برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

مشاهده : 1675 , پاسخ ها : 5
موضوع: ساخت یک Animate چند کارکتری و چند مشکل ؟!

ساخت یک Animate چند کارکتری و چند مشکل ؟!

با سلام

دوستان بنده دارم روی پروژه Animate کار می کنم که طبق فیلم آموزشی آقای هادی پور پیش رفتم . در این Animate بر خلاف فیلم آموزشی جناب هادی پور چند کارکتر در یک صحنه وجود دارد . فایل لایه باز PSD را ایمپورت کردم در افترافکت و تک تک لایه ها را دارم . در مرحله اول تصمیم بر این داشتم که با فعال کردن 3D بر روی لایه بک گروند می خوام بر روی یکی از کارکترها زوم کنم ولی مشکل اینجاست وقتی که زوم می کنم چند کارکتر دیگه در صحنه جا به جا می شوند ولی بنده می خوام بدون جا به جا شدن کارکتر های دیگه زوی اون کارکتری که می خوام زوم بشم . حتی لایه اون کارکتری که میخواستم زوم کنم هم انتخاب می کنم وقتی postion می زارم و زوم می کنم اون کارکتر به جای زوم شدن بزرگ می شه !

البته این صحنه را تبدیل به یک عکس کردم با پسوند jpg و بدون مشکل زوم میکنم ولی بنده می خوام در فایل لایه باز psd بتونم این کار را بکنم .

لطفا در این خصوص کمک کنید که چیکار کنم دیگر کارکترها جا به جا نشن
    ویرایش توسط journalist : 08-30-15 در ساعت 00:42

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام
    شما اون لایه PSD رو بزارید تو یک Precomp بعد با کمک دوربین و یا Position به طرف عقب و جلو برید
    اینطوری فقط می تونید بر روی اون کاراکتر تمرکز داشته باشید
    نمیشه تمام فایل های PSD رو داخل یک پروژه گذاشت و با هم انیمیت کرد
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

مرسی . یک مشکل دیگه اینکه من چند کارکتر در یک صحنه دارم و برای هر کارکتر یک لب با Autolip تعریف کردم ولی مشکل اینجاست که این کارکترها همزمان با هم لبشون بهم می خوره ! چیکار کنم که هر جا صدای اون کارکتر است لب اون کارکتر بهم بخوره . ؟ و همشون یک جا لبشون بهم نخوره

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط journalist نمایش پست ها
    مرسی . یک مشکل دیگه اینکه من چند کارکتر در یک صحنه دارم و برای هر کارکتر یک لب با Autolip تعریف کردم ولی مشکل اینجاست که این کارکترها همزمان با هم لبشون بهم می خوره ! چیکار کنم که هر جا صدای اون کارکتر است لب اون کارکتر بهم بخوره . ؟ و همشون یک جا لبشون بهم نخوره
    خوب بهتون گفتم که هم صدا و هم کاراکتر رو بزارید تو یک Composition جدا تا بتوانید برای هر کدام یک صدا تعریف کنید
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

جناب هادی پور مشکل بنده صدا تعریف کردن نیست . صدا که تعریف می کنم . مشکل اینجاست که وقتی برای هر کارکتر صدا تعریف می کنم مثلا بنده می خوام اول کارکتر ۱ صحبت کنه و لبش تکان بخوره و بعد از اتمام صحبت های کارکتر ۱ کارکتر ۲ صحبتش شروع بشه و لبش تکان بخوره . ولی وقتی برای هر دو کارکتر صدا و لب تعریف می کنم همزمان با هم لبشون تکان می خوره ! چطور بتونم کاری کنم که کارکتر ۲ با کارکتر ۱ لبشون همزمان تکان نخوره ؟

AZERILA آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    19081
    عذر میخوام که دخالت میکنم ولی منظور استاد هادی پور اینه که شما هر کارکتر+انیمیت و صوتش رو توی یک کامپ جداگانه بذارید تا از هم تاثیر نگیرن. وقتی همه یه جا باشن خب وقتی صوت پخش بشه هر چندتا کارکتر با هم صحبت میکنند.