برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 34

مشاهده : 5593 , پاسخ ها : 33
موضوع: نمونه کار المنت 3d (نظر بدین)

نقل قول نوشته اصلی توسط pasandeh نمایش پست ها
    والا من تو یه شهر محرومی زندگی می کنم و اینجا کسی قدر این کارا رو نمیدونه!
    حتما نباید کسی که قدر دانته کنارت باشه من قدر زحماتت رو میدونم همیشه گفتم

نقل قول نوشته اصلی توسط aligharagezlou نمایش پست ها
    حتما نباید کسی که قدر دانته کنارت باشه من قدر زحماتت رو میدونم همیشه گفتم
    نه داداش اوضاع من فرق فوکوله!

والا من تو یه شهر محرومی زندگی می کنم و اینجا کسی قدر این کارا رو نمیدونه!
    به نظر من به شهر و امکانات کم نیست ، باید تلاش کنی ، توی این کار بهت بی احترامی میشه ولی همیشه اینطوری نمی مونه ....
    ??? ????? ?? ???? ? ???? ???? ?? ??? ???
    ?????? ????? ???? ? ????????? ???? ???? ???

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmohammad نمایش پست ها
    بیا اهدافی برای خودت تعریف کن
    از هدفهای کوچک شروع کن برو به بزرگ.....در ضمن یادت نره کسانی که از این راه درامد خوبی کسب میکنند..خاک این کار رو اول خوردند و همون اول یکهو این موقعیت رو بدست نیاوردن
    زحمت بکش
    کسب تجربه کن که وقتی میری تو کار..یهو نتونی یکاری رو انجام بدی می خوره تو ذوقت

هدفت رو پیدا کن....بهش ایمان داشته باش و توکل کن به خدا..از تو حرکت از خداوند متعال برکت....اهداف رو کوچک کوچک انتخاب کن کم کم میری جلوتر میبینی یهو یک شرکت تبلیغاتی داری............

ناامیدی بدترین درده که باعث میشه انسان از زندگی ساقط بشه و این چیزی جزء افکار شیطان نیست.....یک یا علی بگو شروع کن.....
    والا مشکلات من پا از هدش فراتر گذاشته!

نقل قول نوشته اصلی توسط omid8h نمایش پست ها
    به نظر من به شهر و امکانات کم نیست ، باید تلاش کنی ، توی این کار بهت بی احترامی میشه ولی همیشه اینطوری نمی مونه ....
    والا اینقد نا امید شدم که وقتی یه پروژه ای رو روش کار می کنم , بدون سیو کردن می بندمش , کسی هم اهمیت نمیده

والا اینقد نا امید شدم که وقتی یه پروژه ای رو روش کار می کنم , بدون سیو کردن می بندمش , کسی هم اهمیت نمیده
    خب وقتی شما برای کار خودت احترام قائل نیستی چطور انتظار داری بقیه برای کارت اهمیت بدن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من خودم شخصا واسم مهم نیست کسی به کارم اهمیت میده یا نه ... کارم برای خودم مهمه ، بقیه رو بی خیال حداقل خودت برای کار خودت احترام قائل شو ....
    ??? ????? ?? ???? ? ???? ???? ?? ??? ???
    ?????? ????? ???? ? ????????? ???? ???? ???

نقل قول نوشته اصلی توسط omid8h نمایش پست ها
    خب وقتی شما برای کار خودت احترام قائل نیستی چطور انتظار داری بقیه برای کارت اهمیت بدن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من خودم شخصا واسم مهم نیست کسی به کارم اهمیت میده یا نه ... کارم برای خودم مهمه ، بقیه رو بی خیال حداقل خودت برای کار خودت احترام قائل شو ....
    من الآن سه ساله که نمیدونم چیکار کنم!

amirmohammad آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4370
    والا مشکلات من پا از هدش فراتر گذاشته!
    عزیزم تو وقتی خودت نسخه خودت رو پیچیدی ....و هر کسی میاد بهت حرف امیدوار کننده بزنه همش اینجوری جواب میدی..نمیدونم من مشکلاتم خاصه..من نامیدم...من دیگه خسته شدم و.........خب یکهو بگو کسی چیزی نگه و کمکت کنیم نا امید تر بشی دیگه!!!
    هی ما هر چی میگیم ....ماشالله یک جواب براش داری.......
    فکر میکنی این افسردگی فقط برای تو و مثلا ما که در پایتخت هستیم تو نازو نعمتیم و داریم کیف دنیا رو میکنیم؟ نخیر اینطوری نیست......

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmohammad نمایش پست ها
    عزیزم تو وقتی خودت نسخه خودت رو پیچیدی ....و هر کسی میاد بهت حرف امیدوار کننده بزنه همش اینجوری جواب میدی..نمیدونم من مشکلاتم خاصه..من نامیدم...من دیگه خسته شدم و.........خب یکهو بگو کسی چیزی نگه و کمکت کنیم نا امید تر بشی دیگه!!!
    هی ما هر چی میگیم ....ماشالله یک جواب براش داری.......
    فکر میکنی این افسردگی فقط برای تو و مثلا ما که در پایتخت هستیم تو نازو نعمتیم و داریم کیف دنیا رو میکنیم؟ نخیر اینطوری نیست......
    باشه بابا حرف شما درست , ولی من سه سال پیش رفتم وبسایت سازی بعد تا جایی رفتم که خودم یه هاستینگ رایگان ساختم که هرکسی می تونست اونجا وبسایت بسازه , اما این کار رو ول کردم , بعد تا چند ماه پیش رفتم تو کار افتر که الآن به بن بست رسیدم !

amirmohammad آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4370
    باشه بابا حرف شما درست , ولی من سه سال پیش رفتم وبسایت سازی بعد تا جایی رفتم که خودم یه هاستینگ رایگان ساختم که هرکسی می تونست اونجا وبسایت بسازه , اما این کار رو ول کردم , بعد تا چند ماه پیش رفتم تو کار افتر که الآن به بن بست رسیدم !
    باز هم داری رو همون فرکانس خودت جواب میدی
    عزیزم این نا امیدی نیست
    اراده نداشتنه......شما با این وضعیت اگر الان بگن رئیس شرکت مایکروسافت بشو...2 ماه دیگه ممکنه ولش کنی......اول انگیزت رو ببر بالا....ارادت رو قوی کن.......والسلام

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع