برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

مشاهده : 1963 , پاسخ ها : 9
موضوع: جدا کردن سوژه از بک

جدا کردن سوژه از بک در فتو شاپ

سلام دوستان روش جدا کردن سوژه از بک تیره رو کسی بلده
    لطفا راهنمایی کنید
    این موضوع رو در برنامه فتوشاپ میخوام لطفا هر چه سریع تر راهنمایی کنید.استاد هادی پور ممنون میشم کمک کنید
    ویرایش توسط ali.km : 08-15-16 در ساعت 13:24

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام
    منظورتون از یک تیره چیه؟ عکس رو بزارید ببینم
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    سلام
    منظورتون از یک تیره چیه؟ عکس رو بزارید ببینم

مثلا یه همچین عکسی که بک شلوغ داره و مثلا اگر یه خانم بود با موهای باز چگونه میشه سوژه رو از بک جدا کرد که بدون سوتی در بیاد
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  

اگه پس زمینه کاملا سیاه باشه در افتر افکت با پلاگین color key و در فتو شاپ ابزار برش

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.km نمایش پست ها
    مثلا یه همچین عکسی که بک شلوغ داره و مثلا اگر یه خانم بود با موهای باز چگونه میشه سوژه رو از بک جدا کرد که بدون سوتی در بیاد
    سلام

برای فتوشاپ روش های زیادی وجود داره

که در اینترنت هم هست آموزش هاش

بستگی به سوژه داره ، بهترین حالت اینه که بک گراند سفید باشه

موهای بلند و پخش در هوا مخصوصا اگر بک گراند تیره باشه کار خیلی سخت میشه

Trust is like an eraser

The more you use it , the shorter it becomes

محمدکمیل آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    17306

سلام دوست عزیز
    جدا کردن همچین تصویرهایی ظرافت های خاص خودشو داره که البته سخت هم نیست .
    فقط باید به ابزارها مسلط باشی و بدونی که هر ابزاری رو در کجا و چجوری ازش استفاده کنی که در کمترین زمان ممکن بتونی به هدفت بخوبی برسی.
    در اینجا شما کلید w رو فشار بده که شورتکات quick selection هست . بعد با کلیدهای چ و ج سایز براش اون رو کوچیک و بزرگ کن و بعد سوژه خودتو انتخاب کن .
    در این مرحله میتونی با کلیک کردن روی لایه ماسک در پایین پنل لایه هات اون رو ماسک کنی و با استفاده از گزینه هایی که در تنظیمات ماسک هست سوژه خودتو جدا کنی .
    و راه دوم که کمی دقت و وقت میخاد
    این هست که با ابزار lasso tool به دقت سوژه خودتو دورگیری کنی و اینطوری خیلی تمیز درمیاد و بعد هم با استفاده از burn tool و blur tool لبه های دورگیری سوژه خودتو درست کنی تا طبیعی بشه .

انشاءالله یه وقتی بکنم حتما سعی میکنم بزودی یه آموزشی درست کنم که تمام شیوه های جداسازی سوژه رو در اون توضیح بدم و برای دوستانی که مشکل دارند دیگه مشکلشون حل بشه .
    موفق باشی
    ??? ???? ?? ??????? ?????? ????? ?? ???? ?? ?? ????? ?? ??????? ????? ?? ???? ?? ??? ?????? ? ??? ?? ??? ?? ????? ?????? ??? ?? ?????? ????? ????.

سلام
    اگه من بودم با Pen tool جدا میکردم !
    ابزار خوبی هستش چون سوژه شما موهاش زیاد پراکنده نیست به کار میاد

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    با سلام ؛
    این عکس ساختگی است و قبلا برش خورده است و آسمان بعدا به آن اضافه شده است و روی رنگ آن کار شده است . اما برای برش عکسهایی که چنین فضا و رنگبندی ای دارند همانطورکه دیگر دوستان با شرح کامل توضیح دادند بهترین روش ، برش و دورگیری دقیق با ابزار " لسو " و بعد از پایان دورگیری و انتخاب با لسو ، استفاده ازRefine Edge وتکمیل دورگیری و برش کامل است.

https://www.youtube.com/watch?v=7We_LoRx3cQ

ویرایش توسط kkhodaey : 08-16-16 در ساعت 03:27

نقل قول نوشته اصلی توسط محمدکمیل نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    جدا کردن همچین تصویرهایی ظرافت های خاص خودشو داره که البته سخت هم نیست .
    فقط باید به ابزارها مسلط باشی و بدونی که هر ابزاری رو در کجا و چجوری ازش استفاده کنی که در کمترین زمان ممکن بتونی به هدفت بخوبی برسی.
    در اینجا شما کلید w رو فشار بده که شورتکات quick selection هست . بعد با کلیدهای چ و ج سایز براش اون رو کوچیک و بزرگ کن و بعد سوژه خودتو انتخاب کن .
    در این مرحله میتونی با کلیک کردن روی لایه ماسک در پایین پنل لایه هات اون رو ماسک کنی و با استفاده از گزینه هایی که در تنظیمات ماسک هست سوژه خودتو جدا کنی .
    و راه دوم که کمی دقت و وقت میخاد
    این هست که با ابزار lasso tool به دقت سوژه خودتو دورگیری کنی و اینطوری خیلی تمیز درمیاد و بعد هم با استفاده از burn tool و blur tool لبه های دورگیری سوژه خودتو درست کنی تا طبیعی بشه .

انشاءالله یه وقتی بکنم حتما سعی میکنم بزودی یه آموزشی درست کنم که تمام شیوه های جداسازی سوژه رو در اون توضیح بدم و برای دوستانی که مشکل دارند دیگه مشکلشون حل بشه .
    موفق باشی
    مرسی دوست عزیز از راهنماییتون اگه فیلمش هم میزاشتید که بسیار عالی میشد به هر حال سپاس از راهنمایتون

نقل قول نوشته اصلی توسط kkhodaey نمایش پست ها
    با سلام ؛
    این عکس ساختگی است و قبلا برش خورده است و آسمان بعدا به آن اضافه شده است و روی رنگ آن کار شده است . اما برای برش عکسهایی که چنین فضا و رنگبندی ای دارند همانطورکه دیگر دوستان با شرح کامل توضیح دادند بهترین روش ، برش و دورگیری دقیق با ابزار " لسو " و بعد از پایان دورگیری و انتخاب با لسو ، استفاده ازRefine Edge وتکمیل دورگیری و برش کامل است.

https://www.youtube.com/watch?v=7We_LoRx3cQ

ممنون دوست عزیز.بله این عکس درست شدست خودم درستش کردم عکس خامش اینجوری نیست ت=اینو برای نمونه گذاشتم که دوستان منظور سوالمو متوجه بشن.با سپاس از نظرتون

کلمات کلیدی این موضوع