برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 21

مشاهده : 5124 , پاسخ ها : 20
موضوع: اسلو موشن

Paya آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    3487
    نقل قول نوشته اصلی توسط کلاغک نمایش پست ها
    یه زحمتی بکشین بچه ها یک پلیر معرفی کنید که بشه باهاش انیمیشن یا فیلمو اسلو موشن دید!
    قبلا یادمه jetaudio همچین امکانی داشت ولی الان نمیدونم بعد آموزششم بزارین که چه جوری میشه!
    kmp پلیر با دکمه f کیبورد میتونید فریم به فریم جلوبرید.
    ?? ??? ??? ?? ?? ???? ???? ?? ????
    ?? ??? ??? ? ????? ???? ?? ??????

مرسی...دو تا سوال : اینکه می گید مثلا اگه سرعت و ۱۳۰ کردید باید تو تدوین ۷۰ ٪ کنید..این ۷۰ ٪ رو با چه قانونی می گید؟ مثلا چرا ۶۰ ٪ نکنیم یا ۸۰ ٪ نکنیم؟؟؟//و سوال دوم اینکه سر ضبط باید کارو اسلو موشن بگیریم حتما؟؟؟؟؟؟ مرسی: :d

دوست عزیز! اون درصدها به سلیقه ی شما بستگی داره به اینکه چقدر میخواین خروجی اسلو بشه اگه میخواین خیلی اسلو بشه باید از این طرف تمپو رو خیلی زیادتر کنین مثلا 150 که اون طرف با 50% اوکی بشه!
    قاعده ی خاصی نداره ولی با توجه به دوربین های موجود تو بازار بهتر زیاد اسلو نکنین ( دوربین های گرون قیمت منظورم نیست ).
    و اینکه باید کار رو fast رکورد کنین نه اسلو موشن!

بله ملتفتم که کار باید فست ریکورد بشه منظورم تصویربرداری بود عزیزم...باید با قریم ریت معمولی (۲۵ یا ۲۴) فریم تصویر بگیریم؟؟؟؟؟؟:rolleyes:

shahin_hich آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    3991
    Media Player Classic این کارو برات انجام میده.خیلیم راحته
    نام: k p.png نمایش: 63 اندازه: 1.12 مگابایت

نقل قول نوشته اصلی توسط کلاغک نمایش پست ها
    یه زحمتی بکشین بچه ها یک پلیر معرفی کنید که بشه باهاش انیمیشن یا فیلمو اسلو موشن دید!
    قبلا یادمه JetAudio همچین امکانی داشت ولی الان نمیدونم بعد آموزششم بزارین که چه جوری میشه!

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin B3DA نمایش پست ها
    عزیزم قانون خاصی که داره و همینطوری نمیشه تندش کرد. ولی درصدش بستگی به خودتون داره که چقدر بخوایید آهسته بشه

مثلاً اگه شما از اون طرف سرعت آهنگ را 130% کردید باید موقع تدوین سرعت ویدیو را 70% کنید. اینطوری اتوماتیک مچ میشه با هم دیگه و نیازی به سرعت های متفاوت نیست

شرمنده، آموزشی ندارم که بهت بدم

بابت دوربین هم هرچی فریم ریتش بالا تر باشه تصویر بهتره و کندی سرعت رو کیفیتش تاثیر بدی نمیذاره

مرسی..فقط یه نرم افزار هم معرفی می کنید بهم که بتونم تمپوی آهنگ و به صورت دقیق باهاش بالا ببرم و خروجی بگیرم؟؟؟؟؟

من هم همین مشکل رو دارم خواهشن یه نرم افزار یا پلاگینی چیزی معرفی کنید که تمپوی آهنگ رو بتونیم دقیق زیاد کنیم اساتید کمک کنند؟
    نیاز شدید و فوری دارم خواهشن
    با تشکر

آقای هادی پور عزیز خواهشن کمک کنید

marvel آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    3094
    برای اینکار باید سرعت آهنگ رو دوبرابر کرد و وقتی داریم از خواننده فیلم میگریم اونم باید روی اون آهنگه که سرعتش دوبرابر شده بخونه و لب بزنه..
    در آخر با پلاگین twixtor سرعت فیلم رو نصف میکنیم...حالا همه چیز اسلو هست ولی خواننده درست لب میزنه...میشه با نسبت های بیشتری هم کار کرد..
    موفق باشید...

????? ? ???? ?? ?????....??? ???? ??? ???? ????

ممنون از پاسختون ولی من منظورم این هست یه آهنگ داریم با تمپوی 130 میاریمش رو 160 و فیلم رو ظبط میکنیم و حالا من این فیلم رو میارم داخل افتر و سرعتش رو 30 تا کم میکنم که برابر میشه با سرعت اورجینال آهنگ حالا می خوام بدونم با چه نرم افزاری میشه سرعت آهنگ رو 30 تا زیاد کرد؟

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع