برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13

مشاهده : 2906 , پاسخ ها : 12
موضوع: مشکل در نصب after cc 2015

.:Y2J:. آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    869

Unhappy مشکل در نصب after cc 2015

درود خدمت دوستان

آقا من امروز پس از پایان دانلود adobe master collection cc 2015
    اومدم نصب کنم (اول اومدم افتر رو نصب کنم ) این ارور رو میده
    لطفا کمک کنید باید چیکار کنم؟

?? ???? fery74 ????

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام
    کلید Alt + CTRL + Delete رو بزنید تا برید داخل پنجره Task Manager اونجا هر نرم افزار Adobe که هست ببندید
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

Member Website

شماره کاربری
    869
    ممنون اما حسین جان ببین من وقتی میبندم خود نصب برنامه هم بسته میشه

?? ???? fery74 ????

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط .:y2j:. نمایش پست ها
    ممنون اما حسین جان ببین من وقتی میبندم خود نصب برنامه هم بسته میشه
    فکر کنم عزیز توی ورژن cc 2015 نمیشه کل نرم افزار هارو با هم نصب کنید باید تک به تک این کارو انجام بدید
    چک کنید اول افتر افکت رو به تنهایی نصب کنید
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

Member Website

شماره کاربری
    869
    آقا تشکر

من رفتم رو فولدر جداگانه و این کار رو کردم اما باز همان ارور رو میداد

من وقتی اکستراکت میکنم کامل میاره اما این ارور هم میده

?? ???? fery74 ????

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    نقل قول نوشته اصلی توسط .:Y2J:. نمایش پست ها
    آقا تشکر

من رفتم رو فولدر جداگانه و این کار رو کردم اما باز همان ارور رو میداد

من وقتی اکستراکت میکنم کامل میاره اما این ارور هم میده
    با سلام و کسب اجازه از استاد هادی پور ؛
    دوست گرامی ، اولا اگر موقع اکسترکت یک فایل فشرده چنین پیغامهایی را دیدی ، بدان که آن فایل به هر دلیل بطور کامل از فشردگی خارج نشده است و حتما نصب نمیشود . پس اگر فایلها تک به تک اکسترکت نمیشود آنرا باید یکجا اکسترکت کنی . دوما ، بعد از اکسترکت و خارج کردن فایل از فشردگی میتوانی اغلب فایلهای ادوبی کلکشن را بصورت تک به تک هم نصب کنی ، مگر اینکه فروشنده غیر از این را در نظر داشته باشد که معمولا یک ستاپ مخصوص نصب کلکشن دارد که باید از آن طریق اقدام کنی . و اما در کلکشن ها اگر فاقد ستاپ کلی برای نصب بود یا فایلها کاملا جدا اکسترکت شده بودند میتوانی هر یک را تک به تک نصب کنی . سوما در کلکشن های ادوبی معمولا با کرک فتو شاپ همه نرم افزار ها کرک میشود و دیگر نیازی به کرک بقیه نرم افزارها نیست . درپایان همانطوریکه استاد هادی پور هم فرمودند ابتدا اینترنتتان را قطع کنید و سپس از طریق پنجره تسک منیجر تمام نرم افزارهای موجود را ببندید و اگر توانستید یک ری استارت هم بکنید ( اینکار برای برگشت به عقب هم قبل از نصب هر نرم افزار لازم است ) و بعد از ری استارت هم آنتی ویروس را ببندید و هم یوزر اکانت سیستم را ببندید و بعد از اینها مشتقیما و طبق دستور العمل نصب شروع به نصب نرم افزار بکنید . موفق باشید

