برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14

مشاهده : 3124 , پاسخ ها : 13
موضوع: همیاری درباره کار با دوربین

همیاری درباره کار با دوربین

سلام دوستان
    من شخصی رو به وسیله پرده آبی توی جاده ای قرار دادم حالا می خولم با دوربین از بالا حرکت کنم تا برسم به صورت بازیگرم. هر کار می کنم و زوم دوربین رو کم و زیاد می کن بازیگرم تکون می خوره و تو محیط ثابتم. جتی وقتی جقتشون رو تبدیل به pre-comp می کنم بازم فقط بازیگرم جابه جا میشه.
    یه جورایی تو یه محیطی زمین و کوه و آسمون رو جدا جدا تو صحنه آوردم حالا می خوام همشون ثابت بمونن و دوربین از پشت شخص پرواز کنه و از بین کوهها عبور کنه.دوربین کار نمی کنه. حتی وقتی آن می کنم مثلا فقط کوهها حرکت میکنن و جلو عقب میشن.
    مرسی

دوست عزیز شما باید اون عکسهای رو که از کوه یا درخت و ..... دارید رو با فاصله خیلی زیاد در پشت کاراکترتون قرار بدید که زوم کردن و یا حرکت تاثیر چندانی روی محیطتون نداشته باشه
    آیا کارتون نزدیک به این کار هست
    http://www.mediafire.com/download/1q...up9h/Noroz.flv
    و اگر نیست میشه یک نمونه قرار بدید شاید بتونیم مشکلتونو حل کنیم

دقیقا همینه.
    فقط می خوام صحنه ی گسترده تری داشته باشم . فکر کن از یه پرچم تو ارتفاع بخوام بیام پایین تا برسم به بازیگرم. صحنه ای بزرگتر از composition می خوام بسازم. و اونوقت در حالی که پرچمم تکون می خوره و بازیگرم کارشو می کنه از بالا بیام پایین. مشکل دوربین هم دارم. چرا وقتی روشنش هم می کنم کار نمی کنه و یا یکی از اجزای صحنه رو عقب جلو می کنه. (آموزش درست و حسابی واسه کار با دوربین هست؟)
    ممنون از توجهت

دوست عزیزم این آموزشو ببین خیلی بدردت میخوره

http://www.videocopilot.net/tutorial/3d_compositing/

عالیه
    ممنونم ازت آریانا جان.ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط hoseintv نمایش پست ها
    عالیه
    ممنونم ازت آریانا جان.ممنون
    موفق باشی دوست گلم

آریانا جان دقیقه6 این آموزش یه حرکتی با دوربین می کنه که من نمی دونم چجور انجامش بدم.

آریانا جان دقیقه6 این آموزش یه حرکتی با دوربین می کنه که من نمی دونم چجور انجامش بدم.
    دوست عزیزم شما اول باید تیک سه بعدی اون عکس یا فیلموتونو بزنید
    آقای اندرو در این آموزش دارند روی نقطه مورد نظر که دوربین هول محور این نقطه گردش داشته باشد رو توضیح می دهند
    شما با تنظیم این نقطه روی مکان دلخواه میتونید دوربین خودتونو متمرکز کنید روی عکس یا فیلمی که دارید و با پن کردن یا چرخاندن دوربین , دوربین شما سوژه رو از دست نمیده(در صورتی که سوژه حرکت نداشته باشه)
    امیدوارم تونسته باشم منظورم رو برسونم

من اون دایره ای که رو دوربین هست و میکشدش رو پیدا نمی کنم . روی دوربین همچین دایره ای نیست...

من اون دایره ای که رو دوربین هست و میکشدش رو پیدا نمی کنم . روی دوربین همچین دایره ای نیست...
    شما میتونید این دایره رو از اینجا هم تنظیم کنید
    نام: 11.jpg نمایش: 144 اندازه: 32.0 کیلو بایت

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع