برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15

Alone Warrior آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    19334

نمونه کار دو بعدی پلاسما لانچر مثل توی کارتون مگامن (ساخت خودم)

خواهشا مسخره نکنید باید برای آینده انگیزه بگیرم - پشتم شکست پای این لپ تاپ هی نشستم همینم هنر کردم - لطفا این نکته را توجه داشته باشید که مبتدی و مقدماتی هستم پس لطفا مسخره نکنید .... و در آخر باید تشکر و قدردانی بزرگی کنم از اینکه اینقدر بنده حقیر را مفتخر ساخته و اینقدر برام ارزش گذاشتید که وقت برگشت ناپذیر و گران قیمت خود را برای بنده هزینه فرمودید و اینکه کیلوبایت کیلوبایت حجم اینترنت برای لود شدن این صفحه خرج نموده و در پایان و مهمتر از همه هدیه ی نگاه های گران قیمت و پرارزش یکایک شما عزیزان بود . واقعا مرا مفتخر ساخته و ارج نهادید بازم ممنون.
    فیلم در فایل های پیوست موجود است....
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  
    فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده
    ویرایش توسط Alone Warrior : 05-26-15 در ساعت 23:00 دلیل: اضافه کردن عکس کپچرشده به موضوع

این دقیقا چیه درست کردی؟
    هرچی فکر میکنم شکل خاصی توش نیست ی راهنمایی خوب بکن لطفا

برای یه مبتدی خیلی هم خوب بود.ادامه بده با قدرت

سلام
    همچین گفتی مسخره نکنید ، ما گفتیم مگه چی هست؟
    نه بابا خیلی هم خوب . شروع کار با همین تمرین ها و نمونه کار ها جالب و موثر میشه
    موفق باشید
    در پناه حق...

Trust is like an eraser

The more you use it , the shorter it becomes

mohsen_dalir آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    1365
    دوست عزیز کسی مسخره نمیکنه همه اول مبتدی هستن و با تمرین و تلاش روز به روز کارشون بهتر میشه
    برای کار اولتون خوب بود بیشتر آموزش ببینید و تمرین کنید ایشالا روز به روز کارتون بهتر میشه
    موفق باشید

Member Website

شماره کاربری
    19334
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamedboy نمایش پست ها
    این دقیقا چیه درست کردی؟
    هرچی فکر میکنم شکل خاصی توش نیست ی راهنمایی خوب بکن لطفا
    هه هه هه

ایشالا ورژن دوم درست کنم بهتر بشه به خدا می بینی که استاد ... کار های دو بعدی مسخره از آب در میان دوربینم هم 320*240 است از این بهتر نمیشه
    قراره بعد امتحانات که کارنامه ام اومد شاگرد اول بشم یه اکسپریا زد 3 با اون دوربین افسانه ای برام بخره و از اون به بعد اگه با تری دی کامرا ترکر کار کنم بهترم میشه
    عرض شود این با تخیل خودم درست کردم : الان این خودمم بعدش متن انگلیسی میگه: بیگننینگ تو سویچ هیوی وپن پاورفول انرژی ایس اویلیبل - ینی در حال آماده سازه به سلاح سنگین و انرژی هم پر و فولی شارژه بعدش پلاسما لانچر در سه مرحله میاد دستش که مثلا یه چیزی مثل پرینتر سه بعدی اول ابعاد دستش رو اسکن میکنه و بعد فندانسیون رو میسازه و بعدش اگه کل اسلحه رو ساخت اونم یه بمب پلاسمایی شلیک میکنه
    بعد توجه بکن که در قسمت شلیک بمب پلاسمایی یک لنزفلر کوچیک درج کردم که به اون گوگله ی پلاسمایی حرکت میکنه و بعدش هم یه آتیش سبزی در ادامه اش است مثلا افکت صوتی هم دانلود کردم یا اون صحنه که با Ripple یک جلوه ای ایجاد کردم که مثلا امواج شلیک توی هوا پخش می شود و بعدشم یه آهنگ خوب دزدان دریایی کارائیب رو هم روش میکس کردم رندر گرفتم
    میگم متوجه شدی یا جزیات بیشتری بدم....
    شما فیلم رو آخرهاش رو که اسلحه تمام ساخته شده یه با با دور آهسته ببین متوجه میشی...
    با تشکر و آرزوی موفقیت

Member Website

شماره کاربری
    19334
    نقل قول نوشته اصلی توسط King Arc s نمایش پست ها
    سلام
    همچین گفتی مسخره نکنید ، ما گفتیم مگه چی هست؟
    نه بابا خیلی هم خوب . شروع کار با همین تمرین ها و نمونه کار ها جالب و موثر میشه
    موفق باشید
    در پناه حق...
    خیلی ممنون بابا شما لطف دارین جاتون رو جفت چشمهامه تاج سر ما هستید این خیلی ممنون
    صبر کن این گوشی خوب رو بخرم بعد برنامه دارم ایشالا یه فیلم مثل بن تن هم درست کنم تازه شاید آموزشش هم گذاشتم هه هههه توکل بر خدا ببینیم چی میشه...

Member Website

شماره کاربری
    19334
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_dalir نمایش پست ها
    دوست عزیز کسی مسخره نمیکنه همه اول مبتدی هستن و با تمرین و تلاش روز به روز کارشون بهتر میشه
    برای کار اولتون خوب بود بیشتر آموزش ببینید و تمرین کنید ایشالا روز به روز کارتون بهتر میشه
    موفق باشید
    ای بابا الان یک حالتی گرفتم احساساتی شدم واقعا نمیدونم چی بگم
    حرفاتون خیلی امیدوار کننده و دلگرم کننده است واقعا نمیدونم چطور از شما عزیزان و بزرگواران تشکر کنم....

Member Website

شماره کاربری
    19334
    میگم حالا خودتون ینی دوست دارین همیشه با افترافکت یا ویدئو کلیپ و یا فیلم عروسی و یا تبلیغات تلویزیون درست کنین
    میگم حالا شما چرا یه بار هم که شده مثل فیلم های علمی تخیلی درست نمیکنین؟ مثلا یکی بیاد مثل پلاسما لانچر مگامن بسازه ...

Member Website

شماره کاربری
    19334
    راستی هی گفتم مگامن میگم حالا یه چند عکسی هم از مگامن و پلاسما لانچرش ببینید ....
    باور کنید کارتون دوران شیش هفت سالگیمه بچه بودم می دیدم عجب خاطره هایی هم باهاش داشتم ... یادش بخیر اون موقع یه تلویزیون سیاه و سفید داشتیم

کی دیده این کارتون رو ؟؟؟؟؟؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع