برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 17

مشاهده : 3697 , پاسخ ها : 16
موضوع: قطع کلیپ

قطع کلیپ

راستش 2سال ار افترافکت عزیز
    ب دورم که یادم رفته
    سوال در قسمت زرد نوشتم
    وسوال دوم وسوم را در قسمت نارنجی
    میخام قطع کنم چطور اموزش قطع
    اخرش ؟ اولش ؟ وسطاش

4.سوال چهارم من که این افترافکت درست میکنم
    میخام ببینم درسته یانه میخام پخش بزنم ببینم
    اهنگ با نور هماهنگه یانه
    خیلی کنده نمیشه
    کلیبو ببینم چرا ؟
    5.سوال اخر میشه اسم پروفایلمو عوض کنم دراینجا
    ممنون از مدیرجان
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  
    ویرایش توسط sihod : 06-14-17 در ساعت 19:24

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    1- لایه را انتخاب کنید و در خط زمان به محل مورد نظر برای برش زدن بروید، دکمه Alt رو نگه دارید و کلید براکت بسته را بزنید [

نام: cutout.jpg نمایش: 112 اندازه: 9.5 کیلو بایت

2- به احتمال زیاد مدیا انکودر از کارت گرافیک شما استفاده صحیحی نمیکنه، در اکثر موارد سرعت رندر مدیا انکودر آنقدر متفاوت با سرعت رندر افترافکت نخواهد بود. اگر نتونستید کاری کنید که مدیا انکودر سریعتر رندر بگیرد، با خود افترافکت رندر را انجام دهید و سپس در مدیا انکودر تبدیل فرمت را انجام دهید.
    اگر در خود افترافکت هم سرعت رندر پایین بود، به احتمال زیاد پروژه شما پیچیده میباشد و کار خاصی برای تسریع رندر نمیتونید انجام بدید.

3- در داخل مدیا انکودر، پریست های آماده برای ساخت ویدیوی با کیفیت جهت آپلود در یوتیوب موجود میباشد. اگر این پریست ها را نمیبینید، از منوی Window روی Preset Browser کلیک کنید تا نمایان شوند و بسته به ابعاد کامپوزیشنی که در افترافکت دارید، پریست مناسب را انتخاب کنید.

نام: mediayout.jpg نمایش: 107 اندازه: 112.9 کیلو بایت

4- به احتمال زیاد پردزانده دستگاه شما قدرت کافی برای پخش بلادرنگ پروژه را نداره و یا پروژه بیش از حد سنگین هست برای این کار.کیفیت پخش (کیفیت پیش نمایش) را روی half یا quarter بگزارید و بعد پیش نمایش بگیرید.

نام: previewquality.jpg نمایش: 108 اندازه: 38.7 کیلو بایت

5- به آقای هادی پور یک پیغام شخصی بفرستید و درخواست تغییر نام کاربری را به همراه نام کاربری مورد نظر اعلام کنید، اگر موافقط کردند براتون انجام میدند.

pejiiممنون از توضیحات بسیار عالی شما

1.این الان اومده تازه جدیده

2. کدام فرمت خوبه بر افتر افکت بگیرم هم حجم کم هم کیفیت عالی
    تا ببرم انکودر
    ویرایش توسط sihod : 06-14-17 در ساعت 20:21

3. سوال اخر هنگام بازکردن افتر این میاد

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط sihod نمایش پست ها
    pejiiممنون از توضیحات بسیار عالی شما

1.این الان اومده تازه جدیده

2. کدام فرمت خوبه بر افتر افکت بگیرم هم حجم کم هم کیفیت عالی
    تا ببرم انکودر

نقل قول نوشته اصلی توسط sihod نمایش پست ها
    3. سوال اخر هنگام بازکردن افتر این میاد
    1- فقط میتونم براتون ترجمه اش کنم، چون خود ویندوز هم نفهمیده که چی شده و دلیل خاصی رو نشون نداده: "یک مشکل باعث توقف اجرای برنامه شده است، ویندوز اقدام به بستن برنامه خواهد کرد و در صورت یافتن راه حل، به شما اعلامیه ای خواهد داد"

2- فرمتی که کمترین میزان فشردگی رو داره طبیعتاً بالاترین کیفیت رو هم خواهد داشت، ولی حجم بالایی هم اشغال خواهد کرد. پیشنهاد میکنم از فرمت quicktime با کدک animation و کیفیت 100 استفاده کنید، کمی فشرده است ولی بدون افت کیفیت. بازهم اشاره کنم که که صرفاً برای استفاده و انتقال ویدیو بین نرم افزارهای متفاوت استفاده بشه، این فرمت و کیفیت به هیچ وجه برای پخش در پلیر های معمولی و یا آپلود مناسب نیست.

