برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 47

مشاهده : 8158 , پاسخ ها : 46
موضوع: مرجع نقد و بررسی موزیک ویدئوهای ایرانی

نقل قول نوشته اصلی توسط cubic_art نمایش پست ها
    اولین موزیک ویدئو سیروان خسروی- خاطرات تو به کارگردانی استاد مجید فرهبد لینک مستقیم ویدئو http://dl.pop-music.ir/video/Sirvan%...usic.Ir%5D.mp4
    نقل قول نوشته اصلی توسط zabihhosseini نمایش پست ها
    از 0تا 20 من به این کار 15 میدم. نقاط قوت کار رو دوستان بیان کردند و من هم موافقم ولی میشد که رو سناریو - طرح لباس خواننده و ظاهر خواننده ببیشتر کار کرد- از نماهای کرین بیشتر میشد استفاده بشه تا جذاب تر بشه . در کل به دلایل محدودیت هایی که در ساخت موزیک ویدئو و عدم حمایت از کارگردان ها تو کشور هست این نقص ها اجتناب ناپذیر هست
    در مورد سناریو توضیح دادم و نظرتون کاملاً در این مورد بجاست و همون محدودیتها سبب چونین ایرادی هستند. ولیکن از کرین که بسیار استفاده شده بود و به جا.
    ?????? ?? ?????? ???.
    ???? ??? ??? ????? ???? ????
    ??? ??? ???
    ??? ??? ?????
    ?
    ??? ??????

رویا آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    19501
    مرسی خیلی این ها رو دوست داشتم من که نمیدونم یعنی چی ولی خوشگل بودن ویدیوهامرسیییییی
    ??? ??? ???? ?? ?????? ? ??? ?? ??? ??? ?? ???? ?? ??????? ??????…
    ???? ?????? ?? ??? ?? ???? ????? ???? ??? ??? ??? ???? ?? ?? ??????? ???
    ??? ? ??????? ?? ?????? ??? !

ahmad_v آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    970
    سلام
    در مورد کلیپ "خاطراتِ تو - سیروان"
    احساس میکنم یه مقدار نامناسب باشه اگه برای آقای فرهبد واژه ی "استاد" استفاده بشه، هرچند ایشون جزء کار بلد ها هستند.
    ویدئو مشخصا خیلی داستانِ مناسبی نداره. سرشار از ایده های تکراری (علاوه بر دیگران، خودشون بارها استفاده کردند)
    خدا رو شکر قسمتِ مربوط به مت پینتینگ جاده خیلی غلیط نبود و بابت این قضیه راضیم
    یه سری موقعیت ها که اصلا به نظر نیاز نبود، صحنه آهسته میشد (که من رو یادِ کلیپ های سبکِ نیمه داغونِ عروسی میندازه)
    حرکت و عوض شدنِ نما توی این ویدئو کم دیده میشد که البته خیلی هم نباید اضافه میشد. (صحنه ی خراب شدن اتومبیل و بعد از اون...)
    شدتِ اشعه ی خورشید تو جاده خیلی سریع کم و زیاد میشد
    صحنه ی آویزون بودنِ پارچه ها خیلی جالب نبود (خصوصا نورِش)
    بعد از آتش گرفتنِ کلبه، تصاویر بهتری دیده شد
    ویرایش توسط ahmad_v : 06-15-15 در ساعت 22:54

