برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 29 از 29

مشاهده : 4801 , پاسخ ها : 28
موضوع: یک نصیحت در مورد گرافیک بگو؟

خب این که ی حدیث از امام حسن علیه السلام هست.
    خودت فکر کرده بودی یا ...

alishadmani آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    2968
    همیشه توی طراحی صبور باشید ، احتمال داره مشتری بد بزنه توی ذوق ...
    به ایده های مشتری همیشه احترام بزارید ،سعی کنید نظر اون رو با حرف های خودتون عوض کنین نه با کارتون، چون احتمال داره کاری که انجام دادین رو تایید نکنه...(اول در مورد کار توضیح و بعد نشون بدین)
    (اینا تجربه من هست توی کار)
    ?? ???? ?? ??? ??????
    ???? ?? ?? ?? ??? ?? ???????? ??? ??? ?????? ?? ???? ???? ????? ??? ???? ?????? ??? ?????? ??.
    ??? ?????? ?? ?? ??? ?????? ????? ???? ?? ???? ?????? ???? ? ?? ????? ?????? ?????.
    ?????? ?????? ????????????? ??? ???????? ?????? ?????? ????? ? ???? ?? ??????? ?? ??? ?? ?????? ?? ???? ??? ????? ?????? ???? ? ?? ?????? ?? ???? ???? ?????? ?? ???? ?? ?????? ???? .

www.psdshopp.ir

mohammadmola آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    2156
    سلام
    آقا من در حدی نیستم که بخوام نصیحتی کنم چون هنوز وارد کارو صحبت با مشتریو و... نشدم.
    اما یه جمله تو یه جا خونده بودم که میگفت"همیشه در هر کاری حتی کاری که در اون خیلی حرفه ای هستی یک شاگرد باش"

برای همه دوستان آرزوی موفقیت دارم

aminbinazir آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    898
    پروژت رو save کن که اگر برق رفت بد بخت نشی

اصرار نداشته باش که برای کسی بهترین کار را انجام بدی . هرچی ازت خواستن انجام بده نه کمتر نه بیشتر

هیچ کس از کم خوابی نمرده قدر ثانیه های عمرتون رو بدونید
    حتی اگه خیلی گرفتار بودید مثل من باز هم انجمن سر بزنید
    کمک به دیگران اولین وظیفه هر انسانی میباشد بخیل نباشید
    از دگمه تشکر برای انرژی دادن به نویسنده متن استفاده کنید

آرزوی موفقیت برای تک تک دوستان تورج یوسفی (tysong )

Elka Eydipor آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4564
    هیچوقت دیر نیست برای یاد گیری همیشه بدون :

امروز ...

نخستین روز توست...

از همه مهمتر وجدانت رو به خاطر مادیات و پول زیر پا نذار ...

بهترین خلاقیت اونیه که به دیگران هم ارائه بدی ..همیشه یه بزرگتر هست پس مشورت یادت نره:30:

عاشق خدا و دوم خانوادت و سوم کارت باش ...

(یه وقتم برای خانواده بزار اونا چه گناهی کردن که تو قراره معروف بشی)

از طبیعت الهام بگیر بهترین معلم واستاده! خدا زیباترین جلوه های ویژه رو توی دنیا قرار داده ببینیم

و یاد بگیریم ... سعی کن بهترین باشی ولی مغرور نشو اگه مغرور شدی برو جلوی آینه بزن تو سر خودت

بگو به خودت هی یارو بهتر از خدا که نیستی!!!!؟؟؟هنوز باید یاد بگیری... هنر تو هر زمینه ای

یه اقیانوس بیکرانه است که هر چی توش پیش بری بازم وسیع تر میشه پس تمام تلاشت و بکن!!!

خیلی وقت نداری ها!!!!
    ویرایش توسط Elka Eydipor : 02-01-14 در ساعت 21:47
    ????? ?? ????? ?? ??? ???? ?? ???? ???????
    ?? ??? ????? ??????!
    ????? ?? ?? ?? ??????? ??? ?? ??? ?????? ?? ???

?????? ?? ??????? ??? ????? ????!????? ?? ?? ??? ??? ....
    ??? ?? ???? ?? ?? ??? ??? ?? ??? ??...

c4d
    واسه یک بار هم که شده cinema 4d رو تجربه کن اون وقت می بینی که چه قدرتی داره و چه قدر راحته - maya و 3ds max فقط اسم در کردن ! قدرتشون رو قبول دارم ولی این نصیحت رو از من بشنوید که هم مایا کار کردم و هم مکس ولی سر تصادف کار با افتر افکت سی سی رسیدم به c4d !!! اون وقت دیگه نتونستم برگردم به مایا و مکس !! فقط یه بار امتحان کن !! ضرر نمی کنید - این نصحیت از یک سه بعدی کار بارون دیده ! یا نه گرگ گاز گرفته شده ! یا نه نمی دونم هر چی !!....

c4d
    آها !! حالا که بالای منبر رفتن بذارین نصیحت هامو ادامه بدم !!! .... تعصب نسبت به هر چیزی باعث نابودی آدم می شه و جلوی پیشرفت رو می گیره ... بین سه بعدی کارهای ایران هم تعصب های عجیب و خنده داری نسبت به نرم افزاری که کار می کنن وجود داره همه هم می دونن هر کسی می گه نرم افزاری که استفاده می کنه بهترینه و دیگه بقیه برن ... ! من از زمانی که پدر بزرگ همه نرم افزار های سه بعدی بود که همون max باشه رو کار کردم سر انیمیشن رفتم مایا خب دیدم کمی راحتر و قوی تره ولی مکس هم هنوز پدری می کنه ! مایا هم برادری ! اما cinema 4d یک نوه ی بسیار باهوش و اینده داره ممکنه تجربه ی قدیمی ها رو نداشته باشه ولی مایا و مکس پیر شدن !! آینده مال این نوه جدیده !! هنوز تازه متولد شده و خیلی سریع رشد می کنه رشد این نرم افزار با قاطی شدن توی افتر افکت تازه شورع کاره ! صبر کنید ببیند این هم نژاد های آلمانی ما چه می کنن ! ( البته برداشت نژاد پرستانه نکنید !! ) - من مایا و مکس رو دوست دارم چون تمام خاطرتام با ایناست ولی دیگه باهاشون خداحافظی کردم !
    سلام سلام cinema 4d

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

کلمات کلیدی این موضوع