برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12

مشاهده : 4109 , پاسخ ها : 11
موضوع: حرکت انسان در افتر افکت

حرکت انسان در افتر افکت

با سلام خدمت عزیز
    ببخشید ی سوال داشتم
    من میخوام شبیه سازی انسان کنم در افترافکت گفتم کمکم کنید البته میخوام انسان رو تکون بدم و راه بره مثل ی فیلم واقعی حرکت کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    بعد اگه ی عکس دو بعدی باشه بازم میشه حرکت دادش
    بازم ممنون

Elka Eydipor آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4564
    درود بر شما.به چند صورت میتونید این انسان رو انیمیت کنید خیلی تفسیر داره حتی عکس دوبعدی هم باشه

میشه ولی توضیحاتش تفسیل داره..
    ????? ?? ????? ?? ??? ???? ?? ???? ???????
    ?? ??? ????? ??????!
    ????? ?? ?? ?? ??????? ??? ?? ??? ?????? ?? ???

?????? ?? ??????? ??? ????? ????!????? ?? ?? ??? ??? ....
    ??? ?? ???? ?? ?? ??? ??? ?? ??? ??...

neda * آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7327
    سلام دوست عزيز
    اگر واقعي بخواييد بايد با نرم افزارهاي سه بعدي كار كنيد نرم افزار افتر افكت براي حركت دادن كاراكتر دو بعدي خوبه ولي فكر نكنم واقعي در بياد
    ولي ميشه نياز به اسكريپت داره

?????? ???? ????? ??? ??? ?? ?? ??????? ?????? ????? ??????? ???

تو این پست یه پروژه گذاشتم ببینید شاید به کارتون بیاد
    http://forum.video-effects.ir/thread3590.html

اینم ویدیو پروژه

[آپارات فقط 5 کلمه آخری]JqXp2[/آپارات فقط 5 کلمه آخری]

سلام مجدد
    ممنون بابات انیمیت خوبه ولی فقط میخام واقعی باشه چون میخوام در حد توان اتفاقاتی که تو فاطمیه افتاده رو به نمایش بزارم پس چهره هام باید واقعی باشه مثل راه رفتن و سیلی خوردن حضرت زهرا خون اومدن از سینه و گوش و ......پس اگه اموزشی هست که بتونم سریع این کار رو با برنامه های مختلف یا هر برنامه ای دیگه میتونم این صحنه ها رو بازسازی کنم برام بزارین ممنون میشم

Member Website

شماره کاربری
    4564
    نقل قول نوشته اصلی توسط maoud نمایش پست ها
    سلام مجدد
    ممنون بابات انیمیت خوبه ولی فقط میخام واقعی باشه چون میخوام در حد توان اتفاقاتی که تو فاطمیه افتاده رو به نمایش بزارم پس چهره هام باید واقعی باشه مثل راه رفتن و سیلی خوردن حضرت زهرا خون اومدن از سینه و گوش و ......پس اگه اموزشی هست که بتونم سریع این کار رو با برنامه های مختلف یا هر برنامه ای دیگه میتونم این صحنه ها رو بازسازی کنم برام بزارین ممنون میشم

به اون قضیه حرکت و یا انیمیت انسان با شکل و شمایل واقعی میگن پیکسلشن. و انسانها یه سری حرکتها انجام میدن

بعد اینارو کنار هم میزارن به تناسب قصه و انیمیشن میشه. البته بعضیا اینو انیمیشن نمیدونن ولی خوب این یکی از

تکنیک های ساخت انیمیشنه دوبعدی هست البته یه نوع انیمیشن دیگه هم هست به اسم رتوسکپی که شما از حرکت بازیگرا

فیلم میگیرید بعد اینارو تبدیل به فریم میکنید یه تعدادی رو حذف میکنید و بعد اینارو تبدیل به نقاشی میکنید.
    ?? ??? ????? ??????!

الان من چه نرم افزاری میتونه بهم کمک کنه که بتونم با عکس اینجوری حرکت هایی بدم

Member Website

شماره کاربری
    4564
    نقل قول نوشته اصلی توسط maoud نمایش پست ها
    الان من چه نرم افزاری میتونه بهم کمک کنه که بتونم با عکس اینجوری حرکت هایی بدم
    در پیکسلشن شما باید عکسها رو توی حالتهای مختلف بگیرید.مثلا یه انسان در حال ورزش داره دستاشو از دو طرف بالا پایین میبره

مثاله. شما دستش پایینه یه عکس یکم میاد بالاتر یک عکس دیگه یکم بالاتر و همینطور هر چند تایی که میخوایید عکس

بگیرید به این میگن فریم (هر دونه عکس) بعد اینارو توی افتر افکت هم میتونید پشت هم بچینید . برای روش روتوسکپی هم

شما بازیگرو میگید مثلا فلان حرکتو انجام بده و فیلم میگیرید بعد تبدیل به فریم میکنید و بقیه داستانهاش.
    ویرایش توسط Elka Eydipor : 02-25-14 در ساعت 18:48
    ?? ??? ????? ??????!

اگه خیلی حرفه ای بتونید عمل کنید میتونید به قسمت هایی ازنقاط بدن (دست -آرنج -سرشانه -زانو -مچپ پا -سر) بازیگر واقعی نقاطی رو مشخص کرده و بعد تصویر برداری نقاط را بادقت traker کنید و ترکر ها رو به عکس با زمینه آلفا اعمال کنید البته این روش بسیار دقت و حوصله در تصویربرداری از سوژه میخواد تا زیبا در بیاد

اقایان برادر من اگه میتونستم بازیگر یا سوژه و یا فیلم میتونستم بگیر دیگه نیازی ه برنامه نداشتم ادیوس بلد بودم کارم رو با اون انجام میدادم تنها چیزی که من میتوم جور کنم عکسه 2 بعدی هس و دیگه هیچی نمیتونم جور کنم الان با توان و وسایلم کمکم کنید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع