برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

مشاهده : 2221 , پاسخ ها : 9
موضوع: متنی برای او

متنی برای او

مگه میشه موشن گرافیست ایرانی باشی و اسمش رو تا حالا نشنیده باشی ؟؟ مگه میشه تو ایران سی جی کار کرده باشی و به سایتش نرفته باشی ؟؟
    بهمن 93 بود که شروع کردم به کار با نرم افزار c4d ( البته بعد ها بنا به دلایلی سه بعدی رو کنار گذاشتم و شروع به افتر کردم ) انگلیسیم خوب بود و آموزش های انگلیسی میدیدم تا اینکه برادرم سایت ویدیو افکت رو بهم معرفی کرد و شروع کردم به دیدن آموزش های حسین عزیز با اون لهجه ی خوب و زیباش . آموزش میدیدم و کار میکردم و مشکلاتم رو تو انجمن میپرسیدم و حسین وبقیه اساتید با حوصلگی تمام جوابم رو میدادند . موشن گرافیک رو تقریبا یاد گرفتم و الان هم در یکی از بهترین جاهای ایران ( البته به نظر خودم ) دارم کار میکنم و از همه چی راضیم . و به همین دلیل لازم دونستم که یه تشکر خشک و خالی هم که شده از حسین عزیز بکنم .دمت گرررررررررررررررررررررررر رررررم حسین جان .
    ??? ???? ????? ?? : ????? ???? ????? ?? ?????? ????? ?????? ?????? ???.

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام و درود بر شما عزیز
    ممنون شما لطف دارید عزیز
    تنها هدف من همینه دوستانم به جایی برسن و منم تو اون یه نقش کوچیکی داشته باشم
    وظبفه منه چیزی که میدونم به کسانی که قدرشو میدونن یاد بدم
    امیدوارم هر پله ای که هستید 100 پله دیگه بالاتر برید
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

ali 221 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    3995
    دمت گرررررررررررررررررررررررر رررررم حسین جان .
    ?? ???? ???? ??? ???? ?? ?? ??? ?????? ???? ? ????? ?????? ??? ??? ????? ?? ??? ??? ???. *???? ???? ?????*

منم به نوبه خودم تشکر میکنم از جناب هادی پور عزیز.
    من قبل از اشنایی با این سایت هم کار میکردم ولی بعد از اشنایی با این سایت قسمت ها و اجزاء کار موشن و غیره تو ذهنم طبقه بندی مناسب تری پیدا کرد و اون اشفته بازار اموزش های یوتوب و غیره یه سروسامون خوبی رسید.
    این که یک سایت بصورت هدفمند و به دور از اشفته گی و کاملا چارت بندی شده اموزش هاش رو پیش میبره یه نعمت برای اهالی سی جی هست.
    درود بر شما جناب هادی پور

درود بر آقای هادی پور عزیز
    ما هر چی داریم از شما و آقای اندرو کریمر داریم

دمت گرررررررررم خدا خیرت بده

Trust is like an eraser

The more you use it , the shorter it becomes

Mahdi-AE آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    26089
    منم تشکرر ویژه ای میکنم
    چون من قبل از اشنایی با این سایت از افتر افکت هیچی نمیدونستم حتی اسمشم بلد نبودم
    ????? ?? ??? ??? ?????? ? ?? ?????? ????
    ??? ?????? ???? ????? ?? ????????? ???? ???
    ?? ????? ??? ????? . . .

reza57 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    2817
    منم لازم میدونم به نوبه خودم از همه زحمات شبانه روزی استاد بزرگوارم حسین هادیپور بزرگوار تشکر ناقابلی داشته باشم ، امیدوارم که این سایت در ادامه کار همچنان روند رو به رشد داشته و خود استاد هادیپور بزرگوار همیشه تنی سالم و لبی خندون داشته و بیش از پیش موفق و پیروز باشی استاد ...خدا قوت و خسته نباشی استاد...

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    با سلام و تقدیر از همه آدمهای قدرشناس . قدرشناسی بیش از آنکه مقام والای شخص تقدیر شونده را نشان دهد ، بزرگی شان و منزلت و صعود شخص تقدیر کننده به پله های بالاتر مراتب انسانی را بنمایش میگذارد . این دوستمان با باز کردن این صفحه و دیگر دوستان با ابراز ارادت و تائیدشان نشان دادند که جناب استاد هادی پور عزیز تا چه اندازه در قلب اعضائ سایت نفوذ کرده اند و در مراتب مختلف بودن انسانی اعضای سایت موثر بوده اند . همانطوریکه بارها گفته و میگویم و خواهم گفت ، جناب استاد حسین هادی پور عزیز ازمیان تمام کسانی که من طی سالیان روش تعلیمشان را دیده و تجربه کرده ام خالص تر و دلسوزترین بوده است و بدون اجحاف میشود گفت که تنها کسی هستند که میشود وی را با لقب مقدس " آموزگار " یاد کرد . همینجا مراتب سپاس خودم را از ایشان ابراز میکنم وتنها چیزی که میتوانم خالصانه بگویم این است " خدا پدرت را بیامرزد و خودت را به آنچه آرزومندی ، وعده دهد که وعده الهی تخلف ناپذیر است " . برای دیگر دوستان اعم از مدیران سایت و اعضای محترم و کاربران میهمان هم آرزوی سلامت و پیشرفت دارم . این بیان یک احساس قلبی بود . موفق باشید .

با سلام به همه دوستان
    بنده هم به همین بهانه به سهم خودم ازتلاش و زحمات ارزشمند آقای هادی پور عزیز صمیمانه تشکروقدردانی میکنم.
    امیدوارم این انسان باارزش... دوست خوب واستاد عزیز همیشه سلامت وموفق باشند.
    ویرایش توسط javad8008 : 09-13-16 در ساعت 22:30

کلمات کلیدی این موضوع