برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

مشاهده : 1332 , پاسخ ها : 3
موضوع: درخواست همه آموزشهای mattrunks

reza57 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    2817

Smile درخواست همه آموزشهای mattrunks

سلام دوستان گلم
    راستش همه آموزشهای mattrunks رو میخواستم که آموزشهای جدید هم باشه به همشون نیازمبرم دارم این بود که از شما دوستان عزیز درخواست کنم هر کی داشته باشه برا دانلود بگذاره تا بقیه هم استفاده ببرن قبلا از لطفی که میکنین ممنون و سپاسگذارم

سلام رضا جان ....
    من کل مجموعه رو پیدا کردم که بالغ بر 11 گیگابایت بود ولی متاسفانه لینکها همه مشکل داشت ...
    باید صبر کنید تا لینک سالم پیدا کنم ...
    ??? ????? ?? ???? ? ???? ???? ?? ??? ???
    ?????? ????? ???? ? ????????? ???? ???? ???

reza57 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    2817
    نقل قول نوشته اصلی توسط omid8h نمایش پست ها
    سلام رضا جان ....
    من کل مجموعه رو پیدا کردم که بالغ بر 11 گیگابایت بود ولی متاسفانه لینکها همه مشکل داشت ...
    باید صبر کنید تا لینک سالم پیدا کنم ...
    دست گلت درد نکنه امید جان از شما به ما رسیده همینجوری هم شرمنده ات هستیم امید جان گل
    شما با این کارتون بزرگواری خودتون رو میرسونین و من از بابت همه بزرگواریها و لطفهای شما ممنون و سپاسگذارم

ضمنا جسارتا (قبلا عذر خواهی میکنم)میخواستم بپرسم کی منتظر باشم یا کی اوکی میشه ؟ آخه از شما چه پنهان که خیلی نیاز دارم (بازم عذر خواهی میکنم امیدوارم که عذر بنده رو بپذیرین)

از همه اینها که بگذریم بنده بر خودم واجب میدونم که از همه لطفهایی که نسبت به بنده داشتین ازتون تشکر کنم امیدجان خیلی خیلی از شما ممنون و سپاسگذارم

نقل قول نوشته اصلی توسط reza57 نمایش پست ها
    دست گلت درد نکنه امید جان از شما به ما رسیده همینجوری هم شرمنده ات هستیم امید جان گل
    شما با این کارتون بزرگواری خودتون رو میرسونین و من از بابت همه بزرگواریها و لطفهای شما ممنون و سپاسگذارم

ضمنا جسارتا (قبلا عذر خواهی میکنم)میخواستم بپرسم کی منتظر باشم یا کی اوکی میشه ؟ آخه از شما چه پنهان که خیلی نیاز دارم (بازم عذر خواهی میکنم امیدوارم که عذر بنده رو بپذیرین)

از همه اینها که بگذریم بنده بر خودم واجب میدونم که از همه لطفهایی که نسبت به بنده داشتین ازتون تشکر کنم امیدجان خیلی خیلی از شما ممنون و سپاسگذارم
    خواهش می کنم رضا جان ، هر کاری انجام میدیم وظیفه ست ....
    عزیز من چند سایت رو گشتم که لینکها همه مشکل داشت و بازم می گردم اگر پیدا کردم حتما میذارم تا استفاده کنید ، مشخص نیست می بینید همین امشب پیدا کردم و یا 1 هفته دیگه و یا اصلا لینک سالم پیدا نکردم ....
    ??? ????? ?? ???? ? ???? ???? ?? ??? ???
    ?????? ????? ???? ? ????????? ???? ???? ???