برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

مشاهده : 2095 , پاسخ ها : 4
موضوع: سوال درمورد تدوین multicamera در بریمایر

سوال درمورد تدوین multicamera در بریمایر

سلام دوستان:
    با چهارتا دوربین ما فیلبرداری کردیم و بعد هرچهارتا را روی هم قرار میدیم توی یک سکانس به طوری که صداها دقیق روی هم باشه وبعد همه را در یک سکانس قرار میدیم و با فعال کردن قابلیت مالتی کمرا اون سکانس هر چهارتا دوربین را به ما نشون میده طوری که میتونیم هم کدون را با موس انتخاب کنیم فقط نمیدونم چطور باید این خروجی را ضبط کنیم یعنی حرکت تعویض دوربین ها روی سکانس اعمال بشه و به عبارتی تعویض دوربین ها ضبط بشند و روی سکانس اعمال شوند؟؟؟؟؟؟
    ممنون میشم کمک کنید و خیلی گیر این قضیه هستم و تشکر

این آموزش رو ببینید
    ویرایش توسط azd : 08-30-15 در ساعت 23:55

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام عزیز
    این آموزش رو ببینید
    http://www.video-effects.ir/?p=4734
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

اون سکانس رو بنداز توی یه سکانس جدید
    از منوی windows گزینه مولتی کمرا رو فعال کن
    اونجا چهار تا دوربین رو میبینی
    play رو بزن و هز جایی که خواستی با کلیک روی دور بین ها شیفت کن بعد متوقف شو تا کات ها نمایان بشه

سلام دوستان بنده یک موزیک ویدیو سنتی که با یک دوربین و در زاویه و کادر های مختلف فیلمبرداری شده و به صورت دستی توی پریمیر سینک کردم چون توی هر فیلم ضرب آهنگ ها دقیقا با هم برابر نبود و نتونستم از قابلیت سینک خود پریمیر استفاده کنم ... حالا مشکل بنده اینجاست که بعد اتمام سینک میخوام از قابلیت toggle Multi-Camera استفاده کنم ولی متاسفانه توی این موقعیت فقط تصویر اصلی و به من نشون میده و توی پنجره کناری که تصاویر دوربین ها مختلفی هست فقط یک صفحه سیاه نمایش میده

کلمات کلیدی این موضوع