیلم هست و دوربین تکون میخوره.حالا اگه بخوام اون شخصی که تو فیلم خودم میدوه رو بذارم تو اون فیلمی که از اینترنت پیداکردم(یه فیلم ازکویر)چی کار باید بکنم؟؟؟؟؟یعنی میخوام اون شخص به جای دویدن در فیلم اول(همون که بادوربین گرفتم)دراون فیلمی که پیداکردم(فیم کویر)بدوه..
    دیگه از این بهتر نتونستم توضیح بدم...
    خواهشا کمکم کنید.
    12

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط koorodh نمایش پست ها
    بذارین کامل توضیح بدم..
    من یه فیلم دارم که خودم با دوربین گرفتم که یه شخصی داره باسرعت میدوه......یه فیلم دیگه هم از اینترنت پیدا کرددم که اونم فیلم هست و دوربین تکون میخوره.حالا اگه بخوام اون شخصی که تو فیلم خودم میدوه رو بذارم تو اون فیلمی که از اینترنت پیداکردم(یه فیلم ازکویر)چی کار باید بکنم؟؟؟؟؟یعنی میخوام اون شخص به جای دویدن در فیلم اول(همون که بادوربین گرفتم)دراون فیلمی که پیداکردم(فیم کویر)بدوه..
    دیگه از این بهتر نتونستم توضیح بدم...
    خواهشا کمکم کنید.
    خوب این کار مثل پرده سبزه
    شما باید اون شخص رو از اون صحنه جدا کنید و بعد بزاری تو صحنه کویر
    صحنه کویر رو باید ترکینگ کنید و بعد جسم خودتون رو بزاردی تو تصویر که اصلا خوب در نمیاد
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

کلمات کلیدی این موضوع