برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 3 از 10 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 100

proshot آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    4843
    تهرانــ ☼_̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡�
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid980090 نمایش پست ها
    نه بابا این چه حرفیه
    من شرمندم که نتونستم کار قابل قبولی ارائه بدم
    پلاگینه توییکستوره دیگه هر کاریشم کردم باز حاله هاله انداخت ... اون قسمت ها سرعتش 5 یا 10 بوده
    بخاطر این هم سرعت رو اینقدر پایین زدم که با سکانس بعدی مج بشن
    در مورد بلور توی ماشین دقیقا حق با شماست و زیر بار میرم خخخخخ ساعت 5 صبح بود و واقعا چشمم هیچ جایی رو نمیدید ...
    بابت 3 دی کردم اون ساسان هم بگم که توی این موقعیت پلاگین المنت من غیب شد و هر کاری کردم پیداش نکردم و خواستم دانلود کنم که دیدم 80 مگه و .... بهونس دیگه میدونم خخخخخخ
    در مورد ترکینگ ها
    وقتی ترکینگ میکنیم روی فوتیج اصلی ترک میکنه و وقتی پلاگین توییکستور رو اعمال میکنیم ترکینک تغییر نمیکنه و همون حالت قبلی خودشو دنبال میکنه و بخاطر این تداخل ایجاد شده
    در مورد پارتیکولار من کاملا بی تقصیرم چراااااااااااا
    چون من کلا تعدادشونو نصف کرده بودم اما .........ها گفتن بیشتر و بیشترش کن خخخخخخخ
    در کل اصلا از کار راضی نبودم
    ولیییییییییی
    ولی نسبت به کار قبلیم که اینجا هم گذاشته بودم به نظرم خیلی تفاوت حس میشه و کار بهتری در اومده ( اما فقط نسبت به قبلی )
    در مورد شبکه هم که کلا باید منتفی در نظرش بگیریم چون کلیپ در سطح استان قراره فردا پخش بشه
    نه بابا این چه حرفیه خوب معلومه وقت گذاشتی رو کار . اما میگم کار رو دارید عجله ای میبندید ...
    چون میشه روی تمام موارد کار کرد و برطرفشون کرد و مطمئن باش تو شبکه های مختلف پخش می کنن ...
    در مورد Twixtor و همزمان ترکینگ کردن ویدئو باید اول ویدئوت رو PreComp کنی و گزینه دوم (پایینی)
    رو در صفحه Precomp انتخاب کن تا افکتهای اعمالی روی ویدئوت بروی کامپ ایجاد شده تاثیر نذاره ...
    بعد از ترکینگ و اعمال ابرها و موارد دیگه برو و پلاگین Twixtor رو بروی کامپت اعمال کن تا هم
    بحث ترکینگت درست شه و هم بحث Slowmotion کردنت ...
    برای رفع هاله دور کاراکتر در زمان استفاده از Twixtor ببین با خود بخش Time افتر چطور میشه ...
    در کل کار قابل قبولی هستش و بدون توی کار آدم کار یاد میگیره و مطمئن باش کارهای بعدیت قوی تر خواهد بود ...
    موفق و پیروز باشی وحید جان ...

hossein آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    897
    اون قسمت که خواننده توو ماشین میخونه رو اسلو کردی آره؟ چند درصد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط proshot نمایش پست ها
    نه بابا این چه حرفیه خوب معلومه وقت گذاشتی رو کار . اما میگم کار رو دارید عجله ای میبندید ...
    چون میشه روی تمام موارد کار کرد و برطرفشون کرد و مطمئن باش تو شبکه های مختلف پخش می کنن ...
    در مورد Twixtor و همزمان ترکینگ کردن ویدئو باید اول ویدئوت رو PreComp کنی و گزینه دوم (پایینی)
    رو در صفحه Precomp انتخاب کن تا افکتهای اعمالی روی ویدئوت بروی کامپ ایجاد شده تاثیر نذاره ...
    بعد از ترکینگ و اعمال ابرها و موارد دیگه برو و پلاگین Twixtor رو بروی کامپت اعمال کن تا هم
    بحث ترکینگت درست شه و هم بحث Slowmotion کردنت ...
    برای رفع هاله دور کاراکتر در زمان استفاده از Twixtor ببین با خود بخش Time افتر چطور میشه ...
    در کل کار قابل قبولی هستش و بدون توی کار آدم کار یاد میگیره و مطمئن باش کارهای بعدیت قوی تر خواهد بود ...
    موفق و پیروز باشی وحید جان ...
    واقعا باید تشکر کرد و این وقت رو که خودش یه آموزش بزرگ هست رو غنیمت شمرد
    این کار رو که تحویل دادم و این دوستان پخش کردند
    انشالله حتما در کارهای بعدی حتما حتما این توصیه های کلیدی شما و دوستان عزیز دیگه ایی که وقت میذارن و منو همراهی میکنن رو جدی میگیرم و عملی میکنم

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein نمایش پست ها
    اون قسمت که خواننده توو ماشین میخونه رو اسلو کردی آره؟ چند درصد؟
    نه اون قسمت رو به صورت اولیه قرار دادم فقط اون قسمت آخر که سرشو میداره پایین اسلو شده
    توی اون صحنه از فست بلور استفاده شده که بعضی جاها رو باهاش بلور دادم ( عمل فلو کردن ) و حرکت دوربین طوری بوده که انگار داره اسلو اجرا میشه

وحید جان خستخ نباشی عزیز ...
    من دارم دانلود می کنم ....
    مجتبی عزیز و آقا تورج تمام مسائل رو بیان کردند ....
    وحید جان اینجور که متوجه شدم با پلاگین Twixtor مشکل داشتید همون مسئله هاله ای که مجتبی عزیز فرمودند ....

