برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 15

مشاهده : 5614 , پاسخ ها : 14
موضوع: قرار دادن متن آیات قران بر روی فیلم

نقل قول نوشته اصلی توسط javad55 نمایش پست ها
    محمد آقای عزیز سلام و خدا قوت
    بابت لطف بزرگی که کردید از شما ممنونم درحقیقت در این اولین روزماه رجب که مصادف با میلاد امام محمد باقر هست یک عیدی بزرگ به من و بچه های کلاس قرآن مسجد مون دادید . با تبریک این ایام خجسته و مبارک به شما امیدوارم خدای بزرگ این محبت شما رو جبران کنه.ما هم اگه لایق باشیم دعاگوی شما برادر عزیز هستیم.
    ممنون آقا جواد
    انجام وظیفه بود
    فقط بدون صدا ضبط کردم - اگر مشکلی در آموزش بود پیام بزارید تا جواب بدم

لینک دانلود: http://s6.picofile.com/file/81837494...orial.exe.html

در صورتیکه فایل رو نتونستید باز کنید، نرم افزار 7zip رو دانلود و نصب کنید تا بتونید فایل رو از حالت فشرده خارج کنید
    ???? ??? ???? ???? ???:"??? ?? ??? ??? ???? ??? ???? ?????? ??? ?? ????? ????? ????? ???????? ???? ????"

سلام دوست عزیز برای درج قران با فونت عثمان طه بهترین روش از نظر بنده این است که :
    متن قران را با استفاده از افزونه quran in word در نرم افزار آفیس ورد تایپ کنید و سپس به صورت pdf ذخیره کنید
    حالا می توانید فایل pdf را در فتوشاپ باز کرده از آن خروجی psd گرفته و در پریمیر باز کنید موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1366 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز برای درج قران با فونت عثمان طه بهترین روش از نظر بنده این است که :
    متن قران را با استفاده از افزونه quran in word در نرم افزار آفیس ورد تایپ کنید و سپس به صورت pdf ذخیره کنید
    حالا می توانید فایل pdf را در فتوشاپ باز کرده از آن خروجی psd گرفته و در پریمیر باز کنید موفق باشید
    سلام
    بله اتفاقا این راه رو می دونستم ولی
    نرم افزار آفیس من 2013 هستش و این افزونه در این نسخه کار نمیکنه و فقط نسخه های 2003 تا 2010 رو ساپورت میکنه

شما هم موفق باشید
    ???? ??? ???? ???? ???:"??? ?? ??? ??? ???? ??? ???? ?????? ??? ?? ????? ????? ????? ???????? ???? ????"

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad Moeini نمایش پست ها
    ممنون آقا جواد
    انجام وظیفه بود
    فقط بدون صدا ضبط کردم - اگر مشکلی در آموزش بود پیام بزارید تا جواب بدم

لینک دانلود: http://s6.picofile.com/file/81837494...orial.exe.html

در صورتیکه فایل رو نتونستید باز کنید، نرم افزار 7zip رو دانلود و نصب کنید تا بتونید فایل رو از حالت فشرده خارج کنید

به نام خدا
    با سلام خدمت همه دوستان عزیزی که راهنمایی کردند مخصوصا برادر عزیزم آقای معینی .
    آقا محمد جان فیلم اموزشی که زحمت کشیده بودیدواماده کرده بودید فوق العاده و عالی بود.
    از اونجاییکه من درکار با پریمیر کاملا مبتدی هستم کمی طول کشید تا بتونم کل اموزش رو انجام بدم و یک کلیپ مشابه

