برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

مشاهده : 1371 , پاسخ ها : 4
موضوع: مشکل در پریمیر

مشکل در پریمیر

با سلام. من یک سوالی داشتم. بسیار ممنون میشم اگه پاسخم رو بدین. وقتی میخوام یک پروژه جدید باز کنم قسمت renderer برای من باز نمیشه. یعنی هر چی روش کلیک میکنم اون قسمت باز نمیشه. میخوام اون قسمت رو روی GPU تنظیم کنم. دلیل این که باز نمیشه چیه؟
    خوشحال میشم پاسخ بدین.
    مرسی.
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام
    کارت گرافیک رو نصب و آپدیت کن ببین درست میشه
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

اخرین اپدیت کارت گرافیک رو نصب کردم ولی بازم نمیشه

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    در شکل زیر مشاهده می کنید قسمت Video Rendering and Playback غیر فعال است به این مفهوم که یا کودا Cuda در کارت کارت گرافیک وجود ندارد یا غیر فعال است که به مراحل بعدی می رویم

برای بررسی وجود تکنولوژی کودا Cuda در کارت گرافیک مراحل زیر را می رویم
    3- به ادرس زیر رفته All Programs> Accessories
    و Command Prompt را اجرا کنید. حالا این پنجره را به گوشه ای بکشید و از My Computer به آدرسی که پریمیرپرو را نصب کرده اید بروید.
    مثلا : C:\Program Files\Adobe\Adobe Premiere Pro CS6
    4- در اینجا فایل GPUSniffer را پیدا کرده و آن را با کمک موس به درون پنجره Command Prompt بکشید ( درگ کنید).
    5- سپس در Command Prompt دکمه اینتر را بزنید .
    چنین چیزی خواهید دید :

همانطور که در تصویر مشاهده می نمائید یک خط مانده به آخر نوشته Did not find any devices that support Gpu به این معنی که کارت گرافیک شما فاقد تکنولوژی کودا Cuda می باشد.
    اما چنانچه تصویر زیر را مشاهده نمودید مراحل زیر را برای فعال سازی کودا در کارت گرافیک ادامه می دهیم :
    6- اکنون در پوشه ای که پریمیر پرو شما نصب شده هست
    C:\Program Files\Adobe\Adobe Premiere Pro CS6
    فایلی به نام cuda_supported_cards.txt را پیدا نموده و آنرا باز نمائید و مدل کارت گرافیک خود را که در کادر بالا با رنگ قرمز مشاهده شده است را در انتهای آن مانند GeForce GTX 550 Ti وارد نموده و فایل را ذخیره کرده و ببندید
    7- حالا پریمیرپرو را باز کنید. خواهید دید که در تصویری بالا که کادر Video Rendering and Playback غیر فعال بود فعال شده است.
    برای اینکه بهترین و بالاترین راندمان را داشته باشید باید نسخه جدید Cuda را در سیستم خود نصب کنید که البته این مورد با درایور جدید کارت گرافیک شما نصب خواهد شد حتما از وب سایت های مربوط به کارت گرافیک جدیدترین درایور ها را دانلود و نصب کنید
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

reza57 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    2817

Smile

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    در شکل زیر مشاهده می کنید قسمت Video Rendering and Playback غیر فعال است به این مفهوم که یا کودا Cuda در کارت کارت گرافیک وجود ندارد یا غیر فعال است که به مراحل بعدی می رویم

برای بررسی وجود تکنولوژی کودا Cuda در کارت گرافیک مراحل زیر را می رویم
    3- به ادرس زیر رفته All Programs> Accessories
    و Command Prompt را اجرا کنید. حالا این پنجره را به گوشه ای بکشید و از My Computer به آدرسی که پریمیرپرو را نصب کرده اید بروید.
    مثلا : C:\Program Files\Adobe\Adobe Premiere Pro CS6
    4- در اینجا فایل GPUSniffer را پیدا کرده و آن را با کمک موس به درون پنجره Command Prompt بکشید ( درگ کنید).
    5- سپس در Command Prompt دکمه اینتر را بزنید .
    چنین چیزی خواهید دید :

همانطور که در تصویر مشاهده می نمائید یک خط مانده به آخر نوشته Did not find any devices that support Gpu به این معنی که کارت گرافیک شما فاقد تکنولوژی کودا Cuda می باشد.
    اما چنانچه تصویر زیر را مشاهده نمودید مراحل زیر را برای فعال سازی کودا در کارت گرافیک ادامه می دهیم :
    6- اکنون در پوشه ای که پریمیر پرو شما نصب شده هست
    C:\Program Files\Adobe\Adobe Premiere Pro CS6
    فایلی به نام cuda_supported_cards.txt را پیدا نموده و آنرا باز نمائید و مدل کارت گرافیک خود را که در کادر بالا با رنگ قرمز مشاهده شده است را در انتهای آن مانند GeForce GTX 550 Ti وارد نموده و فایل را ذخیره کرده و ببندید
    7- حالا پریمیرپرو را باز کنید. خواهید دید که در تصویری بالا که کادر Video Rendering and Playback غیر فعال بود فعال شده است.
    برای اینکه بهترین و بالاترین راندمان را داشته باشید باید نسخه جدید Cuda را در سیستم خود نصب کنید که البته این مورد با درایور جدید کارت گرافیک شما نصب خواهد شد حتما از وب سایت های مربوط به کارت گرافیک جدیدترین درایور ها را دانلود و نصب کنید

به به به به آفرین به این همه استادی وبزرگواری و اطلاعات ،دست مریزاد حسین جان راهنمایی بسیار بسیار مفید و راهگشاییه خیلی زحمت کشیدین برا این راهنمایی به این مفیدی ، پاسخ مبسوط و راهنمایی مفید شما کاری کرد که نتونستم همینجوری رد شم و ندیده بگیرم این همه لطف و بزرگواری رو ، باید خدمتت حسین عزیز عرض کنم که دست مریزاد دست گلت درد نکنه و از همه زحماتی که میکشین خیلی خیلی ممنونم

کلمات کلیدی این موضوع