برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

مشاهده : 1621 , پاسخ ها : 7
موضوع: مشکل در رندر

مشکل در رندر

سلام دوستان.
    من یه مشکل دارم با رندر در سینما فور دی.
    من یه پروژه از کامپیوتر دوستم وارد کامپیوتر خودم کردم.سیستم اون پایین تر از سیستم منه برا همین من میخوام اونو رندر بگیرم ولی وقتی میزنم با قدرت سیستم اون رندر میگیره ینی سرعت نصف میشه لطفا راهنمایی کنین ممنون.

کسی تا حالا به این مشکل بر نخورده؟؟

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام
    خوب ببینید این چیزی که شما میگید رو نمیشه تغییر داد
    Cinema 4d قابلیتی نداره که بتونید خیلی زیاد روی رندر اون تاثیر بزارید مهم ابزارهاست
    حالا این که میگین روی اون سیستم ظعیفه با سیستم من که قویه سرعت رندر یکیه چیز عجیب و تازه ای هست
    من روی لب تاپ یک فریم رو 30 دقیقه رندر گرفتم ولی روی سیستم رومیزی 15 دقیقه
    تنظیمات خاصی نداره بخوایم کمک کنیم
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    سلام
    خوب ببینید این چیزی که شما میگید رو نمیشه تغییر داد
    Cinema 4d قابلیتی نداره که بتونید خیلی زیاد روی رندر اون تاثیر بزارید مهم ابزارهاست
    حالا این که میگین روی اون سیستم ظعیفه با سیستم من که قویه سرعت رندر یکیه چیز عجیب و تازه ای هست
    من روی لب تاپ یک فریم رو 30 دقیقه رندر گرفتم ولی روی سیستم رومیزی 15 دقیقه
    تنظیمات خاصی نداره بخوایم کمک کنیم
    اقای هادیپور سرعت رندر بالاتر هست ولی نه اونجور که باید باشه.ینی رو کامپیوتر اون دوتا مربع برای رندر وجود داره تو سیستم من هم که قاعدتا چهارتا مربع باید برا رندر باشه دوتا هست.
    هر از گاهی چهارتا مربع میشه و سرعتش خیلی بالاست ولی وقتی تنظیمات رندر رو باز میکنم برمیگرده به همون دو مربع . سرعت رندر کمتر میشه

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط m.bazdideh نمایش پست ها
    اقای هادیپور سرعت رندر بالاتر هست ولی نه اونجور که باید باشه.ینی رو کامپیوتر اون دوتا مربع برای رندر وجود داره تو سیستم من هم که قاعدتا چهارتا مربع باید برا رندر باشه دوتا هست.
    هر از گاهی چهارتا مربع میشه و سرعتش خیلی بالاست ولی وقتی تنظیمات رندر رو باز میکنم برمیگرده به همون دو مربع . سرعت رندر کمتر میشه
    این مربع ها ربطی نداره که
    روی سیستم من برای یک پروژه دوتا بود ولی برای یکی دیگه 13 تا
    بستگی به پروژه شما داره
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

اون تعداد مربع ها قابل تقییره، در حالت عادی وقتی تنظیمات رندر روی Standard باشه با تعداد رشته یا thread های CPU رندر میکنه، اگه روی Physical باشه با دوتا مربع رندر میکنه، توی تنظیمات Cinema4d هم میشه تعداد مربع ها رو مشخص کرد. ولی در هر صورت با تمام CPU رندر میکنه، فرقی نمیکنه روی Standard باشه یا Physical

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    این مربع ها ربطی نداره که
    روی سیستم من برای یک پروژه دوتا بود ولی برای یکی دیگه 13 تا
    بستگی به پروژه شما داره
    ممنون استاد

نقل قول نوشته اصلی توسط Silent-Night نمایش پست ها
    اون تعداد مربع ها قابل تقییره، در حالت عادی وقتی تنظیمات رندر روی Standard باشه با تعداد رشته یا thread های CPU رندر میکنه، اگه روی Physical باشه با دوتا مربع رندر میکنه، توی تنظیمات Cinema4d هم میشه تعداد مربع ها رو مشخص کرد. ولی در هر صورت با تمام CPU رندر میکنه، فرقی نمیکنه روی Standard باشه یا Physical
    ممنون رفیق واقعا به دردم خورد

کلمات کلیدی این موضوع