برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 7 از 22 نخستنخست ... 5678917 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 212

مشاهده : 54008 , پاسخ ها : 211
موضوع: آموزش تکنیک های موزیک ویدیو

masoumeh آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7014
    خیلی ممنون.
    هم موزیک ویدیو عالی بود هم آموزشهاتون.
    خسته نباشید.

?????? ??????? ??????????? ??????????
    ????????? ????? ????? ????????????? ?????????? ?????????? ??????? ?????? ????????
    ???????? ???????? ????????? ??????????? ??????? ?????????? ????????????
    ??????? ????????? ???????? ????????? ????? ?????????? ????????? ?????????????.
    ?????? ????? ???????????? ???????????
    ???? ???? ??????? ????????????? ????????????? ?????? ?????? ????????? ???? ????? ????? ??????? ????? .
    ????? ?? ??? ???? ??? ????
    .

آموزش سوم بنا به درخواست یکی از دوستان انجمن اضافه شد مراحل ایجاد پروژه و نهایت خروجی گرفتن اگه آموزش ایراد داره به بزرگی خودتون ببخشید

proshot آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    4843
    تهرانــ ☼_̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡�
    نقل قول نوشته اصلی توسط تورج یوسفی نمایش پست ها
    آموزش سوم بنا به درخواست یکی از دوستان انجمن اضافه شد مراحل ایجاد پروژه و
    نهایت خروجی گرفتن اگه آموزش ایراد داره به بزرگی خودتون ببخشید
    ممنون تورج جان عزیز . دستت درد نکنه و بسیار عالی و کاربردی ...

ممنون آقای یوسفی عزیز.
    ????? ??? ?????? ?????
    ???? ??? ????
    ??? ???? ???? ?????
    ?? ?????? ???

hosseinvfx
    مرسی بابته زحمتی که میکشید وقتی که میزارید آموزش درست می کنید و دانسته هاتون رو در اختیار ما میگذارید خیلی ممنون

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    آفرین تورج جان کارت درسته
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    آفرین تورج جان کارت درسته
    حسین جان این آموزش ها جواب پس دادن آموزش های جنابعالیه امیدوارم موفق باشی

.:Y2J:. آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    869
    آقا تورج امروز موزیک ویدیو جدید که کار خودتونه رو دیدم و اومدم بگم که اگر میشه آمورش اون گیتار رو بزارید که این تاپک دیدم گزاشتید
    دست شما درد کنه همه چی فوق العاده و دست شما درد نکنه بابت آموزش ها خیلی هم مفیدند ولی هنوز ندیدم میخام بزنم دان

فقط قربونتون من میخاستم اینم بگم که این زیر دو تا ویدیو میزارم خیلی حجم کم و چند ثانیه ای فقط این قسمتشو میخام بدونم که چجوری درست میشه بله میدونم باید تاپک بزنم ولی احساس کردم شبیه آموزش اولی این تاپکه شما هم ببینبد و بگید درست مثه آموزش بالا باید عمل کرد یا نه طور دیگه یا یه تاپک بزنم و این ویدیو هارو بزارم و دوستان بیان فیلم آموزشیش رو بزارن
    سپاس
    http://www.mediafire.com/watch/usk7e...rdosian.1..mp4

این هم هست که مث بالاییه ولی تغییر اندک
    http://www.mediafire.com/watch/j1o93...ferdosian..mp4
    ?? ???? fery74 ????

نقل قول نوشته اصلی توسط fery74 نمایش پست ها
    آقا تورج امروز موزیک ویدیو جدید که کار خودتونه رو دیدم و اومدم بگم که اگر میشه آمورش اون گیتار رو بزارید که این تاپک دیدم گزاشتید
    دست شما درد کنه همه چی فوق العاده و دست شما درد نکنه بابت آموزش ها خیلی هم مفیدند ولی هنوز ندیدم میخام بزنم دان

فقط قربونتون من میخاستم اینم بگم که این زیر دو تا ویدیو میزارم خیلی حجم کم و چند ثانیه ای فقط این قسمتشو میخام بدونم که چجوری درست میشه بله میدونم باید تاپک بزنم ولی احساس کردم شبیه آموزش اولی این تاپکه شما هم ببینبد و بگید درست مثه آموزش بالا باید عمل کرد یا نه طور دیگه یا یه تاپک بزنم و این ویدیو هارو بزارم و دوستان بیان فیلم آموزشیش رو بزارن
    سپاس
    http://www.mediafire.com/watch/usk7e...rdosian.1..mp4

این هم هست که مث بالاییه ولی تغییر اندک
    http://www.mediafire.com/watch/j1o93...ferdosian..mp4
    ممنون از نظرت از این که تو این پست گذاشتی هیچ مشکلی نداره
    در مورد سوال دقیقا همینه با این تفاوت که اول ترکینگ کردند بعد لاین فریز شده رو (لحظه وصل رو ) جایگزین سالید تولید شده کمرا ترکر کردند
    این تکنیک رو تو یه ویدیو ترکیه ای دیده بودم و زدم ولی چون از تجهیزات استیدی کم استفاده نکردم و رو پایه تصویر گرفتم دیگه نیازی به ترکینگ نداشت سعی میکنم با ترکینگ هم آموزش درست کنم

یه سوال برای ساخت ویدئوی مشابه ویدئوی اول آموزش باید قبل از اینکه از لایه کپی بگیریم اونو تریس کرده باشیم ؟
    1. آخه سواله برام پن تولز چطور گیتارو تشخیص میشده و موقع حرکتش دقیقا با محیط دور اون حرکت میکنه ؟ یا اینکه پن تولز محیط داخل گیتار از بیرون تشخیص میده خودش ؟
    2. تیکه اول ویدئو گیتار چطور ثابت مونده ؟ اما بعد از اثابت گیتار بهش شروع به حرکت میکنه ؟ نمیدونم متوجه شدید سوالمو یا نه
    ای کاش ویدئوی اول صدا داشت بجای آهنگ من مبتدی هستما ببخشید اگر سوالم ساده هست دوستان عزیز

صفحه 7 از 22 نخستنخست ... 5678917 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع