برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

مشاهده : 1082 , پاسخ ها : 3
موضوع: مشکل در رندر گیری از افتر افکت

مشکل در رندر گیری از افتر افکت

ببخشید چندوقته یه مشکل برای افتر افکت من پیش اومده و اینه که موقع رندر گیری یهو یجا متوقف میشه و دیگه نه میشه رندر گیری رو کنسل کرد نه میشه برنامه افتر رو بست و تنها راه بسته شدنش اینه که دستگاه رو ریستارت کنم از لحاظ قدرت سیستم هم هیچ مشکلی وجود نداره سیستم رو تازه خریدم و سخت افزار نسبتا قدرتمندی هم داره
    خییییییلی ممنون میشم کمک کنید.

chardah آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7674
    سلام . خیلی وقتا یه سری مشکلاتی پیش میاد که واقعا راه حلی وجود نداره و دلیلی هم برای موضوع پیدا نمیشه / از این دست مشکلات ممکنه برای همه پیش بیاد / ولی منم همیشه دنبال راهی بودم برای رفعش ولی متاسفانه راه حلی پیدا نشده / مشکلاتی بوده که از بهترین مدرسین در موردش پرسیدم ولی گفتن واقعا به این مشکل تا بحال بر نخوردن و کمکی نمیشه کرد / تو هر نرم افرار ممکنه اتفاقاتی پیش بیاد که غیر معموله و واقعا کسی راه حلی براش نداره

یعنی بجز اینکه افترو حذف کنم و از اول نصب کنم هیچ راهی نداره؟

سلام
    برنامه های دیگه هم در اون لحظه کار نمیکنن؟
    مثلا با زدن ctl+alt+del ، نمیتونین task manager را اجرا کنین و افترافکت را از درون این برنامه ی t
    ask manager ، ببندین؟
    همینطور برنامه های دیگه را هم نمیتونین اجرا کنین؟

از لحاظ مشکلات سخت افزاری (مشکلات هارد و ...) ، مشکلی نداره؟

یا ممکنه مشکلات نرم افزاری داشته باشه (که احتمالش خیلی بیشتره) . از این قبیل که ممکنه پلاگین هایی که در افترافکت نصب کرده باشین ، قدیمی و با نسخه ی افترافکت تون ناسازگار بوده باشن و احتمال کمتر ، باگ یا چیزی داشته باشن .
    برای این حالت ، هم ویندوزتون را به آخرین نسخه از ویندوز 10 ارتقاء بدین (البته اگه درایورهای سخت افزار تون پشتیبانی میکنه) (چون آخرین نسخه از افترافکت ، با آخرین نسخه از ویندوز 10 ، سازگارتره) و هم افترافکت و هم پلاگین هایی که در افترافکت استفاده میکنین را به آخرین نسخه شون به روز رسانی کنید .
    یا در صورت نیاز ، بجای به روزرسانی ، مجددا همین آخرین نسخه از ویندوز 10 و نرم افزار افترافکت و پلاگین ها را نصب کنید .

کلمات کلیدی این موضوع