برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

مشاهده : 1399 , پاسخ ها : 4
موضوع: درخواست آموزش

saromanzeus آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    10381

درخواست آموزش

سلام دوستان-کسی میدونه این سبک کلیپ هارو چطوری درست می کنن-نمیدونم به این تکنیک چی میگن وگرنه تو سایتا آموزشی ازش پیدا میکردم--

http://www.mediafire.com/file/lyfeb9...5_22-50-23.mov

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    با سلام ؛
    دوست من ، این کار چندان پیچیده نیست . در هر جای ویدئویتان که تمایل دارید یک تصویر ثابت داشته باشید ابتدا یک مارکر بگذارید تا محل را گم نکنید . سپس ازهمان فریم مارکر گذاری شده عکس بگیرید ( آن فریم را بصورت یک عکس با فرمت " png یا jpg " جدا کنید ) و آنرا به فتوشاپ ببرید و دقبقا برش داده و دور گیری کنید و دوباره با فرمت " png " وارد پروژه کنید ( البته اینکار را میتوانید در افترافکت هم بکنید اما در فتوشاپ دقیقتر انجام میشود ) . و اما بعد از وارد کردن تک فریم برش خورده با فرمت " png " به افترافکت ، شما باید ویدئوی خود را با استفاده از کمراترکر ، ترک کنید . بعد از ترک کردن ویدئو درست در جایی که مارکر گذاشته و عکس گرفته اید ( یعنی همان زمان و همان فریم ) با استفاده از نقاطی که کمراترکر در روی تصویر در اختیارتان قرار میدهد یک سطح بسازید یعنی با استفاده از حداقل سه نقطه رنگی کمراترکر و سپس کلیک راست و استفاده از " Create Solid and Camera" یک سالید میسازید ( این سالید سه بعدی است و با حرکات تصویر شما هماهنگ و بزرگ و کوچک میشود در ضمن بهمراه این سالید اولی یک لایه کمرا ترکر هم برای شما ساخته میشود که در تایم لاین شما قرار میگیرد . همچنین بعد از ساخته شدن لایه کمراترکر برای ساخت سالیدهای بعدی ، بعد از کلیک راست روی " Create Solid " کلیک کنید تا سالید بعدی ساخته شود ) . اینکار یعنی ساخت یک سالید را با استفاده از نقاط رنگی و کلیک راست و انتخاب " Create Solid " برای هریک از لحظه های فریز شده یا هر یک از فریم های مارکر گذاری شده انجام بدهد . یعنی به ازای هریک مارکر در زمان مخصوص آن مارکر یک سالید باید ایجاد کرده باشید . حالا به هریک از زمانهای مشخص شده ( زمان مارکرها ) رفته و درست در همان ثانیه و همان فریم ، عکس برش خورده ی مخصوص همان فریم را با گرفتن دکمه " Alt " و درگ کردن آن عکس از پنجره پروجکت بر روی سالید مخصوص آن فریم ، عکس برش خورده و سالید مخصوص هر دو در هم ادغام شده و یکی میشوند . سپس به داخل تنظیمات سالید ( که با عکس شما ادغام شده است ) رفته و با استفاده از " روتیشن و پوزیشن و احیاناً کم کردن اوپاسیتی برای دید بهتر و گاهی هم استفاده از اسکیل اما بندرت " فریم برش خورده را روی سورس تصویر ویدئویی خود دقیقاً منطبق کنید در این مرحله باید بسیار دقت کرد تا دو تصویر کاملا روی هم منطبق شوند . اینکار را برای همه ی عکس های برش خورده در محل های کیفریم گذاری شده و بر روی همه ی سالیدهای ایجاد شده با ترکر کمرا انجام میدهید . یاد آوری میکنم که فقط یکبار از کمرا ترکر استفاده کرده و همه سالید ها را روی همان کمرا ترکر در فریمهای مورد نظر با " Create Solid "ایجاد میکنیم . نه اینکه برای هر تصویر برش خورده یکبار ویدئو را ترک کنیم . فقط یک بار استفاده از کمرا ترکر کافی است . اگر با حوصله به مطالب وترتیب اجرا توجه بفرمائید حتما موفق خواهید بود تا افکت زیبایی بسازید . شرح مطلب بدون استفاده از آموزش ویدئویی باعث ایجاد خلاقیت بیشتری در شما میشود . موفق باشید .

saromanzeus آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    10381
    داداش توضیحاتت خیلی زیاد بود من گیج شدم--آموزش ویدئویی از این تکنیک داری یا حداقل اسمی داره که خودم بتونم سرچ کنم؟؟؟

saromanzeus آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    10381
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_dalir نمایش پست ها

ممنون داداش--تا یه حدودی مشکلمو حل کرد

کلمات کلیدی این موضوع