برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

مشاهده : 1313 , پاسخ ها : 5
موضوع: حذف پرده کروماکی

حذف پرده کروماکی

سلام دوستان. امیدوارم حالتون خوب باشه من اروین ساهاکیان هستم. به تازگی در سایت خودم شروع به ضبط یکسری ویدئو در زمینه موفقیت و بهبود فردی کرده ام. برای حذف پرده کروماکی از نرم افزار ادوب پریمیر استفاده می کنم اما پرده کروماکی اصلا خوب حذف نمیشه. اونم به دلیل سایه هائیه که روی پرده میوفته. تجهیزات من استودیویی نیست و از یک پرده کروماکی و تجهیزات ساده نورپردازی استفاده می کنم. اما با تمام تلاشی که برای حذف سایه ها می کنم همچنان مقداری سابه باقی میمونه و من نمیتونم اونهارو حذف کنم و به همین دلیل ادوب پریمیر هم اصلا خول پرده رو حذف نمیکنه. آیا کسی نرم افزار بهتری برای حذف پرده سبز میتونه پیشنهاد بده؟ یا اموزشی در این زمینه در اختیار دارید؟
    ممنونم

smabedi آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    53906
    سلام دوست عزیز
    من خودم از پلاگین (keylight (1.2 افترافکت استفاده می کنم و تاحالا هم که برام مشکلی نداشته، البته باید یکم با تنظیماتش وربری تا اون سایه ای که میگی رو هم حذف کنه. البته خیلی پلاگین ها و برنامه های دیگه ای هم هستن که می تونی ازشون استفاده کنی.
    تو خود سایت هم جست و جو کنی چند تا از این آموزش ها برای افترافکت هست.
    امیدوارم موفق باشی...

vfx_gfx آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    54215
    سلام. با پلاگین های خیلی زیادی میشه. اما بهترین آنها. (keylight (1.2 افترافکت است.
    موفق باشید.

mohammadrezadavari آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    1573
    سلام من هم با افتر افکت کروماکی میکنم و اصلا مشکلی ندارم

instagram:davarivfx
    telegram.me/davarivfx

vahidx360 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    279
    سلام خدمت همگی.
    دست عزیز از ویدیتون نمونه ای اینجا بگذارید که دوستان بتونن بهتر کمکتون کنن.
    یکی از نکاتی که در کروماکی هست اینه که اگر رنگ لباس با پس زمینه از لحاظ اطلاعات رنگی تضاد خوبی داشته باشه مقداری سایه در کروماکی هم اشکالی نداره اما اگر نزدیک باشه رنگ ها قطعا با تنظیمات هم به مشکلات اساسی برمیخورید خیلی پیچیده میشه انجام کروماکی پس:
    چون امکانات ساده ای برای فیلمبرداری در اختیار دارید لباس کارکترتون باید یک رنگ متضاد از رنگ کروماکی داشته باشه و اگر فیلمبرداری کردید و فقط نیاز دارید که ترکیب مروماکی رو انجام بدید این ویدیو رو با قند شکن ببینید : YouTube

پرده کروماکی

سلام
    شما میتونید هم در افتر و هم در پریمیر(ترجیحا در افتر بهتره) ابتدا پرده سبز رو تا جایی که میشه حذف کنید و بعد با استفاده از ابزار پنتول دور اون شخص مورد نظر یه ماسک ایجاد کنید و فکر نکنم سایه ها اینقدر نزدیک به شخص باشند
    موفق باشید

کلمات کلیدی این موضوع