برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

مشاهده : 1439 , پاسخ ها : 3
موضوع: لوپ کردن در افتر

لوپ کردن در افتر

سلام یک پروژه آماده آلبوم عکس دارم 5 عکس بیشتر نمیشه جای گذاری کرد امکان لوپ کردن آن تا 40 عکس امکان داره ؟

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    جواب کوتاه و سریع: بعله.

ولی باید آشنایی کافی با افترافکت داشته باشید تا پروژه رو ویرایش کنید، البته بسته به نوع پروژه و ترانزیشن هایی که بین عکس ها استفاده شده، ممکنه بدون نیاز به تغییر بتونید با duplicate کردن پروژه و یا کامپوزیشن های نگهدارنده تصویر، سریع و راحت آن را گسترش بدید.

پیشنهاد میکنم آموزش داخل سایت رو بررسی کنید و این کار رو خودتون انجام بدید، ولی اگه سریع به نتیجه نیاز دارید میتونید پروژه رو زیپ کنید و آپلود کنید تا براتون گسترش اش بدم.

سپاس از توجه شما آموزش سایت در مورد دبلیکیت جدا گونه وجود داره؟

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط bahram2100 نمایش پست ها
    سپاس از توجه شما آموزش سایت در مورد دبلیکیت جدا گونه وجود داره؟
    داپلیکیت کردن که از جمله کارهای اولیه ای هست که توی آموزش های مبانی افترافکت در خود وبسایت یاد میگیرید، آموزش اش هم چند خط هست:
    1- لایه و یا کامپوزیشنی که میخواهید کپی برداری کنید را در timeline و یا پنجره Project انتخاب کنید.
    2- کلید Ctrl + D را بزنید.

ولی اینکه این کار توی پروژه شما و برای هدف شما جوابگو باشه تضمینی نیست. شاید نیاز به ایجاد تغییرات در پروژه و یا حتی اسکریپت های استفاده شده در آن را داشته باشید، برای همین هم در پست قبلی گفتم که باید آشنایی کافی با افترافکت داشته باشید.

از جمله سوالات و دوستانی که مشکلاتی نظیر شما داشتند:
    جست و جوی سایت در مورد comp duplication