Member Website

شماره کاربری
    869
    نقل قول نوشته اصلی توسط kkhodaey نمایش پست ها
    با سلام و کسب اجازه از استاد هادی پور ؛
    دوست گرامی ، اولا اگر موقع اکسترکت یک فایل فشرده چنین پیغامهایی را دیدی ، بدان که آن فایل به هر دلیل بطور کامل از فشردگی خارج نشده است و حتما نصب نمیشود . پس اگر فایلها تک به تک اکسترکت نمیشود آنرا باید یکجا اکسترکت کنی . دوما ، بعد از اکسترکت و خارج کردن فایل از فشردگی میتوانی اغلب فایلهای ادوبی کلکشن را بصورت تک به تک هم نصب کنی ، مگر اینکه فروشنده غیر از این را در نظر داشته باشد که معمولا یک ستاپ مخصوص نصب کلکشن دارد که باید از آن طریق اقدام کنی . و اما در کلکشن ها اگر فاقد ستاپ کلی برای نصب بود یا فایلها کاملا جدا اکسترکت شده بودند میتوانی هر یک را تک به تک نصب کنی . سوما در کلکشن های ادوبی معمولا با کرک فتو شاپ همه نرم افزار ها کرک میشود و دیگر نیازی به کرک بقیه نرم افزارها نیست . درپایان همانطوریکه استاد هادی پور هم فرمودند ابتدا اینترنتتان را قطع کنید و سپس از طریق پنجره تسک منیجر تمام نرم افزارهای موجود را ببندید و اگر توانستید یک ری استارت هم بکنید ( اینکار برای برگشت به عقب هم قبل از نصب هر نرم افزار لازم است ) و بعد از ری استارت هم آنتی ویروس را ببندید و هم یوزر اکانت سیستم را ببندید و بعد از اینها مشتقیما و طبق دستور العمل نصب شروع به نصب نرم افزار بکنید . موفق باشید
    باتشکر از راهنمایی شما
    دوست عزیز من کنترل آل رو گرفتم و همه را یکجا اکستراکت کردم و همونطور ک گفتم همه ی فولدر ها و ست آپ کلی اش می آید اما بقول شما این ارور یعنی یه جایی میلنگه
    من از لانچرش که همه نرم افزار ها هستند میزنم و نصب میکنم همون ارور رو میده حتی اگر جداگانه مثلا برم روی فولدر افتر افکت باز هم همان ارور را میده
    آنتی ویروسمم غیرفعال همچنین همونطور ک عکس گرفتم مشاهده کردید تسک منجیر نیز برنامه های ادوبی ک بازند مریوط به نصب اند
    ?? ???? fery74 ????

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    باتشکر از راهنمایی شما
    دوست عزیز من کنترل آل رو گرفتم و همه را یکجا اکستراکت کردم و همونطور ک گفتم همه ی فولدر ها و ست آپ کلی اش می آید اما بقول شما این ارور یعنی یه جایی میلنگه
    من از لانچرش که همه نرم افزار ها هستند میزنم و نصب میکنم همون ارور رو میده حتی اگر جداگانه مثلا برم روی فولدر افتر افکت باز هم همان ارور را میده
    آنتی ویروسمم غیرفعال همچنین همونطور ک عکس گرفتم مشاهده کردید تسک منجیر نیز برنامه های ادوبی ک بازند مریوط به نصب اند
    کنترل آل برای چی ؟!! ... با توج به عکسی که قبلا فرستاده بودی متوجه شدم که فایل های فشرده دانلودی شما همگی تحت یک نام و بنام " کریتیو کود " نامگذاری شده اند و این نشان میدهد که این فایل ها همگی پارت بندی شده هستند . بعنی شماره بندی شده هستند . و این مشکل بیشتر عزیزانی است که با اکسترکت فایل های پارت بندی شده آشنا نیستند . برای اکسترکت اینگونه فایل ها فقط باید روی پارت شماره یک کلیک راست کرده و روی اکسترکت هییر کلیک کنید ویا بعد از کلیک راست روی اولین پارت روی اکسترکت تو فایل کلیک کنی و آدرس بدهی تا در مقصد اکسترکت شود . نا گفته نماند که باید محل اکسترکت ( هییر یا فایل مقصد ) میبایستی برای ادوبی کلکشن حداقل بالای ده گیگ فضای خالی داشته باشد . مشکل شما هم در اکسترکت کردن است . نیازی به اکسترکت تمام فایل های فشرده در اینگونه مواقع نیست . فقط روی فایل زیپ شماره یک کلیک راست کرده و اکسترکت کنید . تمام فایلها اتوماتیک اکسترکت میشود . موفق باشید .
    ویرایش توسط kkhodaey : 07-13-16 در ساعت 23:02

