برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

مشاهده : 4592 , پاسخ ها : 5
موضوع: متحرک سازی تصاویر در پریمر

متحرک سازی تصاویر در پریمر

لطف کنید و درباره چگونگی متحرک سازی تصاویر در پریمر توضیح بدین.. ممنون

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    با سلام ؛
    دوست من ، اگر منظور شما انیمیت کارکتر و ساخت انیمیشن است باید گفت که پریمیر فعلا قادر به انجام عملیات ساخت انیمیشن به شکلی که در افترافکت و با کمک پلاگینها انجام میپذیرد نیست و اصولا پریمیر برای چنین کاری طراحی نشده است . اما پریمیر هم مثل هر نرم افزار تدوین دیگر ( منتها با توانیی و در رده های حرفه ای تر ) قادر به ایجاد افکتهای متحرک سازی تصاویر است . برخی از این افکت ها معمول همه نرم افزارها است . مثل " پوزیشن یا جابجایی _ روتیشن یا چرخش _ اسکال یا بزرگنمایی " ... که بصورت روتینگ در برگه تنظیمات افکت ها در کنار سربرگ سورس مونیتور وجود دارد که میتوانید مقادیر آنها را به دلخواه تغییر دهید و شامل حرکت " قاب تصویر" مورد نظر از چپ به راست و بالا به پایین و بلعکس و چرخش در دوجهت و بزرگ و کوچک کردن آن است . اما یکسری پلاگین هم هستند که توانایی های بیشتری را در اختیار شما قرار میدهد مثل پلاگین های موجود در پریمیر و پلاگینهای مختلف یونیورز و یا تراپکد و یا ویدئوکوپایلت و ... که بازهم تواناییهایشان همگی در چهارچوب همان چند حرکت که جلوتر عرض شد میباشند البته با کمی جلوه های هنری بیشتر و حرفه ای تر . لیکن در قسمت افکتها و افکتهای ویدئو پوشه هایی مثل ترانسفورم شامل برخی افکتهاست که همان سه توانایی را با قدرت مانور بیشتری در اختیار ما رار میدهد . بهر حال شما برای آشنایی بیشتر با این تواناییها و بقیه توانمندیهای پریمیر بهتر است با تهیه بسته های آموزشی که در سایت موجود است و یا دیگر آموزشهای مکمل که در بخش ویدئوهای سایت در اختیارتان هست ویا آموزشهای موجود در یوتوب ( که البته اغلبشان به زبان انگلیسی است ) و مهمتر از همه تمرین و بازی با تنظیمات پلاگینها با آنها اشنا شوید چون هرگز امکان بیان رسا و شیوای انچه مد نظر شما است در ذیل چنین پرسشهایی مهیا نیست . بهر حال امید است پاسخ منطقی ای در باب پرسشتان بیان شده باشد بطوریکه مسیر درست دستیابی به آنچه میخواید را بشما معرفی کرده باشد . موفق باشید .

لطفا از لینکهای زیر دیدن فرمائید
    http://www.video-effects.ir/?p=5750
    http://www.video-effects.ir/category...-premiere-pro/

ویرایش توسط kkhodaey : 02-28-17 در ساعت 21:11

منظور من اینه وقتی که یک فایل عکس رو امپورت میکنم ( مثلا عکس یک جلد کتاب) و به مدت 5 ثانیه در فیلمم میخوام این عکس رو نمایش بدم چجوری میتونم در قاب حرکتش بدم مثلا در ابتدا روی عنوان کتاب زوم کنم و سپس به آرامی تصویر زوم اوت بشه..همین!

