برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

شهرزادی آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    44407

مشکل نصب جوی استیک /عدم نمایش لایه های وکتور در افتر افکت /تبدیل ترانزیشن ها به افکت ویدیویی بدون بک گراند

سلام دوستان ،
    وقتی جوی استیک رو نصب کردم این خطا اومد که مطمئن شوید Direct x 6 رو نصب کردید ! از من 12 هست ! هر وقتم روشن میکنم لپ تاپ رو اینو مینویسه !
    وقتی وکتور هامو که لایه بندی مجزا دارن وارد میکنم به افتر افکت تمامی لایه ها میان ولی نمایششون نمیده گروه بندی هم نکردم کاملا جدا از هم اند ! ؟
    ترانزیشن با بک مشکی رو میشه به افکت ویدیویی تبدیل کرد چطور ؟
    ویرایش توسط شهرزادی : 07-30-18 در ساعت 08:05

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    یه سرچی تو گوگل زدم، گویا میکروسافت توی ویندوزهای جدید و بعد از DirectX 12 مشکلی توی شناسوندن نسخه های قدیمی تر از DirectX به برنامه ها و بازی ها داره، کاربرهایی که نسخه DirectX اشان 12 بوده مشکلات زیادی رو گزارش کردند.

اکثراً مشکلشون با نصب جداگانه بسته DirectX قدیمیتر حل شده. شما هم یه آزمایش بکنید: DirectX End-User Runtimes

شهرزادی آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    44407
    نقل قول نوشته اصلی توسط pejii نمایش پست ها
    یه سرچی تو گوگل زدم، گویا میکروسافت توی ویندوزهای جدید و بعد از DirectX 12 مشکلی توی شناسوندن نسخه های قدیمی تر از DirectX به برنامه ها و بازی ها داره، کاربرهایی که نسخه DirectX اشان 12 بوده مشکلات زیادی رو گزارش کردند.

اکثراً مشکلشون با نصب جداگانه بسته DirectX قدیمیتر حل شده. شما هم یه آزمایش بکنید: DirectX End-User Runtimes
    گشتم قبلا ولی 6 نیست ! حتی از کامپیوترم 8 و 9 به بالاس 6 از کجا بیارم . به جز جوی استیک روش دیگه ای نداره انیمیت صورت ؟

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط شهرزادی نمایش پست ها
    گشتم قبلا ولی 6 نیست ! حتی از کامپیوترم 8 و 9 به بالاس 6 از کجا بیارم . به جز جوی استیک روش دیگه ای نداره انیمیت صورت ؟
    نصب کردید اون نسخه ای که لینک کرده بودم رو؟ اون نسخه های قدیمی تر رو هم رجیستر میکنه.

شما الان توی فولدرهای ویندوز و سیستم اتان که بگردید، DDL های تمام نسخه های قدیمیتر directx وجود داره، مشکل اینجا است که رجیستر نشدند در رجیستری ویندوز.

شهرزادی آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    44407
    اوکی درست شد ... ممنون
    ???????????? ????? ???????????? ???? ?????? ?????? ????????????? ?????????? ???? ????????? ?????????? ????? ????????? ???? ?????? ?????????????????? ???? ??????????????? ?????????? ???? ???????????????? .