سلام دوستان خسته نباشید

یه راهنمایی ازتون میخواستم راجعبه شروع کار

واقعیتش من حدود 20-25 تومن سرمایه تونستم بعد چند سال جمع کنم .

فوق لیسانس نرم افزار دارم میخونم اما یجوری زده شدم از رشتم ... برای همین علاقه شدیدی به عکاسی و کلیپ سازی پیدا کردم ..

توو ذهنم بود یه دوربین و لنز بخرم . و با تبلیغات زیاد توی اینترنت و شبکه های اجتماعی ، بزنم توو کار عکاسی توو فضای باز .

مثله عکسای hgf که میتونید تووی این صفحه ببینید منظورم چجوریه https://instagram.com/shakibaamirak/?hl=en

و همچنین یکمی هم کلیپ سازی . من پریمیر رو در حد 90% بلدم اما افتر افکت رو در حد 30-40 درصد یاد گرفتم که الان 1-2 ساله دارم

توی video-effects آموزشارو کامل یاد میگیرم. و اینم بگم که فیلم چندتا از مجلس عروسیارو میکس کردم . عکاسی هم در حد متوسط و

نه حرفه ای بلدم ..دوربین نداشتم ولی چند باری کرایه گرفتم و یه سر رشته ای دارم ...

خودم علاقه ی شدیدی به دوربین canon 5d mark III دارم ..تا حدی که شبا خوابشو میبینم ...

لنز 200-70 رو هم یکم باهاش کار کردم بی نظیر بود و دوس دارم این دوتارو بخرم و کار رو شروع کنم ...

خواستم نظرو راهنماییتون رو بدونم . بابت این دوربین و لنزی که انتخاب کردم و اینکه نظرتون برای کسب درامد

با این چیزایی ک بلدم و میخوام بخرم چیه ... خودم دوس ندارم توو اتلیه های دیگه ای کار کنم چون بنا به کاری ک از آدم میگیرن واقعا پول کمی میدن.

و در اخر اینم بگم که کارای بعضی از عکاسای معروف مثه : شکیبا امیرک - فربد رستمی و اشکان هاشمی رو زیر نظر گرفتم .

که عکساشون رو از مدلشون معمولا در فضای باز میگیرن ولی اگه کسی عکس اتلیه بخواد ، یه اتلیه رو به مدت یه ساعت با هزینه

خوده مشتری کرایه میگیرن !!!

ببخشید سوالم طولانی شد . اگرم خواستید نمونه کار عکاسیمم میزارم . فک کنم خیلیا مثه من دوس دارن که بدونن چطوری میشه از دوربین عکاسی

درامد کسب کرد ..با تشکر