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad_v نمایش پست ها
    سلام
    در مورد کلیپ "خاطراتِ تو - سیروان"
    احساس میکنم یه مقدار نامناسب باشه اگه برای آقای فرهبد واژه ی "استاد" استفاده بشه، هرچند ایشون جزء کار بلد ها هستند.
    ویدئو مشخصا خیلی داستانِ مناسبی نداره. سرشار از ایده های تکراری (علاوه بر دیگران، خودشون بارها استفاده کردند)
    خدا رو شکر قسمتِ مربوط به مت پینتینگ جاده خیلی غلیط نبود و بابت این قضیه راضیم
    یه سری موقعیت ها که اصلا به نظر نیاز نبود، صحنه آهسته میشد (که من رو یادِ کلیپ های سبکِ نیمه داغونِ عروسی میندازه)
    حرکت و عوض شدنِ نما توی این ویدئو کم دیده میشد که البته خیلی هم نباید اضافه میشد. (صحنه ی خراب شدن اتومبیل و بعد از اون...)
    شدتِ اشعه ی خورشید تو جاده خیلی سریع کم و زیاد میشد
    صحنه ی آویزون بودنِ پارچه ها خیلی جالب نبود (خصوصا نورِش)
    بعد از آتش گرفتنِ کلبه، تصاویر بهتری دیده شد
    ممنون از نظراتتون. ولیکن در مورد اولین خطی که نوشتید مخالفم. من کارهای بسیار از ایشون دیدم و نمی خوام مقایسه کنم ولیکن از برترین ها هم اصولی تر کار می کنن. باهام هم دوست و فامیل نیستن که ازشون طرفداری کنم
    فکر کنید ایشون هم در میان ما هستند و در مورد تمام ویدئوهایی که در اینجا قرار میگیره در مورد خود فرد صحبتی نشه لطفاً.
    ما قصدمون یادگیری هستش. نقاط قوت و ضعف آثار رو پیدا می کنیم تا بهتر یادبگیریم. ممنون...
    ?????? ?? ?????? ???.
    ??? ??? ???
    ??? ??? ?????
    ?
    ??? ??????

سلام دوستان خیییلی ممنون بابت این تایپیک خوب
    به نظر من در کنار ضعفی که هر کلیپی داره و بی نقص نیست کار خوبی شده ,شاید بخاطر اینه که کارای ساده ای که زیاد شلوغ نباشه رو میپسندم, و دلیل دوم اینکه اینکار تو روستای ما (غریب محله) در کنار بهشهر بسته شدم راضی باشم خخخخخ

neda * آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7327
    سلام ممنون بابت فعالیت مفید شما
    به نظر من یه جاهایی نیاز به اسلوموشن نبود
    اون بخشی که میخواست نشون بده هوا تاریک میشه خوب نبود طبیعی نبود
    اگر روی رنگ بیشتر کار میشد بهتر بود

?????? ???? ????? ??? ??? ?? ?? ??????? ?????? ????? ??????? ???

