برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 48

مشاهده : 7104 , پاسخ ها : 47
موضوع: انتخاب عنوان نادرست

Angry انتخاب عنوان نادرست

با سلام خدمت دوستان عزيز ....
    اومدم چند تا گير بدم !!!!!!!!!

1 . دوستاني كه عنوان درست انتخاب نمي كنند تاپيكشون پاك ميشه ، وقتي به قوانين احترام نمي ذاريد توقع نداشته باشيد به شما احترام بذاربم .....

2 . پاسخگو و راهنما و بزرگان انجمن لطف كنيد اصلا جواب اين دوستان رو نديد كساني كه عنوان رو درست انتخاب نمي كنند نياز نيست جوابشون رو بديم ( توي چند تاپيك دوستان همه تذكر داده بودند عنوان رو درست كنيد ) نيازي نيست گوشزد كنيد بايد قوانين رو بخونن و بعد در انجمن فعاليت كنند ....

3 . مواظب خودتون باشيد ، هوا سرده ..... :125:
    ??? ????? ?? ???? ? ???? ???? ?? ??? ???
    ?????? ????? ???? ? ????????? ???? ???? ???

c4d
    حرف های شما کاملا درست ولی اینکه می گید از به قوانین سایت احترام نذارید به شما احترام نمی ذاریم کمی باعث ناامیدی از مسئولیت سایت می شه ! من که خودم حرفی ندارم ولی احترام و حرمت اشخاص رو از دنیای مجازی وتاپیک و سایت لطفا جدا کنید

سپاس امید عزیز
    با اجازه مدیران محترم انجمن وسایت
    دوستان یکی از دلایل این قانون این که وقتی من موضوع رو بخونم میتونم حدس بزنم که توانایی جواب دادن یا نظر دادن رو دارم یا نه و خود من به شخصه الان یادم نیست بنده خدایی که مثلا نوشته کممممممک شششششدید تو رو خدا موضوعش چی بود
    دوم اینکه مطلبی که شما قرار میدید شاید مشکل کس دیگه ای هم باشه که میتونه با سرچ کردن به جواب برسه
    سوما واقعا شکل زشتی به انجمن میده
    من پیشنهادم به مدیران سایت اینه که این موضوع رو بصورت پیغام خصوصی به تمام کاربر ها اعلام کنند
    با تشکر

c4d
    بله با نظر شما موافقم ...... ما همیشه از مسئولین سایت انتظار احترام داریم وگرنه خب هر کسی می تونه مسئول بشه شماه ا باید یه فرقی داشته باشید یا نه !!

تورو خدا مارو از پیج ننداز بیرون هوای برون سرده :125:
    ???? ???? ?? ?? ???? ?? ?????? ? ???? ????? ??? . *????? ????*

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    گل = امید
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

دوست عزیزمنظور امید جان این نیس که خدای نکرده به کسی توهین بکنه فقط اینه که پستی که عنوان مناسب نداشته باشه حذف میشه و بهتره که ماهم رعایت و حمایت کنیم وگرنه هیچ یک از مدیران سایت به خود من بی احترامی نکردن.

نقل قول نوشته اصلی توسط c4d نمایش پست ها
    حرف های شما کاملا درست ولی اینکه می گید از به قوانین سایت احترام نذارید به شما احترام نمی ذاریم کمی باعث ناامیدی از مسئولیت سایت می شه ! من که خودم حرفی ندارم ولی احترام و حرمت اشخاص رو از دنیای مجازی وتاپیک و سایت لطفا جدا کنید
    دوست عزيز من منظورم اين نيست كه به كاربران توهين شه ، منظورم اينه كه اگر به قوانين احترام نگذاريد به تاپيكي كه ايجاد كرديد احترام نمي ذاريم و تاپيك مورد نظر رو حذف مي كنيم ...

متاسفانه هر تاپيكي رو كه حذف مي كنيم ، پيام خصوصي بدترين توهين ها رو مي بينيم ، شاهد اين موضوع حسين هادي پور عزيز ....
    حتي وقتي توهين هم مي كنند ما جوابشون رو با احترام ميديم ( بن ) :d

دوست عزيز من عذر مي خوام احتمالا منظورم رو درست بيان نكردم ، ما به هيچ عنوان قصد نداريم به كسي توهين كنيم ....

نقل قول نوشته اصلی توسط tysong نمایش پست ها
    سپاس امید عزیز
    با اجازه مدیران محترم انجمن وسایت
    دوستان یکی از دلایل این قانون این که وقتی من موضوع رو بخونم میتونم حدس بزنم که توانایی جواب دادن یا نظر دادن رو دارم یا نه و خود من به شخصه الان یادم نیست بنده خدایی که مثلا نوشته کممممممک شششششدید تو رو خدا موضوعش چی بود
    دوم اینکه مطلبی که شما قرار میدید شاید مشکل کس دیگه ای هم باشه که میتونه با سرچ کردن به جواب برسه
    سوما واقعا شکل زشتی به انجمن میده
    من پیشنهادم به مدیران سایت اینه که این موضوع رو بصورت پیغام خصوصی به تمام کاربر ها اعلام کنند
    با تشکر
    كاملا با حرفهاي شما موافقم يوسف عزيز ...
    يوسف عزيز اگر اشتباه نكنم به صورت گروهي حسين قوانبن انجمن رو براي همه كاربران عزيز فرستاده ، متاسفانه خيلي از دوستان وقت خوندن چند خط رو ندارند !!!!!!!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    گل = امید
    قربونت حسين ، خودت گلي عزيز ....

صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع