برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 27 از 27

مشاهده : 4455 , پاسخ ها : 26
موضوع: شارپ نبودن تصویر

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid980090 نمایش پست ها
    با سلام
    دوست عزیز شارپ بودن تصویرتون به کنتراستش ربطی داره ؟؟؟؟
    احساس میکنید که رنگ ها غلیظ نیستن یا اینکه تصویرتون از هم گسیختس و یه جورایی محکم نیست و ثبات نداره ؟
    این رو هم بدونید که شارپنز بالا باعث میشه که تصویر توی نور آفتاب تقریبا بسوزه .ش
    ما سعی کنید به صورتی تصویر بگیرید که خام به نظر بیاد و توی نرم افزارهای تصحیح رنگ به اون کنتراست و شارپنز و رنگ هایی که دوست دارید بدید ..

ولی با این حال خوشحال میشم که یک نمونه کوچیک از تصویر خودتون رو ببینم و نمونه ایی هم ار کیفیتی که دوست دارید دوربینتون داشته باشه ( سطح توقعتون )

دوربین 60دی ..واسه فیلمبرداری های حرفه ایی توصیه نمیشه و دلیلش هم های کراپ بودنشه ..بنظر من بهترین های کراپ که ارزون باشه میشه به 7 دی اشاره کرد که اگر لنز خوبی روش بسته بشه تصویری نزدیک به 5 دی مارک 2 میده ..
    دوست من جفتشون کراپ هستن از نظر سایز سنسور هم یکی Sensor size APS-C (22.3 x 14.9) mm

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_sh نمایش پست ها
    دوست من جفتشون کراپ هستن از نظر سایز سنسور هم یکی Sensor size APS-C (22.3 x 14.9) mm
    فدات مگه من چی گفتم ؟؟؟؟؟؟ دقت کنید همین چیزی که شما فرمودید بالا هم به نحوی ذکر شده
    عرض کردم که 60 دی کراپ داره اما به نظرم بهترین های کراپ 7 دی هست ..( مقایسه این 2 دوربین رو عرض کردم )
    متن رو کامل و با دقت بخونید

فدات مگه من چی گفتم ؟؟؟؟؟؟ دقت کنید همین چیزی که شما فرمودید بالا هم به نحوی ذکر شده
    عرض کردم که 60 دی کراپ داره اما به نظرم بهترین های کراپ 7 دی هست ..( مقایسه این 2 دوربین رو عرض کردم )
    متن رو کامل و با دقت بخونید
    شما گفتین تصویری شبیه 5dmark II میده وقتی سنسور یکی باشه دلیل نداره 60d این کارو نکنه

دوستان نمونه تصویر canon 60d 50mm F1.4 در شب
    احساس میکنم شارپ نیست
    http://we.tl/EQg4CDeOV1

شما گفتین تصویری شبیه 5dmark II میده وقتی سنسور یکی باشه دلیل نداره 60d این کارو نکنه
    دوست عزیز این حرف شما نشون میده که هیچ تجربه ایی از استفاده با این مدل دوربین ها ندارید ....
    من به شخصه خیلی از دوربین های کنون رو داشتم
    550
    600
    650
    700
    70
    7
    5 !!
    الانم نیکون 5300

درسته توی مبحث سنسور بیشتر این دوربین های یه نوع هستند اما شما باید کلا س دوربین رو هم در نظر بگیرید

یکمی بیشتر توضیح میدم شاید متوجه بشید
    پردازنده میتونه توی کیفیت تصویر نقش داشته باشه
    از طرفی هم مموری و سرعت ضبط خیلی تاثیر داره
    جرا میگم 7 دی بهتر از 60 دیه ؟؟ چون از کارت سی اف پشتیمانی میکنه که سرعت ریکورد اطلاعاتش بالاتره ..
    مارک 2 هم که از همین کارت استفاده میکنه ...

قدرت 7 دی رو دست کم نگیر ..
    الان یکی از کارگردانای خوبمون ( محمد اولاد ) این 2 دوربین رو ممکمل هم قرار داده .. 7 دی و 5 دی مارک 2 ....چون تقریبا توی یه رنج کیفیت ریکورد میکنن ( البته کراپدار بودن 7 دی رو نباید فراموش کرد ) ولی از 60 فریم گرفتنش توی مود اچ دی هم نباید غافل شد ...

به این پست یه سر بزن و نظرت رو در مورد کیفیت اسلوی دوربین نیکون بگو ...
    البته کیفیت رو خیلی خیلی پایین آوردم تا بشه 16 مگ ..
    میخوام ببینم برداشتت از تصویر چی میتونه باشه
    http://forum.video-effects.ir/thread10515.html

دوستان نمونه تصویر canon 60d 50mm F1.4 در شب
    احساس میکنم شارپ نیست
    http://we.tl/EQg4CDeOV1
    سلام
    اف 1.4 که باعث میشه توی نور کم هم نور خوبی داشته باشی ......پس اسپید شاتر رو روی سریعترین حالت دوربینت قرار بده ..
    ایزو هم نذار زیاد بالا بره که نویز بندازه .. بعدش نوردهی رو تا اونجایی که میخوای افزایش بده تا تصویرت روشن بشه .....
    دیگه اونوقت تصویرت اینطوری بریده بریده نمیشه ....

سلام
    اف 1.4 که باعث میشه توی نور کم هم نور خوبی داشته باشی ......پس اسپید شاتر رو روی سریعترین حالت دوربینت قرار بده ..
    ایزو هم نذار زیاد بالا بره که نویز بندازه .. بعدش نوردهی رو تا اونجایی که میخوای افزایش بده تا تصویرت روشن بشه .....
    دیگه اونوقت تصویرت اینطوری بریده بریده نمیشه ....
    تصویر بریده بریده نیست،شارپ بودن منظورم هست،زمانی که دوربین حرکت میکنه مات میشه،استوپ کنید درسته،بعد شما تو این تصوید نویزی دیدین؟؟؟!!!
    ویرایش توسط amin_sh : 12-09-14 در ساعت 22:12

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

کلمات کلیدی این موضوع