برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

درخواست آموزش اصلاح صدای موزیک که در تالار ضبط شده

سلام دوستان,
    من با صدای دوربینی که در تالار ضبط شده مشکل دارم,
    اگر امکان داره راهنمایی کنید چطور و با چه روشی صدا رو به بهترین شکل میشه تنظیم کرد تا از این حالتی که وجود داره خارج بشه.
    میخوام صدا صاف بشه.

نمونه صدا :

http://s8.picofile.com/file/8270457134/Talar.aac.html

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    با سلام ؛
    دوست من ، خودتان بهتر میدانید که هرچیز ( خصوصا تصویر و صدا ) باید از ابتدای امر درست برداشت شود و اصلاحات معمول ، عموما جزیی و موضعی است نه بیشتر !... اما بهر حال گاهی ناخواسته پیش می آید و ناچار با این ناخواسته ها باید مبتکرانه روبرو شد . مثلا شما در این زمینه میتوانید اندکی خش و صداهای زیر این صوت مورد بحث را با افکت های معمول در پریمیر و ائودیشن تصحیح کنید اما هرگز به آنچه اکنون مدنظرتان هست نمیرسید . اما میتوانید خلاقانه عمل کنید . مثلا همین آهنگ و ترانه ای که خواننده میخواند ، اصلش را ( آهنگ با صدای خواننده اصلی ) پیدا کنید و آنرا جایگزین این کنید لیکن صدای اصلی را هم با اندکی لول کمتر یا هرجور شایسته است در تراک زیر این قرار بدهی و به نوعی آن دو را با هم میکس کنی . کار میبرد اما شدنی و قابل قبولتر میشود . خصوصا در ویدئو های عروسی و جشنها نسبتا خوب جواب میدهد . چون میدانم روی اینجور پروژه ها کار میکنید اینرا پیشنهاد دادم چون من خودم قبلا بارها همین کار را کرده ام و جواب مناسب هم گرفته ام . حجم کار بالا میرود اما نتیجه در سطح بالاتری قرار میگیرد . و صد البته باید متناسب با کار و خواست و ... کارفرما عمل کرد . موفق باشید .

نقل قول نوشته اصلی توسط kkhodaey نمایش پست ها
    با سلام ؛
    دوست من ، خودتان بهتر میدانید که هرچیز ( خصوصا تصویر و صدا ) باید از ابتدای امر درست برداشت شود و اصلاحات معمول ، عموما جزیی و موضعی است نه بیشتر !... اما بهر حال گاهی ناخواسته پیش می آید و ناچار با این ناخواسته ها باید مبتکرانه روبرو شد . مثلا شما در این زمینه میتوانید اندکی خش و صداهای زیر این صوت مورد بحث را با افکت های معمول در پریمیر و ائودیشن تصحیح کنید اما هرگز به آنچه اکنون مدنظرتان هست نمیرسید . اما میتوانید خلاقانه عمل کنید . مثلا همین آهنگ و ترانه ای که خواننده میخواند ، اصلش را ( آهنگ با صدای خواننده اصلی ) پیدا کنید و آنرا جایگزین این کنید لیکن صدای اصلی را هم با اندکی لول کمتر یا هرجور شایسته است در تراک زیر این قرار بدهی و به نوعی آن دو را با هم میکس کنی . کار میبرد اما شدنی و قابل قبولتر میشود . خصوصا در ویدئو های عروسی و جشنها نسبتا خوب جواب میدهد . چون میدانم روی اینجور پروژه ها کار میکنید اینرا پیشنهاد دادم چون من خودم قبلا بارها همین کار را کرده ام و جواب مناسب هم گرفته ام . حجم کار بالا میرود اما نتیجه در سطح بالاتری قرار میگیرد . و صد البته باید متناسب با کار و خواست و ... کارفرما عمل کرد . موفق باشید .
    سلام ممنون از پاسخ شما ,
    حالا که این صحبت رو مطرح کردید ,
    من برای کارهای دیگه که صدا خیلی نامناسب بود همین کار رو کردم , مشکلی که وجود داره در طول فیلم بین صدای روی فیلم و صدای اصلی که قرار میدادم فاصله می افتاد ,این در حالی بود که صدا کاملا دقیق و با مارکر زیر صدای فیلم قرار گرفته بود,برای همین مجبور میشدم , ابتدای موزیک رو صدای فیلم رو با صدای اصلی تلفیق کنم و در ادامه صدای فیلم کامل محو بشه و فقط صدای اصلی باقی بمونه که اون فاصله دیده نشه.

کلمات کلیدی این موضوع