وحید جان برای اینکه با مشکله هاله دُر کارکتر مواجه نشی باید به دو مورد توجه کنی . 1 - اگر فیلمی که روکورد کردی و فریم پایین هست به این مشکل بر میخوری و هرچی فریم ریت بالا تر بهتر 2 - بکگراند تصویر هر چقدر خلوت تر باشه هاله ای که مجتبی عزیز فرمود کمتر میشه ، یه آموزش در این مورد هست ، الان جستجو می کنم و اگر پیدا کردم حتما در اختیارت قرار میدم ... مورد دوم خیلی مهمه عزیز که زیاد بهش توجه نمیشه و صحبتی در موردش نمیشه ....
    در کل مطمئن هستم از کار قبلیت بهتره .....
    ممنون از لطفت که این ویدئو رو گذاشتید تا ما هم استفاده کنیم ....
    ??? ????? ?? ???? ? ???? ???? ?? ??? ???
    ?????? ????? ???? ? ????????? ???? ???? ???

vahid mostaghim آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    7440
    وحید جان خسته نباشی عالی
    ????? ????? ???? ??? ??? ?? ?? ?? ?? ??? ?????? .

?? ??? ?? ??? ??? ????? ??? ?? ?? ????? ??????? ???? ??? !

نقل قول نوشته اصلی توسط omid8h نمایش پست ها
    وحید جان خستخ نباشی عزیز ...
    من دارم دانلود می کنم ....
    مجتبی عزیز و آقا تورج تمام مسائل رو بیان کردند ....
    وحید جان اینجور که متوجه شدم با پلاگین Twixtor مشکل داشتید همون مسئله هاله ای که مجتبی عزیز فرمودند ....

وحید جان برای اینکه با مشکله هاله دُر کارکتر مواجه نشی باید به دو مورد توجه کنی . 1 - اگر فیلمی که روکورد کردی و فریم پایین هست به این مشکل بر میخوری و هرچی فریم ریت بالا تر بهتر 2 - بکگراند تصویر هر چقدر خلوت تر باشه هاله ای که مجتبی عزیز فرمود کمتر میشه ، یه آموزش در این مورد هست ، الان جستجو می کنم و اگر پیدا کردم حتما در اختیارت قرار میدم ... مورد دوم خیلی مهمه عزیز که زیاد بهش توجه نمیشه و صحبتی در موردش نمیشه ....
    در کل مطمئن هستم از کار قبلیت بهتره .....
    ممنون از لطفت که این ویدئو رو گذاشتید تا ما هم استفاده کنیم ....
    سلام آقا امید عزیز
    در صحت بحث هایی که آقا تورج و آقا مجتبی کردن که هیچ شکی نیست و بنده هم به دیده منت میذارم
    باز هم جای شکرش باقیه که شما کار قبلیمو دیدید خخخخخ

بابت آموزش هم پیشاپیش تشکر میکنم چون واقعا نیازه
    :58:

بازم منتظرم ویدیو رو ببینید و شما هم انتقاد و پیشنهادی دارید بگید چون فقط این انتقاداست که راه منو صاف تر میکنه و سنگ های جلوی پامو بر میداره

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid mostaghim نمایش پست ها
    وحید جان خسته نباشی عالی
    به به اقا وحید گل و همشهری نازنین

ممنون باعث افتخاره که شما هم شاهد این کار بودید
    تشکر بی پایان

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid980090 نمایش پست ها
    سلام آقا امید عزیز
    در صحت بحث هایی که آقا تورج و آقا مجتبی کردن که هیچ شکی نیست و بنده هم به دیده منت میذارم
    باز هم جای شکرش باقیه که شما کار قبلیمو دیدید خخخخخ

بابت آموزش هم پیشاپیش تشکر میکنم چون واقعا نیازه
    :58:

بازم منتظرم ویدیو رو ببینید و شما هم انتقاد و پیشنهادی دارید بگید چون فقط این انتقاداست که راه منو صاف تر میکنه و سنگ های جلوی پامو بر میداره
    خواهش می کنم عزیز ....
    اولین انتقادم اینه که این همه جا واسه آپلود چرا توی این سایت آپلود کردی ؟؟؟؟؟ عزیز سرعتش واقعا پایینه .....
    فایل شما 51 مگابایت و یک فایل دیگه 250 مگابایت که داره با هم دانلود میشه ....
    ویدئوی شما 40 درصددانلود شده اون 256 مگابایت 65 درصد !!!!!!!
    ??? ????? ?? ???? ? ???? ???? ?? ??? ???
    ?????? ????? ???? ? ????????? ???? ???? ???

hossein آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    897
    وحید جان خروجی اصلی کارت چند مگ شد؟ چجوری رسوندیش به 50 مگ؟

صفحه 3 از 10 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین