برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11

مشاهده : 2761 , پاسخ ها : 10
موضوع: افتادن پرچم یا پارچه از روی لوگو یا نوشته

افتادن پرچم یا پارچه از روی لوگو یا نوشته

سلام به همه هنرمندان عزیز وقتتون بخیر یک سوال داشتم که چطور میتونم تو افترافکت با استفاده از پلاگین های zaxwerks و element 3d یک لوگو یا نوشته سه بعدی که ساختم رو روش یک پرچم باشه و از روش بیفته برآمدگی های افت و خیز های نوشته یا لوگو هم رو پرچم نمایان باشه کار سختیه ولی دوس دارم یاد بگیرم لطفا راهنماییم کنید واسه کار مذهبی میخوام

دوست عزیز
    چه اصراری داری که در افتر انجام بدهی به راحتی از قسمت داینامیک انیمیشن سینما فوردی و 3d max این کار را انجام دهی.

نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh.y نمایش پست ها
    دوست عزیز
    چه اصراری داری که در افتر انجام بدهی به راحتی از قسمت داینامیک انیمیشن سینما فوردی و 3d max این کار را انجام دهی.
    سلام با افتر نمیشه کلا؟

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط norolhossain نمایش پست ها
    سلام با افتر نمیشه کلا؟
    نه عزیز
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    نه عزیز
    پس استاد حالا کدومش رو صلاح میدونین کدومش بهتره ک یادبگیرم سینمافوردی یا تردی مکس کدوم ؟

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    پس استاد حالا کدومش رو صلاح میدونین کدومش بهتره ک یادبگیرم سینمافوردی یا تردی مکس کدوم ؟
    هر کدوم رو که دوست دارید ولی ما بیشتر با Cinema 4d کار میکنیم
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    هر کدوم رو که دوست دارید ولی ما بیشتر با Cinema 4d کار میکنیم
    ممنون نصب کنم بقیه سوالاتمو مطرح میکنم ممنون

دوست عزیز
    من با مکس از سال 75 کار می کنم البته اونموقه اسمش 3dstudio بود و تحت داس کار می کرد . با شناختی که از مکس دارم و بررسی که در سینما فوردی کرده ام اگر در کارهای موشن گرافیک سه بعدی واقعی می خواهی ابزار بهتر و میانبر داشته باشی . سینما فوردی بهترین گزینه هست که افتر هم به طور مستقیم ساپورتش می کنه.
    مکس در موشن گرافیک ابزار قوی نداره و برای میانبر بعضی کارها باید از طریق اسکریپت یا پلاگین کار کنید تا ابجکت مورد نظر یا پارتیکلت را بتونی طراحی کنی.ویا حرکت زیبا بدهی.

kazhwan آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    17906
    سلام
    ولی 3ds max بهترین نرم افزار سه بعدیه و جوابگوی کسانی که انیمیشن سازی ،جلوه ویژه کارها ،و طراحان صنعتی میباشد.خب برای موشن گرافیک هم قسمت پارتیکل فلو 3ds max کارهای فوق العاده ای رو انجام میده. و اگر هم این قسمت مکس مورد پسندتون قرار نگرفت همین شرکت autodesk برای مایا 2017 قسمتی رو مخصوص موشن گرافیک اضافه کرده که فوق العاده هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh.y نمایش پست ها
    دوست عزیز
    من با مکس از سال 75 کار می کنم البته اونموقه اسمش 3dstudio بود و تحت داس کار می کرد . با شناختی که از مکس دارم و بررسی که در سینما فوردی کرده ام اگر در کارهای موشن گرافیک سه بعدی واقعی می خواهی ابزار بهتر و میانبر داشته باشی . سینما فوردی بهترین گزینه هست که افتر هم به طور مستقیم ساپورتش می کنه.
    مکس در موشن گرافیک ابزار قوی نداره و برای میانبر بعضی کارها باید از طریق اسکریپت یا پلاگین کار کنید تا ابجکت مورد نظر یا پارتیکلت را بتونی طراحی کنی.ویا حرکت زیبا بدهی.
    ر از تردی مکس میدونین
    پس شما سینمافوردی رو بهت

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع