برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 26

مشاهده : 5924 , پاسخ ها : 25
موضوع: سوال در مورد خرید پرده سبز

ازهمه دوستان بابت پاسخشون ،مخصوصا دوست عزیز alibarca که خیلی کامل توضیح دادند تشکر میکنم.اما کار من نه اونقدر حرفه ایه که 1 میلیون تومن برای پردش هزینه کنم ونه اونقدر ضعیقه که بخوام با پرده اتوبوس کار کنم.
    کارمن جوریه که از رنگ نمیتونم استفاده کنم و حتما از پرده باید استفاده بشه،حالا بنظر شما، یک پرده ی 3*3 که هم از لحاظ قیمت و هم از لحاظ کیفیت مناسب باشه چیه؟ جه جنسی باشه؟
    ممنون میشم پاسخ بدید دوستان عزیز.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_dalir نمایش پست ها
    چند متره تورج جان همون 400تومنیه؟
    فکر کنم 3*5 باشه همون اندازه که پرده های آتلیه هستند در اصل جنسشون برزنت هست و رنگ شده و قابل شستشو هم نیست

mohsen_dalir آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    1365
    نقل قول نوشته اصلی توسط تورج یوسفی نمایش پست ها
    فکر کنم 3*5 باشه همون اندازه که پرده های آتلیه هستند در اصل جنسشون برزنت هست و رنگ شده و قابل شستشو هم نیست
    اندازش که خوبه
    اگه پرده واقعی باشه که صد در صد میخوام

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad65 نمایش پست ها
    ازهمه دوستان بابت پاسخشون ،مخصوصا دوست عزیز alibarca که خیلی کامل توضیح دادند تشکر میکنم.اما کار من نه اونقدر حرفه ایه که 1 میلیون تومن برای پردش هزینه کنم ونه اونقدر ضعیقه که بخوام با پرده اتوبوس کار کنم. کارمن جوریه که از رنگ نمیتونم استفاده کنم و حتما از پرده باید استفاده بشه،حالا بنظر شما، یک پرده ی 3*3 که هم از لحاظ قیمت و هم از لحاظ کیفیت مناسب باشه چیه؟ جه جنسی باشه؟ ممنون میشم پاسخ بدید دوستان عزیز.
    پرده 3 *3 حاضری فکر نکنم باشه شا هر پار چه ای بگیری حداقل متری 7 تومن میشه تازه اگه عرض 3 متر گیر بیارید پس خودتون رو درگیر این کار نکنید و پرده 3*5 خاضری مخصوص این کار رو بگیرید فقط مواظب باشید خراب نشه و یا اگه جای ثابتی برای این کار دارید یه دیوار رو با رنگ روغتی مات سبز رنگ کنید و 2 3 سال ازش استفاده کنید یعنی کمترین هزینه و بالاترین کیفیت

mohsen_dalir آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    1365
    پرده 3 *3 حاضری فکر نکنم باشه شا هر پار چه ای بگیری حداقل متری 7 تومن میشه تازه اگه عرض 3 متر گیر بیارید پس خودتون رو درگیر این کار نکنید و پرده 3*5 خاضری مخصوص این کار رو بگیرید فقط مواظب باشید خراب نشه و یا اگه جای ثابتی برای این کار دارید یه دیوار رو با رنگ روغتی مات سبز رنگ کنید و 2 3 سال ازش استفاده کنید یعنی کمترین هزینه و بالاترین کیفیت
    تورج جان
    آدرسی شماره ای سایتی چیزی داری از جای که با این قیمت این پرده رو داشته باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_dalir نمایش پست ها
    تورج جان
    آدرسی شماره ای سایتی چیزی داری از جای که با این قیمت این پرده رو داشته باشه؟
    الان ندارم ولی تو گوگل سرچ کنی یه عالم شماره تلفن گیر میاد

با تشکر از همه دوستان
    مهمترین چیز نورپردازیه، لطفا یکم در رابطه با این موضوع و نحوه و نوعش با همین وسایل دم دستی بیشتر توضیح بدین.
    بعنوان مثلا: چه نوع لامپی، کم مصرف یا پر مصرف- زرد یا سفید.

