برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

ستاره آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    281

ژاپنی ها با چه نرم افزارهایی انیمیشن های خود را می سازند؟

سلام بر همگی دوستان و اساتید و حاضران و غایبان و ....

یه سؤال داشتم ( که همیشه جزء دغدغه های ذهنی ام بود وهست و خواهد بودش رو دیگه خدا می دونه!) اینکه:

این ژاپنی ها اصولن برای ساخت انیمیشن هاشون از چه نرم افزارهایی استفاده میکنن که انیمیشن های دوبعدی شون انقدر قشنگ و فوق العاده است(تو نمایش سایه ها،بافت و انمیمیت روان و جالبی که تو کارکترها وجود داره )و کلی چیز میز دیگه!

یعنی با کارهاشون آدم و دیوانه انیمیشن دوبعدی می کنن!

والا تا جایی که علم ناچیز من باهام همراهی می کنه اینکه تو نرم افزار toon boom برای کارو نشان دادن سایه ها خوبه ولی تا جایی که با این نرم افاز کار کردم اینجور کلی وقت میبره و میشه گفت عین کار دستی می مونه که!

البته این رو هم بگم که درسته برای یه انمیشن تنها از یک نرم افزار استفاده نمیشه و کلی دنگ و فنگ داره ولی روش کارشون برام خیلی جالب و دوست دارم بدونم.

ممنون از همگی
    ?? ????????????????? ????????????????????????? ???

.
    .
    .

به نظر من که حتی اگه از نرم افزار های ساخت خودشون هم استفاده کنن دیگه بهتر از محصولات adobe که نیست...

فقط الان چشم بادومی ها به یه خود باوری رسیدن که هر کاری رو میتونن بکنن...

با تلاش و پشتکار فراوانشون هم هست که اینطورین...

سلام عزیز
    ما سه سبک در انیمیشن داریم که یکیش "انیمه" نام داره
    سبک ربطی به نرم افزار نداره عزیز سبک در نوع طراحی کارکتر و یا داستان و جنس حرکت هست
    نرم افزار هایی که در اختیار ما هستن همین ها هستند و این رو فراموش نکنید بییشتر انیمه های دوبعدی فریم به فریم هستند
    پس شما باید سبک انیمه رو یاد بگیرید که کار سختی هست نه دنبال نرم افزارش باشید
    موفق باشید
    ویرایش توسط Mostafa Eradi : 07-28-15 در ساعت 18:18

ستاره آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    281
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa Eradi نمایش پست ها
    سلام عزیز
    ما سه سبک در انیمیشن داریم که یکیش "انیمه" نام داره
    سبک ربطی به نرم افزار نداره عزیز سبک در نوع طراحی کارکتر و یا داستان و جنس حرکت هست
    نرم افزار هایی که در اختیار ما هستن همین ها هستند و این رو فراموش نکنید بییشتر انیمه های دوبعدی فریم به فریم هستند
    پس شما باید سبک انیمه رو یاد بگیرید که کار سختی هست نه دنبال نرم افزارش باشید
    موفق باشید
    آره خوب سبک و انیمیت کلن باهم فرق دارن. باور کنید انقدر ها هم بی ثوات نیستیم
    منظور من همه موارد بود(سبک و نرم افزار رو اصول و فنون و ...)نمی دونم چرا این مدلی نوشتم! که این جوری شده!
    ممنون برای جواب تون.
    پس فریم به فریم .....اگه اینجوری باشه فک کنم من تا یه انمیمیشن بخوام بسازم نسل بشر منقرض شده باشه!
    ولی انصافن چشم بادومی ها کارشون حرف نداره، انگار که به تک تک کاراکترها روح میدن.
    ?? ????????????????? ????????????????????????? ???

.
    .
    .

نقل قول نوشته اصلی توسط ستاره نمایش پست ها
    آره خوب سبک و انیمیت کلن باهم فرق دارن. باور کنید انقدر ها هم بی ثوات نیستیم
    منظور من همه موارد بود(سبک و نرم افزار رو اصول و فنون و ...)نمی دونم چرا این مدلی نوشتم! که این جوری شده!
    ممنون برای جواب تون.
    پس فریم به فریم .....اگه اینجوری باشه فک کنم من تا یه انمیمیشن بخوام بسازم نسل بشر منقرض شده باشه!
    ولی انصافن چشم بادومی ها کارشون حرف نداره، انگار که به تک تک کاراکترها روح میدن.
    درسته کاره بسیار زمان بر هست و کار یه نفر نیست .... البته همون toon boom که فرمودید توی ورژن هارمونی خیلی پیشرفت کرده میشه باهاش یه کارایی کرد ولی سخته
    برای همینه که توی ایران فقط تکنیک کات اوت موفق بوده چون ساده و سریع هست و نیازی نداره که ده تا انیماتور حرفه ای انیمیت کنند ....
    اون کار روح دادن هم درسته هنره انیماتوره ....