برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15

مشاهده : 5674 , پاسخ ها : 14
موضوع: قرار دادن متن آیات قران بر روی فیلم

قرار دادن متن آیات قران بر روی فیلم

با سلام به همه دوستان
    برای اینکه بتونیم آیات قرآن رو روی یک فیلم در حال پخش (مانند فایل پیوست) قرار بدیم باید از کدوم نرم افزار و چطور استفاده کنیم. از دوستانی که در این مورد اطلاعاتی دارن ممنون میشم راهنمایی کنند.
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  

clink آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    15004
    دوست عزیز با خیلی از نرم افزارها میشه این کارو انجام داد...AE-Primier-Edius....

ممنون بابت اینکه راهنمایی کردید فقط اگه لطف کنید بگید چطور میشه اموزشش رو (برای ادیوس یا پریمیر) تهیه کرد ممنون میشم. موفق باشید.

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط javad55 نمایش پست ها
    ممنون بابت اینکه راهنمایی کردید فقط اگه لطف کنید بگید چطور میشه اموزشش رو (برای ادیوس یا پریمیر) تهیه کرد ممنون میشم. موفق باشید.
    این کارها خیلی ساده هستند
    http://www.video-effects.ir/?p=5853
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

سلام دوست عزیز
    اگر مشکل تون حل نشد، در همین تاپیک پیام بدین تا براتون آموزشش رو بسازم
    ???? ??? ???? ???? ???:"??? ?? ??? ??? ???? ??? ???? ?????? ??? ?? ????? ????? ????? ???????? ???? ????"

با سلام و تشکر فراوان از همه دوستان عزیزمخصوصا مدیر سایت اقای هادی پور عزیز و زحمتکش
    کلیپ اموزشی رو دانلود کردم و خیلی هم مورد استفاده قرار گفت فقط در این میون یه مسئله وجود داره و اون اینه که:
    از اونجائیکه قراره این کلیپ ( فیلم همراه با متن قرآن) رو برای کلاس قرآن مسجدمون اماده کنم خیلی مهمه که فونت متن همون فوت اصلی(عثمان طه) باشه اما با وجود استفاده از فارسی نویسهایی مثل رویا و نسل جوان و همینطور دانلودونصب فونت عثمان طه موفق نشدم فونت اصلی رو داخل پریمیر ایجاد کنم. نمیدوم اشکال کار کجاست اگه راهنمایی کنید واقعا ممنونتون میشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad Moeini نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    اگر مشکل تون حل نشد، در همین تاپیک پیام بدین تا براتون آموزشش رو بسازم
    محمد جان سلام. راستش آقای هادیپور لطف کردند یک اموزشی رو به من معرفی که تاحدود زیادی کمک کرد اما هنوز مشکل اصلی اینه که نمیتونم فونت اصلی قرآن (عثمان طه) رو داخل پریمیر ایجاد کنم. اگه لطف کنید اموزشش رو برام بسازید ممنونتون میشم.

چشم...
    منتظر بمونید
    ???? ??? ???? ???? ???:"??? ?? ??? ??? ???? ??? ???? ?????? ??? ?? ????? ????? ????? ???????? ???? ????"

نقل قول نوشته اصلی توسط javad55 نمایش پست ها
    ...اگه لطف کنید اموزشش رو برام بسازید ممنونتون میشم.
    سلام مجدد خدمت آقا جواد
    آموزش رو براتون آماده کردم
    تا آخر شب لینک دانلودش رو براتون قرار میدم
    چون ویندوز من 8 هستش، فونت عثمان طه روی ویندوز 8 جواب نمیده و بصورت مقطع شده کلمات رو می نویسه
    به همین دلیل فقط با فونت یاقوت آموزش رو ضبط کردم

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad Moeini نمایش پست ها
    سلام مجدد خدمت آقا جواد
    آموزش رو براتون آماده کردم
    تا آخر شب لینک دانلودش رو براتون قرار میدم
    چون ویندوز من 8 هستش، فونت عثمان طه روی ویندوز 8 جواب نمیده و بصورت مقطع شده کلمات رو می نویسه
    به همین دلیل فقط با فونت یاقوت آموزش رو ضبط کردم
    محمد آقای عزیز سلام و خدا قوت
    بابت لطف بزرگی که کردید از شما ممنونم درحقیقت در این اولین روزماه رجب که مصادف با میلاد امام محمد باقر هست یک عیدی بزرگ به من و بچه های کلاس قرآن مسجد مون دادید . با تبریک این ایام خجسته و مبارک به شما امیدوارم خدای بزرگ این محبت شما رو جبران کنه.ما هم اگه لایق باشیم دعاگوی شما برادر عزیز هستیم.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع