واسه من سواله چرا بعضی ها نیوک رو با افترافکت مقایسه می کنن ؟؟
منه مبتدی رو گم راه نکنید نیوک بهتره ، افترافکت بهتره ، کی گفته افترافکت بهتره ؟ فیلم آواتار رو با نیوک ساختن ، همچین میگه نیوک انگاری کل فیلم اواتار رو با نیوک ساختن لول ، یکی دیگه میگه فیلم 300 رو با افترافکت ساختن یکی دیگه با اعتماد به نفس کامل هممم می خوای جلوه های بصری کار کنی افترافکت رو یاد بگیر اول هم از آموزش های VC شروع کن
نام: images.jpg نمایش: 170 اندازه: 4.8 کیلو بایت
حالا من میگم میشه
مثلا شما افترافکت رو با ادیوس مقایسه کنی ؟؟؟
نام: 1b-preview.png نمایش: 105 اندازه: 137.6 کیلو بایت
بله افترافکت رو نمیشه با ادیوس مقایسه کرد و همین طور نیوک رو با افترافکت، چرا؟؟ چون افترافکت نرم افزار ساخت افکت و موشن گرافیک هست ولی نیوک نرم افزار کامپوزیت هست، خوب با افترافکت هم میشه کامپوزیت کرد ، بله میشه اما کامپوزیت های ساده ، کامپوزیت های که با نیوک انجام میدیم(همچین میگم انجام میدیم انگاری کامپوزیت فیلم آواتار رو من اجام دادیم ) رو اصلا نمیشه با افترافکت انجام داد ، چرا ؟؟ چون افترافکت خیلی ساده میگه Crash! Crash
اما افکت ها و موشن گرافیک هایی که با افترافکت ایجاد می کنیم رو نمیشه با نیوک انجام داد چون نیوک میگه من واسه این کار ساخته نشدم بعد الامتش از تو مانیتور میاد بیرون میزه تو سرت
حرفه ای های جلوه های بصری هر دو نرم افزار نیوک و افترافکت رو بلد هستن و خیلی هم حال می کنن و به ما هم یاد نمی دن
( من با نیوک یاد گرفتم 1 عکس رو کامپوزیت کنم ) به نظر من باید متن رو بزارن Nuke VS Eyeon Fusion من میگم این شدنیه
خوب راستش این کار من نیست Nuke VS Eyeon Fusion ، ولی از اونجایی که خداوند سرگئی برین و اریک اشمیت ... خلق کرد و اینا هم گوگل رو خلق کردن منم خیلی راحت سرچ کردم و کسانی که قول دنیای جلوه های بصری هستن اینجوری رای دادن
نام: 1234.jpg نمایش: 170 اندازه: 4.0 کیلو بایت