برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

مشاهده : 1908 , پاسخ ها : 5
موضوع: موتور رندر c4d

موتور رندر c4d

سلام سوال داشتم در مورد موتور رندر سینما فوردی.چون قصد انتخاب موتور رندر دارم .میخاستم بدونم موتور رندر c4dمیتونه با آرنولد یا ویری یا رندرمن یا کرونا رقابت کنه؟؟
    اگه آره پس چرا همه میرن سراغ این موتور ها؟
    آیا مشکل خاصی دارد؟

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام
    نه بهتر از اونا نیست البته بعضی قسمتها رندر بسیار خوبی دارند ولی موتور رندر ها این عملیات رو بهتر انجام میدن
    مثلا شما Vray می تونید در دکوراسیون سازی یا ساخت محیط رندر بسیار خوبی بگیرید
    از Arnold می تونید کاراکتر رو بسیار خوب رندر بگیرید
    از Octane می تونید رندر بسیار خوبی برای صحنه های موشن گرافیک بگیرید
    هر سه تو خود نرم افزار عالیه و پلاگین های رندر بهتر شده
    شما با توجه به کارتون انتخاب کنید فقط هنوز Octane کرک نشده
    http://forum.video-effects.ir/thread7199.html
    http://forum.video-effects.ir/thread18806.html
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

خیلی خیلی ممنونم.
    ولی در نمونه کارهایی مثل کارهای معماری تفاوت زیادی بین کارهای vrayوموتور رندر خود c4d دیده نمیشه حتی بعضی جاها c4d بهتر عمل کرده.میخاستم بدونم دلیل دیگه ای هم داره که زیاد از این موتور رندر استفاده نمیشه؟

من خودم همه کارام رو با موتور فیزیکال خود سینما رندر میگیرم.نمونه کارهام هم تو بخش تماشاخانه هست,ولی کلا من صبح تا شب دنبال نمونه کارهای C4D هستم.آموزشهای مختلف,نمونه کارهای شخصی آدم گنده های سینما,نمیدونم تو اینستاگرام و بیهنس و... به جرات میگم که 80 درصدشون از خود موتور رندر سینما استفاده میکنن مخصوصا فیزیکال که هیچی کم نداره اون 20 درصدم هم octane و keyshot
    حتی نیک کمپل صاحب سایت greyscalegorilla که خودش خدای نورپردازی و رندر هست همیشه تو آموزشهاش میگه که بهترین موتور رندر برای سینما همین فیزیکال خودش هست
    من همینجا بهتون اطمینان میدم رو همین موتور فیزیکال کار کنید ضرر نمیکنید چون هم با خود برنامه کاملا مچ هست هم اینکه octane که فکر کنم اصلا کرک نشده و خیلی هم گرونه.وی ری نسخه سینما هم که نسخه 1.9 هست در صورتی که رو مایا و مکس فکر کنم ورژن 3 بالاتر اومده فقط میمونه keyshot که اونم خیلی خوبه ولی باز هم توصیه من موتور فیزیکال خود c4d هست
    ویرایش توسط hamidbarca : 08-23-16 در ساعت 00:57

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidbarca نمایش پست ها
    من خودم همه کارام رو با موتور فیزیکال خود سینما رندر میگیرم.نمونه کارهام هم تو بخش تماشاخانه هست,ولی کلا من صبح تا شب دنبال نمونه کارهای C4D هستم.آموزشهای مختلف,نمونه کارهای شخصی آدم گنده های سینما,نمیدونم تو اینستاگرام و بیهنس و... به جرات میگم که 80 درصدشون از خود موتور رندر سینما استفاده میکنن مخصوصا فیزیکال که هیچی کم نداره اون 20 درصدم هم octane و keyshot
    حتی نیک کمپل صاحب سایت greyscalegorilla که خودش خدای نورپردازی و رندر هست همیشه تو آموزشهاش میگه که بهترین موتور رندر برای سینما همین فیزیکال خودش هست
    من همینجا بهتون اطمینان میدم رو همین موتور فیزیکال کار کنید ضرر نمیکنید چون هم با خود برنامه کاملا مچ هست هم اینکه octane که فکر کنم اصلا کرک نشده و خیلی هم گرونه.وی ری نسخه سینما هم که نسخه 1.9 هست در صورتی که رو مایا و مکس فکر کنم ورژن 3 بالاتر اومده فقط میمونه keyshot که اونم خیلی خوبه ولی باز هم توصیه من موتور فیزیکال خود c4d هست
    ایول دمت گرم راهنمایی جامع وکاملی بود جواب سوالامو گرفتم.ممنون

mohsen_dalir آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    1365
    من از وقتی با ویری کار میکنم تفاوت خیلی زیادی بین موتور رندر سینما و ویری میبینم ویری خیلی پیچیدس و روی تمام جزئیات میتونید کار کنید
    تو نت سرچ کنیید VRay The Complete Guideکتابی حدود 1000صفحه در مورد ویری براتون میاره که به زبان اصلی هست
    ولی آموزش ویری در سینما فوردی آموزش فارسی زیاد ازش نیست
    اگه بتونید ویری رو خوب یاد بگیرید خیلی عالیه ولی یکم سخته
    ویرایش توسط mohsen_dalir : 08-25-16 در ساعت 16:44

کلمات کلیدی این موضوع