برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234
نمایش نتایج: از 31 به 32 از 32

مشاهده : 5632 , پاسخ ها : 31
موضوع: میکس انیمه-کار جدیدم

aminbinazir آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    898
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hiddan نمایش پست ها
    بسیار عالی جالب شده بود امین جان!میبینم شماهم مثل خودم عشقه انیمه ای مخصوصا ناروتو ایمه های دیگه هم میبینی فعلا که برای یه قسمت باید یه هفته وایسیم اوضاعی ها آدم فقط میخواد بدونه قسمت بعد چی میشه!!!منم چنت کارمیکس انیمه زدم اگه شد منم میزارم!موفق باشید!
    سلامتی ناروتو و ساسکه!خخخخ!!!
    و شخصیت مورد علاقه من!اوبیتو!
    فایل پیوست 9759

فقط کارهای بیش تری درمورد میکس انیمه ها ببین که خلاقیتت رو بالا ببره من چنت نمونه خیلی باحال دارم تونستم برات قرارمیدم بیشتر ایده پردازی کن!!!
    مرسی.آره من انیمه زیاد دوست دارم.البته کلا علاقه ی خاصی به انیمیشن دارم ولی انیمه های ژاپن یه چیزه دیگن.اگه تونستی میکس هات رو بزار.خیلی دوس دارم ببینمشونراستش تا الان میکس خیلی دیدم.شاید نزدیک 10 گیگ amv رو سیستمم باشه ولی هرچی ببینم بازم کمهیکی از مورد هایی که تو میکس های حرفه ای دیدم اینه که از ابزار ماسک و roto brush زیاد استفاده میکنن ولی من نمیتونم اون کار رو بکنم چون اکثر قسمت هایی که من دانلود کردم 480P هستن و دیگه در بهترین حالتشون به 720P میرسن برای همین نمیشد خوب roto brush زد.باید به مدیران سایت بگیم ببینیم موافقت میکنن یه بخش تخصصی درباره ی میکس و نمونه های میکس ایجاد کرد یا نه چون خود amv ها جدا از موضوعی که دارن میتونن خیلی به ایده پردازی و ساخت موزیک ویدیو کمک کنن...

نقل قول نوشته اصلی توسط aminbinazir نمایش پست ها
    مرسی.آره من انیمه زیاد دوست دارم.البته کلا علاقه ی خاصی به انیمیشن دارم ولی انیمه های ژاپن یه چیزه دیگن.اگه تونستی میکس هات رو بزار.خیلی دوس دارم ببینمشونراستش تا الان میکس خیلی دیدم.شاید نزدیک 10 گیگ amv رو سیستمم باشه ولی هرچی ببینم بازم کمهیکی از مورد هایی که تو میکس های حرفه ای دیدم اینه که از ابزار ماسک و roto brush زیاد استفاده میکنن ولی من نمیتونم اون کار رو بکنم چون اکثر قسمت هایی که من دانلود کردم 480p هستن و دیگه در بهترین حالتشون به 720p میرسن برای همین نمیشد خوب roto brush زد.باید به مدیران سایت بگیم ببینیم موافقت میکنن یه بخش تخصصی درباره ی میکس و نمونه های میکس ایجاد کرد یا نه چون خود amv ها جدا از موضوعی که دارن میتونن خیلی به ایده پردازی و ساخت موزیک ویدیو کمک کنن...

منم عاشق انیمیشنم ولی وقتی با انیمه آشنا شدم دیدم یه چیزه دیگست خیلی دیگه باحال!باشه میزارم حجمشون زیاده چون اکثرا رزولوشنشون 720pو زمانشون بلند حجمشون میره بالا ترافیکمم محدوده برای همین زیاد چیزی آپ نمی کنم مگه شبا تازگیا یه amvبرای انیمه fairy tailزدم انیمه خیلی قشنگیه لینکشو بهت میدم ضمن amvچنتا mepهم ببین اکثرا mepهارو با افتر میزنن اگه تونستم لینکه یه دونه باحالشو قسمت تلویزیون میزارم ببینی خودمم چنتا سوال ازش دارم آره باید به مدیرهاهم بگیم و درآخر هیچ لذتی به دیدن انیمه نمیرسه!خخخخخ!!!

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234

کلمات کلیدی این موضوع