برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

مشاهده : 2942 , پاسخ ها : 5
موضوع: افزایش سرعت رندر در سینما فوردی

افزایش سرعت رندر در سینما فوردی

سلام دوستان.
    من یه پروژه ی سنگین دارم که اگر بخوام با سیستم خودم رندر بگیرم تا دو روز شاید طول بکشه.
    راهی هست که بشه سرعت رندر رو افزایش داد تو سینما فوردی؟؟؟
    تو یه کلیپ آموزش ی دیدم از یه پلاگین استفاده میکردن که احتمالا فایل رو می فرستاد برای یه سایت رندر میگرفتن بعد تحویل میدادن.فکر کنم همین کار رو میکرد.اسم پلاگین رو یادم نمیاد.خلاصه اگه راهی هست که بم کمک کنین ممنون میشم

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام
    نه راهی نیست
    رندر بستگی به پروژه شما داره که شاید از چیزهایی استفاده کردید که سیستم قوی میخواد
    مثلا شما یک متریال ساده رو بزارید روی یک شیشه شاید 20 دقیقه طول میکشه ولی یک متریال دیگه شاید20 ثانیه
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    سلام
    نه راهی نیست
    رندر بستگی به پروژه شما داره که شاید از چیزهایی استفاده کردید که سیستم قوی میخواد
    مثلا شما یک متریال ساده رو بزارید روی یک شیشه شاید 20 دقیقه طول میکشه ولی یک متریال دیگه شاید20 ثانیه
    میدونم آقای هادیپور.ولی احتمالا تو کانال تلگرام ویدیو افکت پستی دیدم که نوشته بودین تو رندر سینما فوردی میتونستیم با یک پللاگین از شرکت envidia
    با استفاده از گرافیک رندر سریع بگیریم

mohsen_dalir آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    1365
    پلاگین هایی که از کارت گرافیک برای رندر استفاده میکنن سرعت رندر رو چند برابر میکنن
    که یکی از بهترین پلاگین ها octane renderهست که هنوز کرک نشده و باید بخرید خیلی حرفه ایه

سایت هایی که فایل میگیرن رندر میکنن تحویل میدن زیاده تو اینترنت تقریبام. اما خب متاسفانه قیمت های نجومی دارن

یه نمونه از این سایتا

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_dalir نمایش پست ها
    پلاگین هایی که از کارت گرافیک برای رندر استفاده میکنن سرعت رندر رو چند برابر میکنن
    که یکی از بهترین پلاگین ها octane renderهست که هنوز کرک نشده و باید بخرید خیلی حرفه ایه
    دوست عزیز پلاگین دیگه ای نیست؟؟

کلمات کلیدی این موضوع