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    نقل قول نوشته اصلی توسط saman151 نمایش پست ها
    منظور من اینه وقتی که یک فایل عکس رو امپورت میکنم ( مثلا عکس یک جلد کتاب) و به مدت 5 ثانیه در فیلمم میخوام این عکس رو نمایش بدم چجوری میتونم در قاب حرکتش بدم مثلا در ابتدا روی عنوان کتاب زوم کنم و سپس به آرامی تصویر زوم اوت بشه..همین!
    با سلام ؛
    دوست من . هرچی نیاز اینکار بود را در پاسخ شما عرض کردم . اما گاهی دوستان از سر عجله و بی توجه به متن پاسخ ها سئوالاتشان را تکرار میکنند . شما از متحرک سازی پرسیدید و عرض شد که هر نوع متحرکسازی از طریق پنجره تنظیمات یا سربرگ تنظیمات افکت " کنترل افکت " که در کنار سربرگ سورس منیتور است از طریق تغییر مقادیر تنظیمات " پوزیشن _ روتیشن _ اسکال و ..." که در آن سربرگ است انجام میپذیرد که شما باید به آن ورود کرده و سپس با انتخاب ویدئو در تایم لاین ( سلکت کردن آن در تایم لاین ) و سپس تغییر مقادیر مثلا " اسکال " به بزرگنمایی یا کوچ نمایی مورد نظر برسید . و هم عرض شد که استفاده از این ابزارها در تمام آموزشهای معرفی شده معمولا کاربرد عمومی دارد و اگر شما به یک آموزش معمولی نگاه کنید خواهید دید که از این ابزارهاحتما استفاده میشود . و همینطور عرض شد که برخی از پریست ها و پلاگین های آماده هم درون فایل افکتهای ویدئویی ( ویدئو افکت در کنار پنجره پروجکت ) هست که اگر سری به آنها بزنید خصوصا در بخش " دیستورت _ ترانسفورم و مثلا پلاگین یونیورز موشن گرافیک " میتوانید تنظیمات حرفه ای تری از کاربرد این چند ابزار را ببینید . متاسفانه یک ویدئو برایتان آماده کردم که بدلیل اشکال در بارگذاری موفق به ارسال نشدم شاید در فرصب بعدی تقدیم شود . موفق باشید .

نقل قول نوشته اصلی توسط kkhodaey نمایش پست ها
    با سلام ؛
    دوست من . هرچی نیاز اینکار بود را در پاسخ شما عرض کردم . اما گاهی دوستان از سر عجله و بی توجه به متن پاسخ ها سئوالاتشان را تکرار میکنند . شما از متحرک سازی پرسیدید و عرض شد که هر نوع متحرکسازی از طریق پنجره تنظیمات یا سربرگ تنظیمات افکت " کنترل افکت " که در کنار سربرگ سورس منیتور است از طریق تغییر مقادیر تنظیمات " پوزیشن _ روتیشن _ اسکال و ..." که در آن سربرگ است انجام میپذیرد که شما باید به آن ورود کرده و سپس با انتخاب ویدئو در تایم لاین ( سلکت کردن آن در تایم لاین ) و سپس تغییر مقادیر مثلا " اسکال " به بزرگنمایی یا کوچ نمایی مورد نظر برسید . و هم عرض شد که استفاده از این ابزارها در تمام آموزشهای معرفی شده معمولا کاربرد عمومی دارد و اگر شما به یک آموزش معمولی نگاه کنید خواهید دید که از این ابزارهاحتما استفاده میشود . و همینطور عرض شد که برخی از پریست ها و پلاگین های آماده هم درون فایل افکتهای ویدئویی ( ویدئو افکت در کنار پنجره پروجکت ) هست که اگر سری به آنها بزنید خصوصا در بخش " دیستورت _ ترانسفورم و مثلا پلاگین یونیورز موشن گرافیک " میتوانید تنظیمات حرفه ای تری از کاربرد این چند ابزار را ببینید . متاسفانه یک ویدئو برایتان آماده کردم که بدلیل اشکال در بارگذاری موفق به ارسال نشدم شاید در فرصب بعدی تقدیم شود . موفق باشید .

بیصبرانه منتظردریافت ویدئوازطرف شماهستم..خیلی ممنون

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739

معرفی کلی و کوتاه و سریع از موشن در پریمی

نقل قول نوشته اصلی توسط saman151 نمایش پست ها
    بیصبرانه منتظردریافت ویدئوازطرف شماهستم..خیلی ممنون
    با سلام ؛
    اینم یک معرفی کلی و کوتاه و سریع از موشن در پریمیر. موفق باشید .

http://www.mediafire.com/file/8l8qmb...er_Project.zip

کلمات کلیدی این موضوع