برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

مشاهده : 915 , پاسخ ها : 1
موضوع: موشن گرافیک

Qasem.computer آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    41216

موشن گرافیک

سلام اقای هادی پور خسته نباشید و یک سوال مهم دارم درموردموشن گرافیک راستش من یک سایت فیلم و سریال دارم و برای سایت یک موشن گرافیک ساختم حالا قصد دارم این موشن گرافیک رو روی بعضی فیلم هایی که تو سایت اپلود کردم قرار بدم جوری که اول فیلم یعنی فریم اول فیلم موشن گرافیک رو نشون بده بعد فیلم کامل من اومدم فیلم رو وارد افترافکت کردم وازش کامپوزیت ساختم برای ویرایش بعد برای اینکهموشن گرافیک رو اول فیلم قرار بدم اومدم مدت زمان کامپ رو زیاد کردم بعد فیلم بردم جلو بعد ویدیوی موشن گرافیک رو اول کار قرار دادم و رندر گرفنم بعد از رندر هم چی درست بود ولی چون فیلم دوبله بود دوبلش حذف شد و فقط از زبان اصلی استفاده می کرد این یک مشکل مشکل بعدی اینکه من باید از همه فیلم که دو ساعت چند دقیقه بود باید رندرمی گرفتم که خیلی طول می کشید اگه میشه نرم افزاری معرفی کنید که راحت تر بشه این کارهارو انجام داد اگه تو خود افترافکت میشه این کار رو کرد لطفا اموزش بدید با تشکر

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نرم افزارهای زیادی هستند که میتونید ازشون استفاده کنید که یکی از گزینه های خوب و پیشنهاد شخصی ام نرم افزار Format Factory هست، توی بخش Utilities داخل این نرم افزار میتونید گزینه Video Joiner رو استفاده کنید.

فقط باید یک نکته رو توجه داشته باشید، برای اینکه ویدیوهاتون سریع به هم الصاق بشند و در صدا و تصویر هیچ دستکاری ای صورت نگیره، فرمت و رزولوشن و فریم ریت و ..... کلیه مشخصات دو فایل (یا بیشتر) که میخواهید به هم الصاق کنید باید یکی باشه که این به معنی نیاز به ساخت چندین نسخه و فرمت متفاوت از اینترو را خواهد داشت، برای هر ویدیویی که فرمت و سایز و فریم ریت غیر استاندارد داره باید یک اینترو جدید رندر کنید و سپس اقدام به join کردن آن به ویدیوی اصلی اتان کنید.

ویرایش: اگر نرم افزار فوق برای بعضی از فرمت ها جواب نداد، میتونید با جست و جو در گوگل نرم افزارهای دیگر را پیدا کنید و تست کنید.
    ویرایش توسط pejii : 09-12-18 در ساعت 10:59