تهیه کنم (تاخیر بنده در گذاشتن پیام وعرض تشکر بابت همین بود).
    فقط چند مورد رو می خواستم راهنمایی کنید
    1-فیلم مربوط به طبیعت رو از کجاها میشه تهیه کرد چون خیلی گشتم اما چیزی که هم تنوع داشته باشه و هم با کیفیت باشه
    نتونستم پیدا کنم.
    2-پریمیر مورد استفاده من cs6 هست و برخی از تنظیمات مانند DNX220X720P رو نداره نمیدونم مشکل کجاست
    3- اگه بخوایم روی تصور یک کادر تذهیبی قرار بدیم از چه تکنیکی میتونیم استفاده کنیم
    4-واینکه اگه براتون امکان داره اموزشهای دیگه ای رو با عنوان کلیپ های قرآنی ومذهبی رو سایت قرار بدید
    در پایان باز هم بابت اموزش عالی و کاملی که تهیه کردید تشکر میکنم انشاءالله بازهم بتونم از دانش شما بهره مند بشم .

نقل قول نوشته اصلی توسط javad55 نمایش پست ها
    به نام خدا
    با سلام خدمت همه دوستان عزیزی که راهنمایی کردند مخصوصا برادر عزیزم آقای معینی .
    آقا محمد جان فیلم اموزشی که زحمت کشیده بودیدواماده کرده بودید فوق العاده و عالی بود.
    از اونجاییکه من درکار با پریمیر کاملا مبتدی هستم کمی طول کشید تا بتونم کل اموزش رو انجام بدم و یک کلیپ مشابه

تهیه کنم (تاخیر بنده در گذاشتن پیام وعرض تشکر بابت همین بود).
    فقط چند مورد رو می خواستم راهنمایی کنید
    1-فیلم مربوط به طبیعت رو از کجاها میشه تهیه کرد چون خیلی گشتم اما چیزی که هم تنوع داشته باشه و هم با کیفیت باشه
    نتونستم پیدا کنم.
    2-پریمیر مورد استفاده من cs6 هست و برخی از تنظیمات مانند DNX220X720P رو نداره نمیدونم مشکل کجاست
    3- اگه بخوایم روی تصور یک کادر تذهیبی قرار بدیم از چه تکنیکی میتونیم استفاده کنیم
    4-واینکه اگه براتون امکان داره اموزشهای دیگه ای رو با عنوان کلیپ های قرآنی ومذهبی رو سایت قرار بدید
    در پایان باز هم بابت اموزش عالی و کاملی که تهیه کردید تشکر میکنم انشاءالله بازهم بتونم از دانش شما بهره مند بشم .
    سلام مجدد خدمت آقا جواد بزرگوار
    شما لطف دارین
    1-در مورد اون فیلم های طبیعت که اصطلاحاً به اونها فوتیج گفته میشه که برای دانلود اونها می تونید از سایت هایی مثل یوتیوب YouTube.com یا ویمو Vimeo.com و سایر سایت های مربوطه با "فی ل تر شکن" دانلود کنید(Download Free HD Footage) که در صورتی که نتونستید دانلود کنید، پیام بدین تا شیوه دانلودش رو بهتون آموزش بدم

2-اون تنظیمات مربوط به سایز ویدئو بطور دلخواه بود و برای اینکه بصورت HD خروجی بگیرم، فایل پروژه رو بصورت 720*1280 انتخاب کردم
    شما خودتون مختارید که هر تنظیماتی که می خواهید برای سایز ویدئو انتخاب کنید و اصلا اجباری به انتخاب سایز hd نیست

3-برای وارد کردن کادر تذهیب هم بهترین راه اینه که اگر حاشیه ای در تذهیب موجود باشه، بهتره که حاشیه ها رو با فتوشاپ حذف کنید و بصورت png و ترنسپرنسی خروجی بگیرید و بعد وارد پریمیر کنید و در تایم لاین قرار بدین

*در مورد آموزش های قرآنی من استقبال میکنم؛ چرا که احساس میکنم باقیات الصالحات محسوب میشه*
    فقط عناوین آموزشی که نیاز دارین رو درخواست کنید تا براتون ضبط کنم

یا علی

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

کلمات کلیدی این موضوع