برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 14 از 14

مشاهده : 4888 , پاسخ ها : 13
موضوع: مشکل مچ کردن دو تا سکانس در ادیوس

ممنون متشکر عالیه***************

دوستان شرمنده چون میخام الکی صفحات تاپیک ها زساد نشه مجبورم اینجا بپرسم......1 مشکل عجیب برام پیش اومده از صب...
    ادیوس فقط 1 بار باز میشه ینی وقتی کارم تموم شد بستمش الان دوباره که بازش میکنم باز نمیشه هیچ اروری اتفاقی هم نمیوفته اما وقتی سیستمو لوگ آف میکنم باز میشه برا بار اول و دوباره که میبندمش باز نمیشه....هیچ برنامه و نرم افزاریم نصب نکردم که اشکال ایجاد کرده باشه.......لطفا کومک کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdisheikhtadi نمایش پست ها
    دوستان شرمنده چون میخام الکی صفحات تاپیک ها زساد نشه مجبورم اینجا بپرسم......1 مشکل عجیب برام پیش اومده از صب...
    ادیوس فقط 1 بار باز میشه ینی وقتی کارم تموم شد بستمش الان دوباره که بازش میکنم باز نمیشه هیچ اروری اتفاقی هم نمیوفته اما وقتی سیستمو لوگ آف میکنم باز میشه برا بار اول و دوباره که میبندمش باز نمیشه....هیچ برنامه و نرم افزاریم نصب نکردم که اشکال ایجاد کرده باشه.......لطفا کومک کنید

این مشکل بخاطر کرکهای موجود هستش...
    وقتی این مشکل براتون پیش اومد Task manager رو باز کنید (CTRL+ ALT+ DELETE و انتخاب Task manager) حالا سر برگ دوم (processes) رو انتخاب کنید... از لیست باز شده Edius.exe رو پیدا کنید و کلید End process رو بزنید. حالا می تونید ادیوس رو باز کنید...

????? ?? ??? ?????? ???? ???

???? ?? ?????? ???.... ??? ???? ????? ??? ???? ???? ? ????? ????? ??
    ??? ?? ??? ?? ?? ??? ??????... ?? ?? ????? ? ????? ???
    ??? ??? ???? ??? ?? ????... ?? ????? ???? ??? ?? ??? ?????
    ?? ???? ??? ????? ???

????? ??????... ????? ??????????? ??????? ? ???????

اوکی همین کارو کردم درست شد ممنونم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

کلمات کلیدی این موضوع