برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 30

مشاهده : 5119 , پاسخ ها : 29
موضوع: اساتید خواهشن کمک(در مورد دوربین)

mohammad50 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4345
    شاید بودجه مد نظر شما برای خرید محدود باشع و قطعا" خرید دوربین تا 5 میلیون برای شما مثل من مقدور نباشه. با این فرض که شما غیر حرفه ای هستید و اولین دوربین حرفه ای (نیمه حرفه ای) عمرتان را می خواهید تهیه کنید، توجه اتان را به نکات ذیل جذب می کنم:
    1 - دوربین های برند نیکون از لحاظ فیلمبرداری دارای بافر بسیار اندک و کندی هستند و بیشتر از 20 دقیه نمی توان تصویربرداری نمود. در برخی مدلها این بافر تا 10 دقیقه نیز کاهش دارند.
    2 - کیفیت فیلم در هر دو برند نیکون و کنون ددر مدلهای 5200 و 650 یکی است و عالی است.
    3 - انتخاب بین دو برند مطرح سوای علاقه و عرق خاص به هر کدام، کاملا" سلیقه ای و کاربردی است. هر کدام مرایا و معایبی دارند که این به کاربر بستگی دارد که از دوربین خود چه انتظاراتی دارد. عکاسی در نیکون بسیار ضاف و جذاب و شفاف است هر چند کنون نیز از این قائده مستثنی نیست. اما فیلمبرداری کانن چیز دیگری است.
    4 - با توجه به شناخت من از هر دو برند در مدلهای یاد شده، توصیه من به شما دوربین 650 دی یا 600 دی کانن در وهل اول است. به خصوص 650 دی که آخر فیلمبرداری است!
    امیدوارم تونسته باشم راهنمایی اندکی کرده باشم.
    یا علی مدد

محمد جان علی نگهدارت داداش...مرسی

آغا به نظر من 70d خیلی بهتره ...
    قیمت 3700 ت

فاضل جان 70دی بدون لنز 3700ت یه لنزم براش بخری حدوداًمیشه 4300ت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    7دی بدنه 3250 ت با لنز 18-135 میشه 4300 ت
    اکثراً میگن 7دی
    من از مجید فرهبد سوال کردم به جز 5دی چی خوبه گفت 7دی....زیگورات(محمد اولاد) هم گفت 7دی

shahin_hich آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    3991
    70d امروز 3250000 تومان بود فاظل جان
    نقل قول نوشته اصلی توسط dr.fazel54 نمایش پست ها
    آغا به نظر من 70d خیلی بهتره ...
    قیمت 3700 ت

آقا من دیگه دارم شیت میشم بخدا قسم.
    امروز رفتم یه مغازه دوربین فروشی برای خرید 7دی صاحب مغازه گفت برای چه کاری میخوای گفتم کلیپ سازی /گفت چرا 7دی؟؟؟؟؟؟؟؟؟7دی خبرنگاریه!!!!!7دی زود داغ میشه!! من 7دی و 700دی رو باهم برات روشن میکنم کیفیتشو ببین!!! تازه 700دی فوکوس اتوماتیک داره!!(آگه فوکوس اتوماتیک باشه بهتره مگه؟؟؟؟؟ )))!!!چرا 700دی نمیبری؟؟؟گفت 700دی مخصوص کلیپه!!!!!!!!!!!!
    خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااا
    یکی برسه به دادم که دارم واقعاً گیج میشم.
    راستی پولمم 2میلیون نقد دارم.میخوام قسطی بیارم

Elka Eydipor آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4564
    خوب اگه تهرانی بهتره بیشتر بگردی توی این جمهوری از اول تا آخرش فروشنده ها بعضیاشون میدونن بگی بهت کمک میکنن
    بعدشم اینقدر حساس نشو عکاسی ها هم بری بپرسی کمک میکنن بعضیا میگن چون تجربه دارن تو زمینه دوربین من که هیچی نمیدونم
    ????? ?? ????? ?? ??? ???? ?? ???? ???????
    ?? ??? ????? ??????!
    ????? ?? ?? ?? ??????? ??? ?? ??? ?????? ?? ???

?????? ?? ??????? ??? ????? ????!????? ?? ?? ??? ??? ....
    ??? ?? ???? ?? ?? ??? ??? ?? ??? ??...

کلاغک جان آخه هرکی یه چیز میگه!!!!!!!!!!!!!!
    یکی 7دی داره میگه فقط 7دیییییییییییییییییییییی///اون یکی 60دی داره میگه فقط فقط 60دییییییییییییی/////
    مجید فرهبد(کارگردان) گفت اول 5دی مارک3 -دوم 5دی مارک2--سوم 7دی----دقیقاً محمد اولاد(زیگورات) اونم هیمنو گفت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    پس بقیه چی میگن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    آره تهرانم.2هزارتا مغازه رفتم تو این جمهوری..هرکی یه چیز میگه///
    آی خدا برس به دادم

mohammad50 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4345
    نقل قول نوشته اصلی توسط tehran44 نمایش پست ها
    یکی 7دی داره میگه فقط 7دیییییییییییییییییییییی///اون یکی 60دی داره میگه فقط فقط 60دییییییییییییی/////
    مجید فرهبد(کارگردان) گفت اول 5دی مارک3 -دوم 5دی مارک2--سوم 7دی----دقیقاً محمد اولاد(زیگورات) اونم هیمنو گفت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    آی خدا برس به دادم
    برادر من
    شما قصد ساخت کلیپ رو داری. پس به نظر من: 650d , 700d بهترین دوربین در این رنج کاره. ساده تر بگم با خرید 7 دی و غیره پول بی زبونت رو بیرون می ریزی! چرا؟ واضحه: چون اونا دوربین حرفه ای برای کار عکاسی حرفه ای هستند نه فیلمبرداری
    در ثانی کیفیت و خروجی فیلم در 700 دی و 650 دی عالی و فول اچ دی هست. به علاوه فوکوس خودکار و ممتد در فیلمبرداری گزینه ای هست که در 7 دی و 5 دی و ... وجود نداره. همچنین سنسور دیجیک 5 700 دی سنسور عالیه که در 700 دی و 650 دی وجود داره.
    حالا خود دانی

Elka Eydipor آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4564
    نقل قول نوشته اصلی توسط tehran44 نمایش پست ها
    آی خدا برس به دادم
    خوب ننه جان وقتی دو تا کارگردان روی یه گزینه موافقن تو هم اینقد مته به خشخاش نزن دیگه حرص نخور یکدومو با توجه به جیبت
    بخر بره!
    ????? ?? ????? ?? ??? ???? ?? ???? ???????
    ?? ??? ????? ??????!
    ????? ?? ?? ?? ??????? ??? ?? ??? ?????? ?? ???

?????? ?? ??????? ??? ????? ????!????? ?? ?? ??? ??? ....
    ??? ?? ???? ?? ?? ??? ??? ?? ??? ??...

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

کلمات کلیدی این موضوع