برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

مشاهده : 1200 , پاسخ ها : 4
موضوع: مشکل در وارد کردن از افتر افکت بهr6

Post مشکل در وارد کردن از افتر افکت بهr6

سلام...دوستان من cinema 4d r16 نصب کردم.....اومدم طبق آموزش تو سایت که انفجار یه ماشین هست(3 قسمته)......من مثل اون تو افتر افکت از فیلم jpeg گرفتم..وقتی میخوام به عنوان متریال به بک گراند بدم....فقط عکس اول میاد تو بک گراند و بقیه عکسا نیستن....یعنی وقتی میرم جلو فیلم را بک گراند ثایته و عوض نمیشه...اما جالبیش اینه که وقتی از یک فریم دلخواه رندر میگیرم بک گراند مخصوص همئن فریم نمایش داده میشه.............
    (در اصل میشه گفت در حالت کار با برنامه بک گراند فقط عکسه اوله اما تو رندر بقیشون هم هستن.....من الان میخوام کمکم کنید ببینم چه طور میشه تو برنامه به صورت همزمان با عقب و جلو کردن فریم بک هم عوض شه ممنون)

خیلی ممنون......
    فقط یه سوال دیگه...من طبق آموزش آتش گرقتن (همون مشعل که توش کپسول میزارین)عین اون کارو میکنم اما وقتی سیمولار رو میزنم سریع رندر میگیره اما جسم آتش نمیگیره؟؟؟؟؟؟؟؟اینو باید چه طور رفع کنم.........ممنون
    ویرایش توسط alirezaT : 10-31-14 در ساعت 10:04

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط alirezaT نمایش پست ها
    خیلی ممنون......
    فقط یه سوال دیگه...من طبق آموزش آتش گرقتن (همون مشعل که توش کپسول میزارین)عین اون کارو میکنم اما وقتی سیمولار رو میزنم سریع رندر میگیره اما جسم آتش نمیگیره؟؟؟؟؟؟؟؟اینو باید چه طور رفع کنم.........ممنون
    دقت کنید وقتی Tag پلاگین رو روی جسم اعمال میکنید دقیق بهش درصد شعله داده باشید
    این آموزش رو ببینید
    http://www.video-effects.ir/?p=3946
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

ایول اینم اوکی شد ..ممنون...
    ویرایش توسط alirezaT : 10-31-14 در ساعت 16:26

کلمات کلیدی این موضوع