3- افترافکت داره بهتون هشدار میده که یکی از برنامه های مورد نیازش نصب نیست، برنامه Adobe Application Manager رو میخواد تا صحت لیسانس برنامه رو باهاش بررسی کنه.
    نسخه اوریجینال برنامه افترافکت را دارید؟ اگر اینچنین است باید با پشتیبانی adobe صحبت کنید.
    اگر نسخه کرک شده استفاده میکردید، به احتمال زیاد درست کرک نکرده بودید و یا یکی از فایل های مورد نیازش خراب شده و باید دوباره نصب و کرک کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط pejii نمایش پست ها
    1- فقط میتونم براتون ترجمه اش کنم، چون خود ویندوز هم نفهمیده که چی شده و دلیل خاصی رو نشون نداده: "یک مشکل باعث توقف اجرای برنامه شده است، ویندوز اقدام به بستن برنامه خواهد کرد و در صورت یافتن راه حل، به شما اعلامیه ای خواهد داد"

2- فرمتی که کمترین میزان فشردگی رو داره طبیعتاً بالاترین کیفیت رو هم خواهد داشت، ولی حجم بالایی هم اشغال خواهد کرد. پیشنهاد میکنم از فرمت quicktime با کدک animation و کیفیت 100 استفاده کنید، کمی فشرده است ولی بدون افت کیفیت. بازهم اشاره کنم که که صرفاً برای استفاده و انتقال ویدیو بین نرم افزارهای متفاوت استفاده بشه، این فرمت و کیفیت به هیچ وجه برای پخش در پلیر های معمولی و یا آپلود مناسب نیست.

3- افترافکت داره بهتون هشدار میده که یکی از برنامه های مورد نیازش نصب نیست، برنامه Adobe Application Manager رو میخواد تا صحت لیسانس برنامه رو باهاش بررسی کنه.
    نسخه اوریجینال برنامه افترافکت را دارید؟ اگر اینچنین است باید با پشتیبانی adobe صحبت کنید.
    اگر نسخه کرک شده استفاده میکردید، به احتمال زیاد درست کرک نکرده بودید و یا یکی از فایل های مورد نیازش خراب شده و باید دوباره نصب و کرک کنید.

سپاس از شما وممنون ازسرعت عمل جواب دادن
    ویرایش توسط sihod : 06-15-17 در ساعت 00:41

الان دو ساعت یه کلیب 8 دقیقه رو رندر نکرده
    برم برا انکودر هم همینوره

2.سوال دوم چرا پروژها بصورت عمودی هستن نه افقی
    ویرایش توسط sihod : 06-14-17 در ساعت 22:25

ورژن جدید نصب کردم 2017
    ورژن قدیمی چطور حذف کنم
    چطور میشه یعنی اگر ورژن قدیمی حذف کنم
    اینکودر وسایر نرم افزارای مرتبط با ورژن جدید
    با قدیمی حذف نشن یکم سخته
    Adobe Creative Cloud Cleaner
    این برنامه هم نتونست تشخیص بده الان دوتا
    افتر دارم یکی قدیمی یکی جدید تازه انکودرفقط تو قدیمی هست جدید نیس؟
    ویرایش توسط sihod : 06-15-17 در ساعت 19:10 دلیل: توضیح بیشتر درموردسوال

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    از control panel که به programs and features بروید، تمام نسخه ها لیست شده اند و میتوانید با خود نرم افزار مدیریت ویندوز حذف کنید.

من ظهر حذف کردم ولی کامل حذف نشده اینکودر هم همینطور اگربرم ستارت برنامه باز میشه
    2. من یه کلیب 8دقیقه ایی ریندرش 2ساعت شده به نصف نرسید چرا علتش چیه؟
    3..سوال سوم چرا پروژها بصورت عمودی هستن نه افقی عکسش در پست قبلی هست
    سپاس ازهمه مخصوصاpejii
    ویرایش توسط sihod : 06-15-17 در ساعت 21:57

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع