برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

مشاهده : 1456 , پاسخ ها : 6
موضوع: سوال

hhhh

سوال

چند تا سوال داشتم ۱- نحوه خروجی گرفتن با کیفیت بالا تو پریمایر چطور است و چطور می شود فایل مورد نظر خود را برای کارهای مختلف تو این دوتا نرم افزار جابه جا کرد چون این دوتا نرم افزار خیلی به هم وابسته اند و دونستن این موضوع خیلی به ما کمک می کنه(اگه میشه لطفا آموزش تصویری شو تو سایتتون بذارید) ۲- اخبار فناوری های روز رو بیشتر تو سایتتون بذارید مثل اطلاعاتی که راجع به نرم افزار هودینی به ما دادید خیلی ما رو کمک می کنه بازهم از زحمات شما قدردانی می کنم و اینکه واقعا خسته نباشید.

1 .دوست عزیز شما می تونی با فرمت Avi بگیری که کیفیت خوبی داره ولی حجمش هم بالاست و Mp4 هم بد نیست در مورد دو نرم افزار متوجه نشدم منظورت رو ، پریمیر و چه نرم افزاری !!!؟ اسپید گرید ، افترافکت و ..... ؟

2 . تا حد امکان این کار انجام میشه دوست عزیز ، ولی بازم چشم حتما بیشتر در این مورد مطالب می ذاریم ...
    ??? ????? ?? ???? ? ???? ???? ?? ??? ???
    ?????? ????? ???? ? ????????? ???? ???? ???

mohammadrezadavari آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    1573
    سلام دوست عزیز نحوه خروجی در پریمیر سادس ولی دقت می خود از ابتدا فیلم دکمه I رو میزنی بعد دراخر فیلم هم دکمه O را میزنی و در نوار fil و گزینه export و فرمت با کیفیت همون طور که دوستمون گفت avi و mp4 هست
    و اگرمنظورتون پریمیر و افتر هس که کارهاتون بخواهی جابه جا کنی فرمت خودشون لازم نیس خروجی بگیری
    (اگر منظورتون درس متوجه شده باشم )

hhhh
    سلام بر دوستان منظورم از دوتا نرم افزار افتر و پریمایر است و این طوری خدمتون بگم که یکسری کارها رو می شه در پرمایر انجام داد و یکسری از کارها رو (انجام جلوه های ویژه ) باید حتما تو نرم افزار افتر انجام داد می خواستم بدونم چه طور میشه کارها اولیه یک فایل رو در پریمایر و انجام کارهای سخت تر و سنگین تر رو در افتر انجام داد و فایل رو بین این نرم افزارها جابه جا کرد بدون گرفتن رندر نهایی ( منظورم اینکه فایل مورد نظر به صورت یک پروژه بین این دو نرم افزار که از یک خانواده هستند جابه جا شه نه به صورت یک محصول نهایی ، آموزش این کارو من به صورت آنلاین توی یکی از سایت های خارجی دیده بودم و میدونم که میشه ولی آدرس اون سایتو فراموش کردم

دوست عزيز من ، به زودي يه اموزش كوچك در اين مورد براي شما درست مي كنم ....
    ??? ????? ?? ???? ? ???? ???? ?? ??? ???
    ?????? ????? ???? ? ????????? ???? ???? ???

hhhh
    دمت گرم خیلی آقایی

امید جان دستت درد نکنه اگر میشه زود تر بزار منم نیاز دارم.:d

کلمات کلیدی این موضوع