برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

مشاهده : 1005 , پاسخ ها : 1
موضوع: آموزش ساخت تیزرهای تبلیغاتی

afimestizoo آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    12111

آموزش ساخت تیزرهای تبلیغاتی

سلام دوستان..عرض ادب احترام و خسته نباشید..میخاستم بدونم این تیزرهایی که در شبکه جم پخش میشه..مثل تیزرهای عطر ادکلن..یا ووله های خود شبکه یا کانال تلگرام بدندید...چطور ساخته میشه...آموزشی هست...یا...باید چه نرم افزارهایی رو مسلط بشم....ممنون میشم جواب بدید..

تیزرهای تبلیغاتی میتونن هزاران نوع باشن. از انیمیشن گرفته تا لیو فوتیج با VFX تا موشن گرافیک، که خودش دو بعدی و سه بعدی داره.

من پیشنهاد میکنم موشن گرافیک فلت با After Effects رو نقطه شروع کارتون قرار بدید. اونوقت اونقدر برید جلو که با یک پکیج سه بعدی مثل 3Ds Max یا Maya یا Cinema 4D آشنا شید و با After Effects کارتون صرفا کامپوزیشن شه. بعدها میتونید تخصصتونو انتخاب کنید: ساخت گرافیک دوبعدی، ساخت گرافیک سه بعدی، کامپوزیشن دو بعدی، کامپوزیشن سه بعدی و... . حتی میتونید کالریست شید. این دیگه بستگی به علاقه تون و استعدادتون داره.

در حال حاظر من پیشنهاد میکنم After Effects رو یاد بگیرید. همین. چون 1- کلاسهاش و منابع آموزشیش به فارسی زیاده 2- علی رغم نرم افزارهای کامپوزیشن دیگه مثل Black Magic Fusion و NUKE میتونید باهش گرافیک دو بعدی (و حتی سه بعدی) خلق کنید.

پیشنهاد میکنم از بسته ی موشن گرافیک همین وبسایت شروع کنید.

کلمات کلیدی این موضوع