ahmad_v آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    970
    ممنون از نظراتتون. ولیکن در مورد اولین خطی که نوشتید مخالفم. من کارهای بسیار از ایشون دیدم و نمی خوام مقایسه کنم ولیکن از برترین ها هم اصولی تر کار می کنن. باهام هم دوست و فامیل نیستن که ازشون طرفداری کنم
    فکر کنید ایشون هم در میان ما هستند و در مورد تمام ویدئوهایی که در اینجا قرار میگیره در مورد خود فرد صحبتی نشه لطفاً.
    ما قصدمون یادگیری هستش. نقاط قوت و ضعف آثار رو پیدا می کنیم تا بهتر یادبگیریم. ممنون...
    دوست عزیز. من قصد پایین آوردنِ شخصیتِ ایشون رو ندارم (در واقع به شخصِ ایشون کاری ندارم، هدفِ صحبتم مجموعه کارهایی بود که از ایشون دیدم). منظورم از گفتن اون حرف این بود که به نظرم استفاده از اون واژه آمیخته با "کمی اغراق" بود یا برای "احترامِ بیشتر" استفاده شده. طبیعتا من هم دشمنِ ایشون نیستم، فقط نظرِ شخصیم رو گفتم. در اصولی کار کردن ایشون شکی نیست؛ این هم مطمئنم تو ایران از خیلی ها بهتر کار میکنند؛ اما اینم در کنارش باید بگم که همونطور که میدونید، کم نیستند افرادی که از ایشون غیرتکراری تر و اصولی تر کار میکنند. من هم صحبتِ اصلیم در مورد ویدئو بود، که شما فقط موضوعِ استفاده یا عدم استفاده از واژه ی "استاد" رو یزرگ کردید. (شاید مشکلِ تندرویِ من این بود که دوست ندارم روی شخص تعصب داشت. ترجیح میدم آثار، به شخص، شخصیت بدند)
    ببخشید زیاد شد. ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad_v نمایش پست ها
    دوست عزیز. من قصد پایین آوردنِ شخصیتِ ایشون رو ندارم (در واقع به شخصِ ایشون کاری ندارم، هدفِ صحبتم مجموعه کارهایی بود که از ایشون دیدم). منظورم از گفتن اون حرف این بود که به نظرم استفاده از اون واژه آمیخته با "کمی اغراق" بود یا برای "احترامِ بیشتر" استفاده شده. طبیعتا من هم دشمنِ ایشون نیستم، فقط نظرِ شخصیم رو گفتم. در اصولی کار کردن ایشون شکی نیست؛ این هم مطمئنم تو ایران از خیلی ها بهتر کار میکنند؛ اما اینم در کنارش باید بگم که همونطور که میدونید، کم نیستند افرادی که از ایشون غیرتکراری تر و اصولی تر کار میکنند. من هم صحبتِ اصلیم در مورد ویدئو بود، که شما فقط موضوعِ استفاده یا عدم استفاده از واژه ی "استاد" رو یزرگ کردید. (شاید مشکلِ تندرویِ من این بود که دوست ندارم روی شخص تعصب داشت. ترجیح میدم آثار، به شخص، شخصیت بدند)
    ببخشید زیاد شد. ممنون
    ممنون از نظرتون.
    دقیقاً این نمونه کارهای یک هنرمند هستش که شخصیتش رو خلق می کنه.
    شاید گفته شما در مورد اغراق صحیح باشه. ولیکن کمی محیط مجازی این اجازه رو نمی ده تا حس کلمات و جملات انتقال پیدا کنه. چرا که بنده جبهه گیری نکردم. و فقط گفتم اینطور فکر کنید که ایشون هم در نهایت پست رو می خونن.
    در آینده با کارهایی که از هنرمندان دیگه هم در این راستا داریم منتظر نظرات شما دوستان عزیز هستیم.
    پایدار و برقرار باشید.
    ?????? ?? ?????? ???.
    ??? ??? ???
    ??? ??? ?????
    ?
    ??? ??????

طبق نظرسنجی موزیک ویدئوی شماره ی دو
    رضا صادقی- عاشقتم
    به کارگردانی برادران بوشهری
    لینک دانلود:

480:
    http://dl.nex1music.com/1393/12/03/R...sic.Com%5D.mp4

720:

1080:

تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  
    ?????? ?? ?????? ???.
    ??? ??? ???
    ??? ??? ?????
    ?
    ??? ??????

طبق نظرسنجی موزیک ویدئوی شماره ی دو
    رضا صادقی- عاشقتم
    به کارگردانی برادران بوشهری
    خب.
    میشه گفت برادران بوشهری تغریباً آغاز کننده ی این سبک موزیک ویدئوهای بودن. ولیکن بحث بر روی این یک کار هستش.
    کلاً موزیک ویدئوهای کار شده تو ایران اکثراً مشکل شدید کالرکورکشن و کالر گریدینگ دارن که این کار هم همین مشکل رو شدیداً داره. دقت کنید بالابردن کنتراست باعث زیبایی اثر نمی شه. فقط باعث خسته شدن چسم می شه. ما در طیف رنگ به مید تون ها نیاز بیتری داریم.
    ایده جالبه ولی اجرا ضعیف. برای مثال قسمتی که عروس مرده داره بلند میشه. دستها که داخل دستکش هستند جسمیت دارن ولی کمر خم می خوره. شکست شیشه خیلی بده. فضاسازی ضعیفه. پائین رفتن کلید های پیانو طبیعی نیست و انگار که چکشک های پیانو رو از داخا داریم بازی می دیم.

منتظر نقد و بررسی های شما دوستان هستیم.
    ?????? ?? ?????? ???.
    ??? ??? ???
    ??? ??? ?????
    ?
    ??? ??????

صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع