برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 26 از 26

مشاهده : 5920 , پاسخ ها : 25
موضوع: سوال در مورد خرید پرده سبز

Elka Eydipor آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4564
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad65 نمایش پست ها
    دوستان اگه میشه این بحث پرده کروماکی رو تخصصی تر کنیم و اطلاعات بیشتری بدست بیاریم،مثلا در مورد نورپردازی ،اینکه چه نوع لامپ هایی باید مورد استفاده قرار بگیره و.. هم کسانیکه اطلاعات دارند،ممنون میشم اطلاعتشون رو دراختیار هم قرار بدن....
    http://www.video-effects.ir/%DA%A9%D...%D9%85-%D8%A7/

????? ?? ????? ?? ??? ???? ?? ???? ???????
    ?? ??? ????? ??????!
    ????? ?? ?? ?? ??????? ??? ?? ??? ?????? ?? ???

?????? ?? ??????? ??? ????? ????!????? ?? ?? ??? ??? ....
    ??? ?? ???? ?? ?? ??? ??? ?? ??? ??...

ممنون از آقای یوسفی،آقای یوسفی فقط سوال،اونم اینکه این پرده 3*5 رو از کجاها میتونم خریداری کنم؟؟ ازپارچه فروشی؟؟میشه راهنمایی کنید؟ واینکه این پرده رو درمحیط خارجی استفاده میکنم،حالا بنظرتون چه جنسی باشه؟؟ وآیا رنگی هم بهش اضافه کنم؟؟ ?>

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad65 نمایش پست ها
    ممنون از آقای یوسفی،آقای یوسفی فقط سوال،اونم اینکه این پرده 3*5 رو از کجاها میتونم خریداری کنم؟؟ ازپارچه فروشی؟؟میشه راهنمایی کنید؟ واینکه این پرده رو درمحیط خارجی استفاده میکنم،حالا بنظرتون چه جنسی باشه؟؟ وآیا رنگی هم بهش اضافه کنم؟؟ ?>

معمولا پارچه های بازاری عرض کمی دارند 120 یا 2 متر که مجبورید اون ها رو به هم بدوزید تا عرضش زیاد بشه با توجه به این که موقع دوخت حتما پارچه موج پیدا میکنه و احتمالا رنگ سبز مورد نظر نیست و کلا پارچه همینطوری گرون هست بهتره همون پرده کروماکی رو تهیه کنید که خودش لوله برای جمع کردن داره و یکدست رنگ استاندارد هم داره برای خرید من آدرس ویا شماره تلفن خاصی ندارم ولی اگه تو گوگل سرچ کنید 3*5 قیمت های متفاوتی بین 100 تا 400 تومن داره

سلام،من توی اینترنت جستجو کردم ولی میترسم پرده سبزی رو بخرم که جنسش خوب نباشه!! لطفا دوستانی که واردن یک جستجو کنن و یک آدرس اینترنتی یا شماره تلفنی قرار بدن.باتشکر.

سلام من 5*3 خریدم جنسش مخمله 200 تومان حالا نمیدنم مخمل از بقیه جنسها بهتره یا ن؟

ازکجا خریداری کردید؟ میشه آدرس یا شماره ای بدید؟؟

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

کلمات کلیدی این موضوع