???? ?? ?? ???? ????? ?? ???? ????...!?

????? ?? ??? ???? ? ?? ???? ? ??? ?????
    ??? ?? ?? ????

خب کمی دوستان مسئله رو سختش کردن...
    اولین پیشنهاد من اینه که این کتاب که خیلی کم حجمه رو مطالعه کنید:

http://www.video-effects.ir/?p=4458
    پیشنهاد بعدی من اینه که زیاد بابت خرید پرده هزینه نکنید ولی جنسی از پارچه رو انتخاب کنید که طول عمر بالایی داشته باشه... خوشبختانه همسر بنده طراح لباس هستن و توی یکی از کارهام پارچه ی کتان نازک ولی مقاوم با رنگ سبز درست رو برام تهیه کردن ولی نمی دونم اسم اون نوع از کتان چی بود... پرده های مخصوصی که تو ایران ارائه میشن هم از لحاظ جنس وضعیت نا مطلوبی دارن، هم از لحاظ رنگ و هم از لحاظ قیمت... متراژشون هم محدوده... در این شرایط خب بهتره که از پارچه ها ی معمولی مثل همون کتانی که من استفاده کردم استفاده کنید... شما که آخر سر مجبورید با استفاده از این پرده های مثلاً مخصوص نود درصد ایرادات رو توی نرم افزار تصحیح کنید خب لااقل پول زیادی بابتش ندادید... البته هر اندازه نورپردازیتون قوی تر (نه به مفهموم نور بیشتر، بلکه به مفهومه اصولی تر) باشه در نهایت فوتیج مطلوبتری هم خواهید داشت... که در حالاتی حتی اگر بهترین نوع پرده ی کروماکی رو هم داشته باشید، درست نورپردازی نکنید و دوربین رو درست وایت بالانس نکنید و همچنین فاصله با پرده رو رعایت نکنید باز هم فوتیج نامطلوبی رو خواهید داشت...
    در مورد نوع رنگ به من بگید با چه دوربینی دارید کار می کنید تا رنگ رو بهتون بگم... چون ارتباط مستقیم داره با سنسور و توع تفکیک و پردازش رنگ در سنسور...
    ولی معمولاً از پرده های آبی در سیستم های برودکست و دو همچنین در دوربین های قدیمی تر استفاده می شده و اکثر دوربین های جدید با پرده ی رنگ سبز سازگارند...

????? ?? ??? ?????? ???? ???

???? ?? ?????? ???.... ??? ???? ????? ??? ???? ???? ? ????? ????? ??
    ??? ?? ??? ?? ?? ??? ??????... ?? ?? ????? ? ????? ???
    ??? ??? ???? ??? ?? ????... ?? ????? ???? ??? ?? ??? ?????
    ?? ???? ??? ????? ???

????? ??????... ????? ??????????? ??????? ? ???????

دوستان اگه میشه این بحث پرده کروماکی رو تخصصی تر کنیم و اطلاعات بیشتری بدست بیاریم،مثلا در مورد نورپردازی ،اینکه چه نوع لامپ هایی باید مورد استفاده قرار بگیره و.. هم کسانیکه اطلاعات دارند،ممنون میشم اطلاعتشون رو دراختیار هم قرار بدن....

ممنون از آقای یوسفی،آقای یوسفی فقط سوال،اونم اینکه این پرده 3*5 رو از کجاها میتونم خریداری کنم؟؟ ازپارچه فروشی؟؟میشه راهنمایی کنید؟ واینکه این پرده رو درمحیط خارجی استفاده میکنم،حالا بنظرتون چه جنسی باشه؟؟ وآیا رنگی هم بهش اضافه کنم؟؟

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع