برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

مشاهده : 1322 , پاسخ ها : 3
موضوع: مشکل در باز شدن پلاگین

مشکل در باز شدن پلاگین

سلام دوستان من پلاگین new blue رو نصب کردم و به درستی هم به افکت های نرم افزار اضافه شد ولی موقعی که میخوام این افکت رو اعمال کنم این پیام ظاهر میشه

دوستان میدونند علتش چیه؟
    ممنون

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    با سلام ؛
    دوست من آنطور که از پیام بنظر میرسد اینست که سریال کد ارائه شده متعلق به این ورژن نیست . درضمن افتر افکت اینقدر پلاگین های متعدد و مشابه
    new blue و حتی قدرتمندتر از آن وجود
    دارد که کمتر نیاز به توانایی های این پلاگین است . اگرچه امروزه این پلاگین کمتر مورد استفاده قرار میگیرد اما بر حال همیشه حق با مشتری است !!! ... موفق باشید .

نقل قول نوشته اصلی توسط kkhodaey نمایش پست ها
    با سلام ؛
    دوست من آنطور که از پیام بنظر میرسد اینست که سریال کد ارائه شده متعلق به این ورژن نیست . درضمن افتر افکت اینقدر پلاگین های متعدد و مشابه
    new blue و حتی قدرتمندتر از آن وجود
    دارد که کمتر نیاز به توانایی های این پلاگین است . اگرچه امروزه این پلاگین کمتر مورد استفاده قرار میگیرد اما بر حال همیشه حق با مشتری است !!! ... موفق باشید .
    ممنون از پاسختون ولی من جواب سوالم رو نگرفتم الان من هیچ سریالی جهت فعال شدن به این پلاگین ندادم یعنی اصلا باز نشد که بدم در مورد نصب این پلاگین گفته شده وقتی پلاگین باز شد از شما سریال میخواد که یک فایل پچ داره که از اون کپی میکنم و فایل باز میشه ولی خوب متاسفانه اصلا پلاگین باز نمیشه که کد رو وارد کنم همون اروری که تو عکس فرستادم میاد
    راه بهتری وجود داره تا بتونم از این پلاگین استفاده کنم

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    با سلام ؛
    دوست من منظورم این بود که این سریال یا ورژن " نیوبلو " برای این ورژن از افترافکت نیست . شاید متعلق به ورژنهای پائین بوده باشد .اگر به ماهیت ورژن آن و تطابق با ورژن افترافکت تان اطمینان دارید پس باید طبق دستورالعمل نصب موجود در پلاگین عمل کنید که البته شک دارم در افتر افکت قابل نصب باشد چون خیلی وقت است که نیوبلو دیگر برای افتر تولید نشده است . موفق باشید .

کلمات کلیدی این موضوع