برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

مشاهده : 2795 , پاسخ ها : 4
موضوع: مشکل در پک Video Copilot Jet Strike

مشکل در پک Video Copilot Jet Strike

سلام به همه دوستان عزیز.
    دوستان پک Video Copilot Jet Strike رو از یکی از سایتها دانلود کردم اما وقتی اون رو روی Element 3D نصب کردم متریال آبجکت هاش نمایش داده نمیشه و طبق تصویری که گذاشتم سفید رنگ دیده میشن، اگه دوستان راه حلی سراغ دارن ازشون ممنون میشم.

ویرایش توسط ameen : 08-09-16 در ساعت 20:27

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    با سلام ؛
    احتمالا شما فقط فایلهای " او بی جی " را دانلود کردید !!!... به آدرس زیر مراجعه کن
    C:\Users\......\Documents\VideoCopilot\Models\
    اگر در این آدرس فقط یک پوشه " جت استریک " حاوی فایلهای " او بی جی " دارید در اینصورت کاری نمیشود کرد . ولی اگر یک پوشه و یک فایل بنام های زیر آنجا هست
    Jet_Strike_Maps
    Jet_Strike.epack
    پس آنها را حذف کنید و مجدد نصب کنید . موفق باشی .

نقل قول نوشته اصلی توسط kkhodaey نمایش پست ها
    با سلام ؛
    احتمالا شما فقط فایلهای " او بی جی " را دانلود کردید !!!... به آدرس زیر مراجعه کن
    C:\Users\......\Documents\VideoCopilot\Models\
    اگر در این آدرس فقط یک پوشه " جت استریک " حاوی فایلهای " او بی جی " دارید در اینصورت کاری نمیشود کرد . ولی اگر یک پوشه و یک فایل بنام های زیر آنجا هست
    Jet_Strike_Maps
    Jet_Strike.epack
    پس آنها را حذف کنید و مجدد نصب کنید . موفق باشی .

ممنون از جوابتون.
    علاوه بر پوشه فایل‌های «او بی جی»، دو تا پوشه هستن که یکی حاوی فایل‌های «پی اس دی» تکسچرها هست، اون یکی هم مجموعه‌ای از تصاویر ابر و آسمونه. پوشه‌ها رو پاک کردم و دوباره کپی کردم ولی نتیجه نداد متاسفانه.

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    با سلام؛
    متاسفانه اینها همان فایل های خام برای تری دی مکس و سینما فوردی هستند البته توی المنت تری دی هم میشود خودتان تکسچرهای هریک از مدلها را به آنها بدهید ولی توانایی مانور و کارکردن با آنها مثل راحتی کار با جت استریک اصلی نیست . جت استریک اصلی فایل نصب دارد و نیازی به کپی پیس ندارد . شما باید جت استریک اینستالر را دانلود کنید که حجمش هم حدود 1.2 گیگابیت است .
    Video Copilot " JetStrike Installer"
    اگر بتوانی با نرم افزار دانلودر تورنت ، نه بصورت زیپ بلکه بصورت فایلهای تورنت دانلود کنی از همان اول لیست تمام فایلها را میبینی و میتوانی تشخیص بدهی که اینستالر دارد یا نه !!! ... من خودم با دانلودر تورنت " ویوز " کار میکنم . مثلا اگر بخواهم فقط یکی از تکسچر های جت استریکی که شما دانلود کردید را دانلود کنم ،از بین لیست آن ، فقط همان یک تکسچر را میشود دانلود کرد بجای آنکه مجبور باشی 5 گیگ فایل را دانلود کنی .به هر حال اینهم خودش روش خوبی است .
    Vuze نام دانلودر تورنت است که اگر آنرا هم به لیست داشته هایتان بیافزایید بدنیست . موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط kkhodaey نمایش پست ها
    با سلام؛
    متاسفانه اینها همان فایل های خام برای تری دی مکس و سینما فوردی هستند البته توی المنت تری دی هم میشود خودتان تکسچرهای هریک از مدلها را به آنها بدهید ولی توانایی مانور و کارکردن با آنها مثل راحتی کار با جت استریک اصلی نیست . جت استریک اصلی فایل نصب دارد و نیازی به کپی پیس ندارد . شما باید جت استریک اینستالر را دانلود کنید که حجمش هم حدود 1.2 گیگابیت است .
    Video Copilot " JetStrike Installer"
    اگر بتوانی با نرم افزار دانلودر تورنت ، نه بصورت زیپ بلکه بصورت فایلهای تورنت دانلود کنی از همان اول لیست تمام فایلها را میبینی و میتوانی تشخیص بدهی که اینستالر دارد یا نه !!! ... من خودم با دانلودر تورنت " ویوز " کار میکنم . مثلا اگر بخواهم فقط یکی از تکسچر های جت استریکی که شما دانلود کردید را دانلود کنم ،از بین لیست آن ، فقط همان یک تکسچر را میشود دانلود کرد بجای آنکه مجبور باشی 5 گیگ فایل را دانلود کنی .به هر حال اینهم خودش روش خوبی است .
    Vuze نام دانلودر تورنت است که اگر آنرا هم به لیست داشته هایتان بیافزایید بدنیست . موفق باشی
    آقا واقعا ممنونم از شما، به لطف شما و راهنمایتون مشکل حل شد. دستتون درد نکنه.