Member Website

شماره کاربری
    869
    نقل قول نوشته اصلی توسط kkhodaey نمایش پست ها
    کنترل آل برای چی ؟!! ... با توج به عکسی که قبلا فرستاده بودی متوجه شدم که فایل های فشرده دانلودی شما همگی تحت یک نام و بنام " کریتیو کود " نامگذاری شده اند و این نشان میدهد که این فایل ها همگی پارت بندی شده هستند . بعنی شماره بندی شده هستند . و این مشکل بیشتر عزیزانی است که با اکسترکت فایل های پارت بندی شده آشنا نیستند . برای اکسترکت اینگونه فایل ها فقط باید روی پارت شماره یک کلیک راست کرده و روی اکسترکت هییر کلیک کنید ویا بعد از کلیک راست روی اولین پارت روی اکسترکت تو فایل کلیک کنی و آدرس بدهی تا در مقصد اکسترکت شود . نا گفته نماند که باید محل اکسترکت ( هییر یا فایل مقصد ) میبایستی برای ادوبی کلکشن حداقل بالای ده گیگ فضای خالی داشته باشد . مشکل شما هم در اکسترکت کردن است . نیازی به اکسترکت تمام فایل های فشرده در اینگونه مواقع نیست . فقط روی فایل زیپ شماره یک کلیک راست کرده و اکسترکت کنید . تمام فایلها اتوماتیک اکسترکت میشود . موفق باشید .
    بله با تشکر از شما من 26 پارت رو بلد نبودم چطوری باید اکستراکت کرد و مثل شما ک گفتید رو پارت اول راست کلیک کردم و اکسراتکت هییر کردم و فقط یکبار دیگه ازم رمز خواست و متاسفانه از این طریق هم همان ارور را داد یعنی همون اروری که موقع اکستراکت میداد..
    من بازم رفتم نصب کنم و باز هم نشد
    ?? ???? fery74 ????

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    بله با تشکر از شما من 26 پارت رو بلد نبودم چطوری باید اکستراکت کرد و مثل شما ک گفتید رو پارت اول راست کلیک کردم و اکسراتکت هییر کردم و فقط یکبار دیگه ازم رمز خواست و متاسفانه از این طریق هم همان ارور را داد یعنی همون اروری که موقع اکستراکت میداد..
    من بازم رفتم نصب کنم و باز هم نشد
    با سلام ، لبخند بزن بسیجی ! ... این نشون میده که آن فایل هایی که اسمشان در لیست ایرور است مشکل دارند . و کاری که باید کرد اینست که ، اول روی هریک از آنها ( فایلهای مشکل دار ) دوتا کلیک چپ بزن و بعد از باز شدن وینرار از طریق گزینه تول آنها را ریپیر کن و بعد از ریپیر کردنشان پیشوند اسم فایل که بعد از ریپیر به آنها اضافه میشود را پاک کن و اسمشان را درست هم اسم فایل اولیه شان بنما . و بعد این فایل ریپیر شده را جایگزین فایل اصلی کن و فایل اصلی را از آن پوشه بردار . و سپس مجدد اکسترکت کن . اگر پسورد فایل درست باشد باید مشکل حل شود . اگر بازهم ایرورر داد ، ناچاری که آن فایلهای مشکل دار را مجدد دانلود کنی . اینجور مسائل اغلب در فایلهای دانلودی پیش می آید و چیز عجیبی نیست . برای همین هم خرید نرم افزار های پرحجم مقرون به صرفه تر است . بهر حال حالا که شجاعت بخرج داده ای ادامه بده ! ... موفق باشی !

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین